بی تردید یکی از عوامل موثر در انتخاب یک باربری میزان توجه و دقت آن شرکت به بالاترین کیفیت ارائه خدمات می باشد .  خرسندیم که باربری اتوبار آزادی از لحظه تحویل بار تا رسیدن به مقصد ، با بسته بندی مناسب در جلوگیری از بروز اتفاقات ناخوشایند که در اثر خطای سهوی افراد ممکن است صورت پذیرد ، جلوگیری کند . این جزء وظایف شرکت باربری اتوبار آزادی تلقی می گردد که با تجربه ای متفاوت با بیش از دو دهه و با استفاده از رانندگان ماهر و متعهد نیز خود در سلامت رسیدن اثاثیه منزل به مقصد ، از دغدغه های روزمره شما همشهریان عزیز در محله آزادی را دور نگه دارد . پرسنل وظیفه شناس باربری آزادی متعهد می شوند با مهارت لازم در زمینه بسته بندی ، جابجایی و حمل بار و کارگر باربر این نوع خدمات را به بهترین شکل ممکن برای شما همشهریان در این منطقه از تهران به سرانجام برسانند . دقت در انتخاب باربری های مجاز میتواند به شما اطمینان خاطر دهد تا مشکل جدیدی برای شما در حمل اسباب منزل خود بوجود نیاید . 

برج آزادی یا میدان شهیاد یکی از اصلی ترین نمادهای شهر تهران میباشد که به سبب معماری کم نظیر و بسیار زیبایی که دارد همواره مورد توجه بوده و امروز نیز از این سازه زیبا به عنوان یکی از معروف ترین جاذبه های گردشگری تهران و محله آزادی یاد می شود . یکی از اهداف تاسیس برج آزادی ساخت نمادی برای ایران مدرن و دروازه رو به تمدن بزرگ قرن بیستم بود به همین جهت مسابقه ای بین طراحان برجسته در سال ۱۳۴۵ برگزار گردید که در نتیجه این مسابقه ، کاری از حسین امانت معمار ۲۴ ساله ایرانی به عنوان برترین طرح که توانسته بود برج آزادی را یا همان برج شهیاد را ارائه نماید . ساخت میدان آزادی تهران از سال ۱۳۴۸ و پس از تقریبا دو سال در تاریخ ۲۴ مهر ماه ۱۳۵۰ به پایان رسید . هر بخش سازه بی نظیر آزادی به یکی از دوره های تاریخی ایران اشاره دارد به طور مثال پایه های برج از سبک معماری هخامنشیان ، قوس اصلی از معماری ساسانیان و قوس بالایی از معماری دوره پس از اسلام الهام گرفته شده است . میدان آزادی یا همان میدان شهیاد نمادی از آزادی خواهی و حق طلبی مردم ایران است که همیشه در طول تاریخ خواهان عدالت و ظلم ستیزی در تمامی ابعاد جامعه بوده اند . 

محله آزادی تهران در منطقه ۱۰ شهرداری قرار دارد که از سمت شمال به خیابان بهبودی و شادمان و از سمت غرب به اتوبان یادگار امام و از سمت شرق به میدان انقلاب و از سمت جنوب به خیابان قزوین منتهی می شود

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *