شرکت اتوبار باربری میرداماد با شعار « حمل و نقل تجارت نیست و اعتبار می باشد »، که این شعار برگرفته از اهداف شرکت باربری اتوبار تمام کار می باشد و با بهترین تجهیزات و سریعترین روش های ممکن و به روز و با تجربه ای بیش از دو دهه برای انجام کلیه امور حمل و نقل اسباب و اثاثیه منزل همشهریان عزیز در این منطقه از تهران، با همان کیفیت همیشگی ارائه خدمات می نماید.

 

اتوبار باربری میرداماد

اگر قصد دارید کار اسباب کشی را انجام دهید توصیه ما به شما شرکت اتوبار باربری میرداماد که یک شرکت معتبر و مطمئن می باشد، خواهد بود تا با ارائه بهترین خدمات تخصصی و به صورت حرفه ای اسباب کشی منزل شما را انجام دهد. پرسنل اتوبار باربری میرداماد از با تجربه ترین افراد که می توانند اسباب منزل شما را بدون دغدغه و نگرانی با مسئولیت پذیری از جانب شما عزیزان و اینکه خود را موظف می دانند تا یک حمل بدون دردسر و به یاد ماندنی که لایق شما می باشد به شما هدیه دهند ، انجام خدمت می‌نمایند.

ضمنا تمامی پرسنل باربری اعم از کارگر باربر، کارگر جهت بسته بندی حرفه ای و ماشین های حمل بار و غیره را که همگی متعهد به حرفه خود بوده و هستند و می‌توانند اسباب و اثاثیه منزل شما را در کمال سلامت و ایمنی به مقصد برسانند، با بهترین شرایط ممکن و درخور توجه و شایستگی شما ارائه می نمایند.

میرداماد محله ییلاقی خوش آب و هوایی است که در گذشته به نام ارغوانیه نامیده می شده و پس از تصرف میرزا داوود خان، پسر میرزا آقاخان نوری، از آن زمان به بعد داوودیه نیز خوانده میشود. داوودیه یا میرداماد از محله های منطقه ۳ شهر تهران و محله آرام و غنی از امکانات رفاهی می‌باشد. این بلوار به نام میر برهان الدین محمدباقر استرآبادی معروف به میرداماد، فیلسوف و فقیه دوره صفویان و از ارکان مکتب فلسفی اصفهان نامگذاری شده است.

نام پیشین آن بلوار ششم بهمن و بلوار پهلوی بوده و از جمله مسیرهایی به شمار می رفته که آبادی هایی مانند دروس و ضرابخانه و روستای ونک را به یکدیگر متصل می ساخته است. از مکانهای بسیار مهم در محله میرداماد می توان به « موزه پول »، « دانشگاه خواجه نصیر »، « دانشکده علوم توانبخشی دانشگاه علوم پزشکی تهران » و « پارک آلاله » اشاره نمود.

میرداماد از سمت شمال به خیابان ظفر و از سمت جنوب به بزرگراه حقانی و از سمت غرب به بزرگراه مدرس و از سمت شرق به خیابان پاسداران و به بخش هایی از خیابان شریعتی ختم می شود.

دلهره های قبل از اسباب کشی باعث می شود شما نسبت به پروسه اسباب کشی استرس و اضطراب خاصی داشته باشید و بی شک اتوبار باربری میرداماد که خود از زیر مجموعه های شرکت اتوبار باربری تمام کار می باشد با دارا بودن کارگران باربر، کارگران مخصوص بسته بندی حرفه ای، کارگر حمل بار و ماشین های مخصوص حمل و نقل با یک برنامه ریزی خوب و اصولی و دقیق با کادری مجرب و با اخلاق و همچنین تجهیزات مورد نیاز اعم از کارتون مخصوص بسته بندی اثاثیه منزل و ضربه گیر های حباب دار به صورت کاملا استاندارد و مطمئن که همگی زیر نظر مدیریت شرکت تمام کار، که توانسته از حرف تا عمل را با اعتماد شما ثابت کند، با بهترین کیفیت ارائه میدهد.