اگر به دنبال باربری در ناحیه پارک وی در شمال تهران هستید با ما تماس بگیرید . اتوبار باربری پارک وی یکی از زیر مجموعه های شرکت باربری اتوبار تمام کار بوده که در ناحیه پارک وی با کارگرانی ورزیده و خوش اخلاق و بیمه شده در زمینه باربری و اتوبار و حمل بار و کارگر باربر و کارگر بسته بندی ، شما را در  اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل یاری می کند . 

پارک وی یکی از بهترین محلات تهران در بالای شهر است که به دلیل وجود سفارتخانه های فراوان چهره بین المللی به خود گرفته و چهره های غیر ایرانی زیادی را در آن می بینید . پارک وی تقاطع خیابان ولیعصر ،  بزرگراه های مدرس و چمران است .  شرایط زندگی در این مرحله را با باربری اتوبار پارک وی که یکی از زیر مجموعه های شرکت باربری اتوبار تمام کار می باشد ،  به راحتی تجربه کنید . 

خیابان ولیعصر و بزرگراه مدرس و چمران و  خیابان فرشته جزو خیابان های مهم پارک وی هستند . در هر قدم مراکز خرید و  رستوران های لوکس همیشه آماده به خدمت هستند . 

در محله پارک وی ،  مراکز خرید و شیرینی فروشی و قنادی و رستوران و انواع و اقسام باشگاه های ورزشی و سایر اماکن لازم برای امورات زندگی شهروندان گمارده شده است . 

 

پارک وی به زبان انگلیسی به معنی خیابان درخت دار هست و محله ای بسیار خوش آب و هوا می باشد . که از خیابان ولیعصر شروع و تا تجریش ادامه دارد . واحدهای آپارتمانی این ناحیه اکثراً از سه الی پنج اتاق خواب داشته و قیمت آپارتمان قدری متفاوت است . 

 

جهت دسترسی آسان منطقه ، ایستگاه های اتوبوس و مترو میرداماد و حقانی ساخته شده است.  بوستان صبا و خشایار و بوستان رعنا در این منطقه قرار گرفته. دفتر روزنامه همشهری ، دفتر ریاست جمهوری ، فرهنگسرای صبا ، تالار خانه معلم و سازمان انرژی اتمی از جمله اماکن مهم این منطقه هستند.  بازار تجریش و بازار صفویه در این منطقه پر از برندهای لوکس و گران قیمت هستند . از رستوران معروف این منطقه میتوان به رستوران شاطر عباس اشاره کرد .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *