وقتی حرف از اسباب کشی می شود بخصوص در خیابان ستارخان و اطراف آن ناخودآگاه  یاد اتوبار باربری ستارخان  شرکت تمام کار می‌افتید ،زیرا سابقه درخشان شرکت باربری  اتوبار  تمام کار بر  ساکنین  این  محله اثبات شده و همه تقریباً ۸۰ درصد حمل و نقل و باربری ستارخان توسط شرکت حمل و نقل باربری تمام کار انجام میشود.

قدیمی های محل ستارخان تقریباً همه شرکت باربری تمام کار را میشناسند دودهه است که این شرکت در زمینه باربری و حمل اثاثیه منزل و شرکت ها و اداره ها و حتی کارخانه های  تهران و حومه تهران فعالیت عظیمی دارد .

شعار شرکت ما اعتماد مشتری است . واین اعتماد مشتری ها  نسبت به شرکت ترابری  و باربری تمام کار  باعث نامدار شدن  شرکت ما در این  محله بین  هم صنف ها  بوده . تعرفه شرکت ما زیر نظر  اتحادیه و صنف باربری مرکزی انجام می شود . شرکت باربری تمام کار با در نظر گرفتن تمام استانداردهای جهانی   وبا کارگران حرفه‌ای و آموزش دیده در این زمینه   همکاری می کند  که در  تمام مراحل بسته بندی  ،  مخصوص حمل بار و کارگران مخصوص چیدمان و رانندگان مجرب میباشد و  احتیاط لازم را در هنگام جابجایی بار انجام میدهند و به صورت کاملاً تخصصی این مراحل طی می شود.

ستارخان جزو محله های پرتردد تهران هست تقریباً هر تهرانی بارها از  محله  ستارخان گذر داشته. یک محله قدیمی با  فروشگاه ها و  مراکز تجاری خیلی فراوان و اتوبوسرانی ها و ایستگاه  تاکسی  به  تمام ‌نقاط  تهران  مخصوصا  نقاط غربی  و مرکزی  تهران  را پوشش میدهد در حال حاضر محله ستارخان جزو محبوب ترین محله های تهران میباشد. 

تقریباً محله  عبور  بیشتر مسافران  است  که از شهرستان به تهران  می آیند . از این رو محبوب ترین محله  تهران  است.   . بیمارستان های متعدد و فراوان در این محله  وجود دارد.

بیمارستان  رسول  اکرم  و  چند بیمارستان دولتی  مجهز و پر مخاطب  این محله است .  شاید علت شلوغی  این محله  بودن بیمارستانها  باشد. بازارچه زیبای سنتی ستارخان یکی از پر بازدیدترین مراکز  تجاری  این محله است .اگر  کسی هم قصد خرید نداشته باشد  ،  ولی به خاطر باصفا بودن این بازارچه  قصد تماشا از بازارچه سنتی را  بکند ،  با بودن مغازه هایه  خیلی شیک  انجا  به خاطر جذاب بودن اجناس مطمئناً خرید انجام  خواهد داد  و دست خالی از انجا باز نمی گردد . . بوستان تکثیری  .بوستان جوانه و بوستان ستارخان ۳ پارک خیلی مهم در این محله است که بسیار پر تردد میباشد به  بخاطر جمعیت  خونگرم  محله ستارخان  که اکثرا  قدیمی و صمیمی هستند  پارکها  همیشه درتابستانها  شلوغ است .

در این محله  برای  جابه جایی و اسباب کشی شرکت های فراوانی در این محله فعال هستند که یکی از آنها  شرکت ترابری و باربری  تمام کار  است . شرکت تمام کار با داشتن ماشین های سنگین .خاور های مسقف  و کامیون  . . کامیونت .  ایسوزو  به تمام نقاط کشور  فعال میباشد . بازدید محل بصورت  رایگان از طرف شرکت هدیه ایی برای مشتریان گرامی است . همچنین بیمه  داخل و خارج شهر نیز  بصورت رایگان  میباشد .

باربری ستارخان با شرکت اتوباربر

تمام مراحل بسته بندی . حمل بار، چیدمان در ماشین و بارگیری و انتقال به جای جدید  را  با ما  تجربه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *