شرکت باربری اتوبار ازگل تهران با شعار « کیفیتی که انتظار داشتید با قیمتی که باور نخواهید کرد » در خدمت همشهریان و عزیزان در این منطقه آماده ارائه کلیه خدمات از جمله کارگر جهت بسته بندی حرفه ای و کارگر باربر و حمل و نقل مطمئن در اتوبار ازگل می باشد .

اتوبار باربری تمام کار ازگل تهران آماده ارائه کلیه خدمات حمل بار شهری از ابتدا تا انتها که شامل جمع آوری وسایل منزل و اسباب کشی و در نهایت جابجایی و چیدمان با سابقه طولانی و درخشان و انواع ماشین ها و کامیون ها ی حمل بار در سرتاسر منطقه ازگل ارایه سرویس می‌نماید . گروه اجرایی شرکت باربری اتوبار تمام کار در قبال شما مسئولیت پذیر بوده و بهترین خدمات را با کارگران ماهر و آموزش دیده ارائه میکند . محله ازگل تهران یکی از مناطق اعیان نشین شهر تهران می باشد که در شمال شرق تهران واقع شده است . این منطقه به دلیل مجاورت با رشته کوه البرز دارای آب و هوای مناسبی می باشد و زمستان های سردی دارد . ازگل از سمت شمال به شهرک شهید محلاتی و از سمت شرق به بلوار نیروی زمینی و از سمت غرب به اقدسیه و از سمت جنوب به محله لویزان منتهی می شود این منطقه به دلیل وجود رودخانه های از قبیل دارآباد محل مناسبی برای کشاورزی و کاشت محصول بوده است دلیل نامگذاری منطقه ازگل ، که بعضی از مردم معتقدند که نام ازگل از میوه ازگیل گرفته شده و در واقع همان نام ازگیل است که به صورت مخفف آن را ازگل می خوانند و بعضی می‌گویند ازگل محل آواز خوانی بلبل هایی بوده است که در این منطقه وجود داشته اند و ازگل بر وزن بلبل علت نامگذاری این منطقه بوده است . باربری اتوبار تمام کار ازگل با داشتن کارگر باربر و کارگر جهت بسته بندی حرفه ای یکی از بهترین شرکت های حمل و نقل در زمینه حمل اثاث منزل و کالاهای اداری در سطح شهر تهران و منطقه ازگل که شما را در جابجایی مطمئن و اسباب و اثاث منزل خویش به صورت شبانه روزی به بهترین نحو ممکن یاری می رساند .

باربری ازگل
باربری ازگل با شرکت اتوباربر

ما متفاوت هستیم چون سهم زیادی از حمل و نقل های محله ازگل را توسط باربری اتوباربر که یکی از زیر مجموعه های شرکت باربری اتوبار تمام کار می باشد برعهده داریم و این افتخار حاصل سال ها تجربه و اعتماد شما گرامیان در منطقه چیذر می باشد . شرکت باربری اتوبار تمام کار چیذر در حمل بار ، کارگر باربر و کارگر جهت بسته بندی متخصص بوده و به جزئیات مربوط به این موارد توجه ویژه ای دارد . خدمتگزار شما در منطقه چیذر هستیم و آماده ایم با استفاده و بهره گیری از تجربیات خویش آنچه را شما از یک جابجایی بی‌دغدغه انتظار دارید به شما هدیه دهیم . هموطنان عزیز در منطقه چیذر با تکیه بر رزومه قابل اطمینان گروه اجرایی شرکت باربری اتوبار تمام کار می توانند به تجربه باورنکردنی اسباب کشی منظم و برنامه‌ریزی‌ شده دست پیدا کنید تا به عنوان خاطره شیرین در آینده از آن یاد کنید . چیذر تهران یکی از محله های قدیمی و سرشناس شهر تهران به شمار می رود این منطقه قدیمی و با اصالت در حال حاضر یکی از بروز ترین محله های منطقه یک تهران میباشد . علت نامگذاری این منطقه به دلیل خاک حاصلخیز زمینهای چیذر که مزرعه های گندم و جو در آنها کشت می شده است که در قدیم نام این محله « چو زر » بوده که به مرور زمان به چیذر تغییر نام یافته است . منطقه چیذر از سمت شمال به خیابان فرمانیه و از سمت شرق به خیابان کامرانیه و از سمت غرب به خیابان لاله و از سمت جنوب به اتوبان صدر و بلوار قیطریه متصل میشود . چیذر یکی از مناطق لاکچری تهران به شمار می رود بافت محله چیذر قالب آن قدیمی است و با محله هایی از جمله محله دزاشیب ، محله قیطریه و محله اختیاریه مجاورت دارد یکی از نکات قابل توجه چیذر این است که این این محله از ابتدای شکل گیری مثلثی شکل بوده است . از شاخص ترین مکان های محله چیذر امامزاده علی اکبر چیذر به شمار می رود . در سال های اخیر شرکت اتوبار باربری تمام کار چیذر تبدیل به بزرگترین و پر افتخار ترین شرکت اتوبار در چیذر تهران با تلاش شبانه روزی پرسنل و همچنین اطمینان مشتریان و همراهی آنها شده است و این اطمینان همه خواسته ها و کیفیت مورد نظر مشتری را فراهم آورده است . اتوبار باربری تمام کار کلیه خدمات باربری و کارگر باربر و کارگر جهت بسته بندی حرفه ای در اختیار اهالی منطقه چیذر قرار داده که بتوانند حمل اثاثیه منزل خود را بی دغدغه ، راحت ، کم هزینه و با امنیت در کمترین زمان ممکن و مطمئن ترین راه را تجربه کنند . همشهریان عزیز در منطقه چیذر چنانچه حمل اثاثیه منزل خود را به شرکت اتوبار باربری تمام کار بسپارند معمولاً آسان و بدون هیچگونه دردسری این کار را تمام شده تلقی بدانند زیرا این اتوبار باربری تمام کار با تلاش شبانه روزی پرسنل و همچنین اطمینان مشتریان این منطقه از تهران و همراهی آنها به این افتخار دست یافته است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *