همیشه این سوال برای کسانی که جابجایی دارد پیش می آید که چگونه یک باربری مطمئن را داشته باشند. اتوبار باربری  همایون شهر مفتخر است که دراین راه همواره اعتماد اهالی همایون شهر را جلب کرده و با بیش از دو دهه سابقه بی وقفه و بدون تعطیلات در کنار مردم شریف همایونشهر، توفیق خدمتگزاری را داشته است.

بعضی از افراد به دلیل نداشتن تجربه کافی در حمل اثاثیه منزل مطمئناً دچار مشکلاتی در این زمینه می شوند.  کار حمل اثاثیه منزل را سخت می دانند. البته کار حمل بار اثاثیه منزل کاری سخت است که به صورت تخصصی توسط شرکت اتوبار همایونشهر انجام می پذیرد. اتوبار  باربری همایون شهر زیر نظر اتوبار تمام کار صورت می گیرد. در واقع اصلی ترین وظیفه ما در اتوبار وباربری تمام کار، جابجایی بار و حمل اثاثیه منزل، لوازم تجاری و لوازم اداری میباشند که تمامی خدمات جابجایی را از صفر تا صد توسط نیروهای آموزش دیده و مجرب انجام می پذیرد.

شرکت باربری تمام کار دارای انواع ماشین های ترابری مانند وانت بار، نیسان بار،کامیون، کامیونت، خاور و ایسوزو میباشد. تخصص ما در علم باربری و جابجایی در موارد ذیل می باشند. مواردی مانند: حمل انواع دستگاه ها و اثاثیه منزل، اسباب کشی حمل بار لوازم ادارات دولتی و خصوصی هم تجهیزات و لوازم تجاری و حمل بار با اسکورت در شهر یا برون شهری و حتی شهرستان های دور و نزدیک.

شما تمام دغدغه‌های اسباب کشی مطمعن را به ما بسپارید و با خیال آسوده منتظر نتیجه کار ما باشید و مطمئناً از روند کار ما شگفت زده خواهید شد.

فقط کافیست با شرکت ما تماس گرفته و ماشین مورد نظر خود را رزرو کنید و اگر تمایل به بسته بندی اجناس با ارزش و حساس را دارید، می توانید از کارگران بسته بندی حرفه ای ما کمک بگیرید. کارگران بسته بندی همراه با ابزار مخصوص بسته بندی به محل مورد نظر شما آمده کار بسته بندی را به صورت حرفه ای و اصولی و استاندارد برای شما انجام خواهند داد.

یکی از مهمترین مرحله اسباب کشی مرحله بسته بندی استاندارد است که با ابزارهایی مانند: فوم های ضربه گیر، سلفون‌های متری درجه یک، ضربه گیر‌های حباب دار، کارتون های پنج لایه پرسی، پاکت ها و بالشتک های مخصوص لوازم الکترونیکی انجام می گیرد.

با توجه به نوع بار شما و مسافت و شرایط آب و هوایی بهترین ماشین حمل اثاثیه در اختیار شما مشتریان عزیز قرار خواهد گرفت. تمام ناوگان های ما مسقف و داخل آنها موکت شده میباشد تا ضریب احتمالات را به صفر برساند. شاید برای شما سوال باشد که بهترین ماشین حمل بار جهت اثاث کشی چیست؟ ماشین حمل بار و انتخاب نوع آن بستگی به نوع وسایل شما دارد.

شما بعد از تماس با شرکت اتوبار تمام کار و برای در خواست ماشین، می توانید در این مورد نیز با همکاران ما مشاوره بگیرید. شرکت تمام کار با کارگران حمل بار حرفه ای تمام مراحل و استاندارد یک بارگیری درست و اصولی را برای شما انجام خواهند داد. نوع چیدمان داخل ماشین، تخلیه بار همه این مراحل توسط تیم باربری به گونه ای صورت می گیرد که فرایند اسباب کشی برای شما به راحتی و سرعت و اطمینان لازم انجام پذیرد و بدون ضرب خوردگی و در ایمنی بالا این مرحله صورت گیرد.

حمل بار اصولی توسط شرکت تراوری محله همایون شهر، که شرکت معتبر است به همراه بیمه نامه رایگان که تضمین سرمایه شماست صورت میگیرد از آنجا که امروزه قیمت وسایل سرسام اور می باشد و حجم تورم باعث شده است که سرمایه عظیمی در خرید وسایل مورد نظر هزینه شود، در واقع یک باربری درست اصولی به سرمایه و وسایل تان کمک شایانی میکند.

اگر شما به تازگی ساکن محله همایونشهر شده‌اید باید خدمتتان عرض کنم که همایون شهر جزو منطقه 2 شهر تهران است که در جنوب غربی محله دریان و بزرگراه یادگار امام قرار دارد. از این محله قدیمی تنها کوچه کیهان و خیابان همایونشهر باقی مانده است. زیرا در ایام قدیم شخصی به نام مهدی دریانی، تاجر بزرگ چای وقتی از شهرستان تبریز به تهران آمد در جوار محله همایون شهر باغ و املاک زیادی را تاسیس کرد و این باغ ها و املاک روز به روز توسعه پیدا کردند و حضور دریانی ها در این محله دلیلی برای کمرنگ شدن محله همایونشهر سابق شد و بیشتر از این دو خیابان رشد نکرد.

این محله که قدمت آن از سال هزارو سیصدوسی وپنج بوده و اهالی قدیم محله، سال هزارو سیصدوچهل وهشت را که دریانی ها در این محله، خانه های مسکونی را ساخته اند را به خاطر دارند. از خدمات درمانی در این محله بیمارستان شهریار، بیمارستان آزادی، بیمارستان بابک را می توان نام برد فروشگاه اسمارت لند و چندین فروشگاه لوازم برقی مجهز در این محله وجود دارد. از بوستان های زیبای این محله می توان بوستان بهار، بوستان ارکیده، بوستان جوانه را نام برد.

این محله قدیمی و زیبا خدمات دیگری مانند وجود شرکت باربری تمام کار را همیشه و بی وقفه در کنار خود دارد. تمام سعی ما خدمت به مردم است و تمام تلاشمان برای این است که خدمات درستی در شان یک ایرانی را ارائه دهیم. شرکت باربری محل همایونشهر، بعد ازبسته بندی و حمل بار، شما را تنها نمیگذارد و تمامی اسباب و اثاثیه شما را مطابق دستور و دلخواه شما آنباکس و چیدمان میکنند.

به همراه تیم چیدمان و تیم فنی کار تمامی امور نصب لباسشویی، لوستر، یخچال، آب تصفیه کن و پرده ها  در شستشوی فرش مبلمان با دستگاههای مجهزی این کار را برای شما با عشق انجام می دهند. با تشکر از محله محترم همایونشهر.

شما لایق بهترین ها هستید.