همیشه یک نام نیک به یاد می ماند . و این شامل شرکت اتوبار  باربری  کاظم آباد تهران نیز است . زیرا  ما تمام تمرکزمان بر روی خدمات درست و  استاندارد، نحوه  بسته بندی وبارگیری   و چیدمان اصولی  است  . شرکت ترابری باربری تمام کار ،  پروانه فعالیت از اتحادیه حمل و نقل درون شهری و مجوز از سازمان حمل و نقل  از شهرداری  تهران میباشد .  سال 1335  در  تهران با افزایش  جمعیت  و  نیاز مردم به سرپناه ، افرادی که توانایی خرید منزل در محدوده تهران را نداشتند، زمین های ارزان محله کاظم آباد را خریداری کرده.  و  غیرقانونی برای خانواده خود سرپناه ایجاد کردند  .کاظم آباد از سمت شمال به بزرگراه شهید زین الدین واز قسمت  جنوب به بزرگراه رسالت  ، از ضلع  غرب به بزرگراه شهید صیاد شیرازی  و از سمت شرق به خیابان استاد حسن بنا امتداد دارد . . 

محله کاظم آباد دارای چندین  ساختمان مرکز  خرید و مجتمع تجاری می باشد که تقریبا تمام اقلام  و همچنین اجناس موردنیاز  ساکنین  این محله را دارد.

مجتمع تجاری رضوان ومجتمع تجاری الماس  دو مجتمع پر طرفدار این  ناحیه  است . پژوهشکده رویان  هم  در کاظم آباد واقع شده است. 

    پژوهشگاه رویان ،  به‌عنوان یکی از مراکز پیشرو در ارائۀ خدمات درمان ناباروری  است  که در سال ۱۳۷۰ با هدف ارائۀ خدمات درمان ناباروری و انجام پژوهش‌های بنیادی  سلولی  در این محل احداث شد . بیمارستان الغدیر .. بیمارستان جامع بانوان آرش . بیمارستان فوق تخصصی تهرانپارس   از خدمات درمانی   این  محله میباشد .   وجود بوستانهای  زیبای زیادی  که در این محله است  جای برای بازی کودکان و  محل پیاده روی برای اهالی مهیا کرده .  نام این بوستانها بوستان های ، شهید قاضی، شیرین پیمان، شهید جاهد، کسری، نصیبی، صالحی، شهید قدیری، امید، محمد، شهید عبدالهی، شاهد، اتحاد، شهریاری، اسکویی، شهیدان علی بخشی، رهنمون، حسین شهید و بوستان شهید قنبری در محله  کاظم آباد  می باشد . و همانطور که  عرض شد ، از خدمات دیگر  این  محله وجود  شرکت باربری  فعال  تمام کار است  . که بصورت ۲۴ ساعته بدون تعطیلات حتی در ایام تعطیلات مذهبی   فعال میباشد . اگر قصد جابه جایی دارید ، از مراحل صفرتا صد در کنارتان  هستیم از بسته بندی اثاثیه حساس گرفته تا بارگیری و حمل و چیدمان با رعایت استاندارد هایه  جهانی  زیر نظر متخصصین در این زمینه و کارگران اموزش دیده و مجرب . بازدید از محل  برای بسته بندی  و بیمه حمل رایگان  میباشد . تعرفه  قیمتهای   ما زیر نظر  اتحادیه  است . هیچگونه  افزایش قیمت اضافی  در جابه جایی نخواهد بود.انواع ماشین هایه سنگین ترابری  موجود میباشد . فقط با یک تماس با شرکت  باربری تمام کار ، لذت یک جابجایی  رویایی را تجربه کنید .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *