اتوبار و باربری قلهک  . اگر از ساکنین جدید  محله قلهک  هستید و دنبال  یه باربری مطمعن با قیمت منصفانه  میگردید ، شرکت اتوباربر در همه مراحل  جابه جایی ، از بسته‌بندی گرفته و حمل بار و چیدمان با مجربترین کارگران بسته بندی و آموزش دیده در این زمینه در خدمت اهالی محترم قلهک می باشد .

. شرکت باربری تمام کار افتخار این را داشته با دو دهه فعالیت بی وقفه در محله قلهک سابقه درخشانی در امر باربری و جابجایی اسباب منزل و شرکت هارا  به نحو احسنت  داشته باشد .  وقتی نام باربری حرفه‌ای می آید، ناخودآگاه کسانی که خدمات شرکت تمام کار را تجربه کرده‌اند یاد ما می افتند ،زیرا ما همواره ازصفرتاصد در کنار مشتریان عزیزمان  بوده‌ایم که شامل مشاوره رایگان ، بازدید رایگان و بیمه حمل رایگان شهری  و بین شهری را شامل می شود 

 ما آنچه را  که برای اسباب کشی بی دغدغه نیاز دارید اعم از کارگران باربری  و کارگران جهت بسته بندی حرفه ای برای تان فراهم میکنیم .

 باربری اتوبار قلهک با هدف تسهیل فرآیند اسباب کشی و جابجایی اثاثیه منزل و همچنین با هدف گسترش خدمات خود در راستای رسیدن به اهداف و اعتلای هرچه بهتر و به روز تر حمل و نقل در محله قلهک اقدام به ارائه کلیه خدمات باربری  را زیر نظر  اتحادیه باربری  ، انجام میدهد.  

شرکت  باربری تمام کار به کسب و کارها با بالاترین درجه خدمت و بیش از دو دهه  حضور پر ثمر و  همکاری با صاحبان اسباب و اثاثیه توانسته  رضایت مشتریان را در این منطقه به خود جلب کند

 .محله قلهک ، نام یکی از مناطق  شمال شهر واقع در  منطقه ۳  شهرداری  تهران  میباشد .

 قلهک  از شرق به  دروس، از جنوب  به ناحیه  قبا  ،  از شمال با  خیابان  صدر و از غرب با محله  زرگنده همسایه است . 

 خیابان شریعتی در غرب  قلهک و خیابان شهید کلاهدوز در شمال آن قرار دارد . 

جذابیت‌ و  نقاط  مثبت  در این محله  باعث  گران  بودن  آپارتمان ها ی این ناحیه میباشد و خرید و اجاره خانه در این محله کار آسانی نیست.  

 قلهک از نظر دسترسی  محلی به سایر نقاط تهران جزو محلات نسبتا خوب و بی درد سر  تهران است.  

کمی شلوغی و حالت کوچه باغی خیابان‌های  قلهک ،  رفت‌وآمد را در آن سخت  کرده ،  ولی دسترسی آن به مترو به طور نسبی خوب است.

 باغ‌های قلهک در گذشته از هفت رشته قنات سیراب می‌شدند . این محلات باغ های کوچک و بزرگ بسیاری داشت، اما آنچه مشهور است ،  دو باغی است که اکنون از آن‌ها نام برده می‌شود. باغ قلهک و باغ سفارت انگلیس دو باغ معروف در محله قلهک است .

 یکی از جاذبه های محله قلهک ، باغ موزه آب است که  ترکیبی از باغ‌های ایرانی با تکنولوژی و معماری روز میباشد . 

 از جاهایه فرهنگی  قلهک ،  سینما فرهنگ است که  در سال ۱۳۴۸ با نام سیلورسیتی  ساخته شد و فعالیتش  را آغاز کرد. بیمارستان ایرانمهر،  بیمارستان کیان،  بیمارستان فوق تخصصی چشم پزشکی نگاه ، بیمارستان فوق تخصصی نور و بیمارستان کوثر،  بیمارستانهای در قلهک می باشند .

باربری قلهک با شرکت اتوباربر

 شزکت اتوبار وباربری تمام کار  با دارا بدون انواع ماشین های سنگین  مانند خاور ، کامیون ، کامیونت ، ایسوزو ، نیسان بار ، وانت بار ، در امر درست مراحل   اسباب کشی صفر تا صد ،  دلسوزانه در کنارتان   میباشد . تا  از استرس  شما بکاهد . شرکت باربری تمام کار ، انواع  تکنیک هایه یک جابه جایی موفق ودرست را به نحو احسنت  سالهاست ، آموزش دیده و به پرسنل خود آموزشها را  انتقال داده و آنان موظف به اجرایه این استاندارها  میباشند . 

پرسنل ترابری تمام کار به خصوص کارگران مخصوص حمل بار،  بسیار مهربان و ورزیده و حرف شنو میباشند ،  شما از همکاری پرسنل ما مطمعنا بسیار احساس رضایت خواهید داشت.  با یک تماس،  از تمام  خدمات  شرکت  ترابری و باربری  تمام کار  برخوردار شوید . اولین خدمات مانند  بازدید رایگان است که شما را در امر جا به جایی صحیح مشاوره خواهند داد   . مرحله بعد اعزام نیروی  بسته بند،  با ابزار  درجه یک مخصوص  بسته بندی است ،  که شامل  ضربه گیرهای حبابی و فوم ها و سلفون درجه یک ، کارتن هایه پنج لایه پرسی  در ابعاد مختلف، تیم ها بصورت  دو و چهار نفره  میباشند ،  که یک روز قبل از جابه جایی  به محل مورد نظر رفته و با دقت تمام  عملیات بسته بندی را انجام میدهند . تا برای بارگیری موفق  اماده شود .  با تشکر از حمایت  محله  قلهک  که دو دهه  افتخار این را داده اند که،  کنارشان باشیم و شرکت ما هم به  قدر دانی   و سپاس از این توجه  همواره برای خدمات بهتر ، همیشه با استاندارد هایه روز مجهز میشوند .تمام  تلاش ما این است که  بهترین ها را ارائه دهیم .شعار ما صداقت ماست .

به امید  موفقیت هایه روز افزون برای اهالی محترم قلهک .پیروز و سربلند باشید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *