اتوبار باربری سی متری جی

ساکنین منطقه سی متری جی اگر قصد اسباب کشی و حمل بار را دارند می توانند از خدمات باربری سی متری جی با کامیون و وانت استفاده کنند. حمل و نقل و جابجایی یکی از نیازهای اصلی در دنیای مدرن امروزی است که حمل اسباب و وسائل یکی از پرمصرف ترین خدمات در این حوزه است. با داشتن کادری ماهر و کاربلد و همچنین ماشین های بزرگ و مناسب باربری مثل: تریلی ، کامیون و خاورهای مسقف و موکت کاری شده و مجهز اسباب و هر نوع بار شما مشتریان محترم را به صورت شبانه روزی در سراسر شهر تهران و شهرستان ها حمل و جابجا می نماید.

در امر اسباب کشی و جابجایی اثاثیه منزل اداری و تجاری با استفاده از ابزار نوین و مخصوص، بهترین کیفیت را به مشتریان خود هدیه می نماید. این اتوبار دارای کادری مجرب و کاربلد می باشد. باربری سی متری جی همواره در تلاش است که کیفیت خدمات باربری و حمل و نقل خود را در بالا ترین سطح ممکن ارائه دهد.

باربری با نیسان

یکی از مستحکم ترین ماشین های باربری سی متری جی باربری با نیسان است که توان جابجایی بار تا ۲ تن را دارد. و با توجه به همین مسئله برای حمل وسایل سنگین کاملا مناسب است. باربری  به عنوان بهترین باربری جنوب تهران با توجه به تجربه و سابقه خود سالها در کار حمل ونقل در کلان شهر تهران مشغول بوده و همواره در تلاش است که کیفیت خدمات باربری و حمل و نقل خود رادر بالاترین سطح ممکن ارائه دهد. بسیاری از اسباب کشی ها و خدمات حمل و نقل با باربری با نیسان سی متری جی قابل انجام است و وسایل سنگین آشپزخانه مثل یخچال و لباسشویی و غیره را می توان با نیسان سی متری جی حمل کرد.

باربری با کامیون

استفاده از کامیون با توجه به جا دار بودن و مستحکم بودن بهترین انتخاب برای جابجایی بار مخصوصا بار های سنگین است و باربری با کامیون سی متری برای حمل اثاثیه یکی از عوامل مهم برای موفقیت در اسباب کشی است. در صورت نیاز به باربری با کامیون سی متری جی می توانید با مشاوران باربری سی متری جی ارتباط برقرار نماید تا با توجه به نیاز شما در انتخاب درست ابعاد و اندازه های کامیون حمل اثاثیه منزل و نوع خودرو جهت حمل بار شما را راهنمایی کنند. باربری با کامیون   با ارائه وسائل نقلیه برای جابجایی انواع بار های کوچک و متوسط از تمام نقاط تهران خدمات بالایی را ارئه می کند.

قیمت باربری سی متری جی

یکی از اهداف باربری  ارائه خدمات با بالاترین کیفیت و نازلترین قیمت است. این باربری فعالیت خود را زیر نظر اتحادیه باربری انجام می دهد و در کنار خدمات متمایز، مقرون‌ به‌ صرفه ترین هزینه‌ های جابجایی را ارائه می دهد. قیمت باربری سی متری جی زیر نظر اتحادیه باربری تعیین می شود.
حمل بار در باربری سی متری جی با وجود پرسنل قوی و نیرومند بسیار آسان و بدون هر گونه آسیب به بار است. ارائه خدمات مشاوره باربری سی متری جی یکی از ویژگی های این باربری است این مشاوره جهت آموزش نحوه بسته بندی استاندارد کالا، اعلام تعداد کارگران مورد نیاز ، انتخاب نوع کامیون و مدیریت زمان و . . . که به صورت شبانه روزی به متقاضیان ارائه می شود.

خدمات باربری

 • استفاده از کارتن های مقاوم و چند لایه
 • بسته های مخصوص حمل رختخواب
 • کارتن رگال دار مناسب حمل لباس
 • استفاده از کارتن های حجیم و محکم
 • ارائه ی خدمات حرفه ای بسته بندی به سبک کشورهای اروپایی
 • استفاده از استرج رپ – بابل رپ برای بسته بندی
 • جابجایی کالا بصورت صادراتی، وارداتی و ترانزیت کالا
 • استفاده از خودرو های مناسب جهت اسباب کشی ادارا ، اثاث کشی منازل و
 • ارائه ی مشاوره قبل از کار
 • ارائه بیمه ی کالا
 • فعالیت زیر نظر اتحادیه باربری تهران