در راستای نیاز داشتن یک باربری معتبر ،در شهرک هما ،شرکت اتوبار باربری شهرک هما، فعالیت خود را شروع کرد و با دو دهه حضور بی‌وقفه خود را ،استارت زده و تاکنون بدون تعطیلات همواره در خدمت اهالی محترم شهرک هما بوده است.

اتوبار باربری شهرک هما

تمام سعی ما در زمینه ی باربری خدمات درست و اصولی میباشد و در این راستا از کارگران بسته بندی حرفه ای و کارگران باربری حرفه ای که با تعالیم به روز دنیا آموزش دیده و مجهز به ماشین های سنگین مسقف مانند: خاور، کامیون، کامیونت، ایسوزو وانت بار نیسان بار میباشد. شرکت اتوبار تمام کار، در همه زمینه ها از بسته بندی گرفته و حمل بار چیدمان، خدمات بی نظیری را ارائه می دهد.

کلیه این خدمات زیر نظر مدیریت دلسوز مجموعه می باشد تا تمام این مراحل درست و اصولی ارائه شود. نحوه و کیفیت کار، برای ما اهمیت دارد و در این راستا ما همیشه پیشتاز بوده ایم. شرکت باربری شهرک هما، با دارا بودن پروانه فعالیت از اتحادیه حمل و نقل درون شهری تهران و مجوز از سازمان حمل و نقل شهرداری، می توان گفت یکی از معتبرترین باربری در کل تهران می باشد.

توصیه ما در نحوه بسته بندی این است که اثاثیه جداسازی شده و درون کارتون های پنج لایه پرسی که یکی از ابزارهای مخصوص در شرکت است و در ابعاد مختلف ارائه می شود، جاسازی شده و روی جعبه ها طبق وسایل درونی یادداشتی را بر روی جعبه، نوشته تا موقع بازگشایی کارتون ها در محل مورد نظر با کمترین اتلاف وقت از جعبه خارج شده و مستقیم در جایگاه خود قرار گیرد.

این نمونه ایی از نحوه کار شرکت بود که شرح داده شد. شرکت اتوبار باربری تمام کار از تمام زوایای یک باربری استاندارد در خدمات خود استفاده می کند. شما بعد از یک رزرو و سرویس کامل یک جابجایی، شاهد این خواهید بود که کارها به صورت اتوماتیک از بسته بندی با کارگران حرفه ای بسته بندی و موقع حمل از کارگران حرفه ای باربر استفاده خواهد شد. تمام کارگران شرکت اتوبار شهرک هما، ورزیده و آموزش های در زمینه حمل درست بوده و انسان های شریف و با اخلاقی هستند که رضایت مشتری برای آنان در اولویت کار خود می دانند.

شما هر زمان که نیاز به ماشین سنگین باربری داشتید با اولین تماس ماشین مورد نظر به محل اعزام می شود. ولی برای اینکه بدون دغدغه و استرس یک بارگیری موفق و اصولی را داشته باشید بهتر است یک روز قبل از جابجایی با شرکت تماس گرفته و ماشین مورد نظر خود را رزرو کنید و تمام کارها را به ما بسپارید. تقریبا اهالی قدیم شهرک هما، شرکت ما را میشناسند و از خدمات شرکت محله هما بهره برده اند.

شهرک هما جزو منطقه ۲ تهران محسوب میشود و به خاطر دسترسی خوب به تمام نقاط تهران، طرفدار های زیادی داردو محله خیلی شلوغی در منطقه ۲ محسوب میشود. در زمانهای دور این محله که ساکنین آن تقریبا زرتشتی و از اهالی یزد بودند که در این ناحیه سکنا گزیده و مشغول به باغداری بودند و به مرور زمان که توسعه شهری زیاد شد این محله به شهر تهران پیوست. محله هما از سمت شمال به بزرگراه شهید همت واز سمت جنوب به بلواز شهید مرتضی مطهری و از سمت شرق به رودخانه پونک واز سمت غرب به بزرگراه اشرفی اصفهانی مجاورت دارد.

بوستان های زیادی در این محله وجود دارد و زیباترین و پرطرفدارترین بوستان، در این محله و شهرک بوستان هما می باشد خطوط اتوبوسرانی در این شهرک بسیار فعال است و دسترسی را به تمام محله های اطراف را آسان کرده است. سفارتخانه بوسنی در این محله خوش آب و هوا میباشد. فروشگاه های زیادی در این شهرک است. بزرگترین و پرطرفدار ترین آنها فروشگاه” اند ویپ” است.

از خدمات درمانی در این شهرک، بیمارستان آرمان،بیمارستان سلامت فردا، بیمارستان لاله و بیمارستان پیامبران را می شود یاد کرد. و از خدمات باربری، شرکت اتوبار تمام کار، را می‌توان نام برد، که تعرفه های ارزان باربری آن زیر نظر اتحادیه باربری تهران میباشند قیمت ارزان حمل ،و تمام مراحل به صورت تخصصی برای اهالی محترم شهرک هما در نظر گرفته شده است و کلیه خدمات باربری هم در تهران و هم برای ارسال ،به شهرستان ها انجام می پذیرد. از خدمات دیگر شرکت باربری تمام کار مشاوره و بازدید رایگان و بیمه حمل رایگان بدون سقف، در تهران و شهرستان ها برای اهالی محترم شهرک هما انجام می پذیرد.

راضی نگه داشتن مشتری جزو اولویت های شرکت ما میباشد و در همه مراحل، این امر لحاظ میشود. شرکت اتوبار تمام کار با ارائه بیمه نامه، بار نامه حمل و فاکتورهای خدمات، اعتماد شما را به این شرکت جلب کرده و همواره مورد تحسین شهرک محترم هما بوده ایم. با سپاس فراوان از اهالی خونگرم محله هما.

با ما تماس بگیرید.