اتوبار باربری اراج ،  یکی از اتوبار های معروف و یکی از زیر مجموعه های شرکت باربری اتوبار تمام کار بوده و خدمات اتوبار و  حمل بار و کارگر و کارگر بسته بندی را ارائه می دهد.

مجموعه ما با استفاده از تجهیزات به روز و نیروی خوش برخورد ، حرفه ای و متعهد ، به همراه استفاده از روش های اصولی در باربری تخصصی و حمل بارهای سنگین ، یا اسباب کشی منزل و یا محل کار ، اعم از لوازم اداری لوازم شرکتی و کالای مختلف می باشد.

این مجموعه ۲۴ ساعته در حال خدمات رسانی بوده و طی سال های متوالی توانسته اعتبار زیادی بین سایر همکاران کسب کند.

 

محله اراج در منطقه ۱ شهرداری تهران واقع شده و جز منطقه شمیرانات به شمار می رود که از قدیم جزو یکی از مناطق خوش آب و هوای تهران به شمار می رود. 

از گذشته این منطقه دارای قنات بوده که برای آبیاری باغ های اراج استفاده می شده . در جنگ جهانی دوم قسمت زیادی از زمین های کشاورزی این منطقه توسط حکومت پهلوی تبدیل به انبارهای تسلیحاتی شد. 

 

محلات اطراف اراج عبارتند از آجودانیه در شمال ،  ازگل در شرق ،  و رستم آباد در جنوب . 

رنج قیمتی این ناحیه به دلیل آب و هوای خنک تر باعث رشد قیمت در این منطقه شده است . اراج از لحاظ دسترسی در وضعیت مناسبی است . بزرگراه بابایی ، امام علی و بزرگراه ارتش و صدر ، دسترسی خوبی برای خودروها در این منطقه ایجاد کرده ،  و خط ۳ مترو از این منطقه عبور کرده . ایستگاه نوبنیاد نزدیکترین ایستگاه آن است.

 

بوستان معروف اراج بوستان گلزار می باشد ،  و مراکز فرهنگی مهمی که در آن قرار دارد نگارخانه کهن و خانه فرهنگ است. 

منطقه اراج دارای مدارس و مراکز آموزشی ،  مراکز ورزشی و اماکن دینی ،  مراکز درمانی مثل بیمارستان چمران و کلینیک شبانه روزی حضرت محمد صلی الله و ادارات محل ،  مثل بانک ایرانیان و بانک سپه می باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *