مطمئنا این نکته را می دانید که حمل و نقل وسایل و جابه جایی کاری نیست که به سرعت انجام گیرد. ولی شرکت حمل و نقل ما در باربری خواجه نظام شرقی، با استفاده از افراد با تجربه و امکاناتی مجهز زمان جابجایی را کاهش می دهد.

اتوبار باربری خواجه نظام شرقی

باربری خواجه نظام شرقی با دارا بودن بهترین و ورزیدترین کارگران باربری حرفه ای و کارگران بسته بندی حرفه ای در تمام مراحل در کنار شما میباشند، تا یک جابجایی خاطره انگیزی را برایتان رقم بزنند. قبل از حمل وسایل باید اقداماتی را انجام دهید که در اینجا به آن می پردازیم.

ابتدا شما باید وسایل را جدا کرده و قطعات مرتبط را در بسته بندی جداگانه قرار دهید بعد از آن باید وسایل حساس و شکستنی شیشه‌ای را در بسته بندی جداگانه ای قرار دهید سپس بعد از جداسازی قطعات، وسایلی که قابل باز شدن هستند بپردازید قطعاتی مانند قفسه ها، ظروف، تخت های تاشو و غیره، شما حتی میتوانید این کارها را هم به ما بسپارید، زیرا این کار در تخصص ماست.

این مرحله توسط کارگران بسته بندی حرفه ای انجام می پذیرد که با لوازم مخصوص مانند، فوم های ضربه گیر، سلفون های درجه یک، ضربه گیر های حباب دار، پاکت و بالش مخصوص حمل وسایل الکترونیکی وکارتون های پنج لایه پرسی می باشد. این مرحله هزینه زیادی را شامل نمی شود ولی کار بسته بندی می تواند از اجناس با ارزش شما محافظت کند.

محله خواجه نظام الملک در استان تهران و در محدوده‌ی مرکزی شهر تهران واقع شده است. این محله در منطقه ۷ شهرداری قرار گرفته است، که به دو قسمت شرقی و غربی تقسیم می شود. این محله به دلیل بافت متراکم و آسیب پذیر بودن بافت و همچنین کم عرض بودن معابر که موجب نفوذناپذیری بافت می شود، جزء بافت های فرسوده تهران محسوب می شود.

ولی هنوز زیبای قدیمی خود را دارد و برای خیلی از اهالی تهران پراز خاطره است. این محله از شمال با بزرگراه صیاد شیرازی، خیابان باباخانلو، خیابان پلیس و خیابان اجاره دار، از شرق با میدان نامجو، خیابان نامجو و خیابان شیخ صفی، از جنوب با خیابان خواجه نصیرالدین طوسی و از غرب به میدان سپاه محدود شده است و با محله‌های ‌ارامنه، کاج، حشمتیه، گرگان، خواجه نصیر طوسی مجاورت دارد.

این محله دارای محدوده‌ی زوج و فرد می‌باشد و از اماکن مهم این محله می‌توان به بوستان سپیدار، بوستان ذبیحی، اشاره کرد که به بافت قدیمی محل حالت رویایی داده و اهالی محله مانند گنجی از این بوستانها حفاطت می کنند و با رعایت بهداشت در این پارک ها اوقات خوشی را در کنار هم سپری می کنند. رستوران های زیادی در این محل به چشم میخورد که بعضی از آنها قدمت زیادی دارند.

رستوران گلپایگانی، رستوران محله خواجه نظام الملک، رستوران محسن بریانک از رستورانهای معروف محله میباشد. فروشگاه نوین سنتر، پاساژ منصور و استخر شهید کشواد هم در این محله از اماکن خرید وتفریحی میباشند که بسیار طرفدار دارند .

ایستگاه های مترو به این محله ایستگاه سبلان و ایستگاه طالقانی می باشد. ایستگاه‌های اتوبوس فراوانی در این محله فعال هستند، ایستگاه اتوبوس مدرسه، ایستگاه اتوبوس مسجد، ایستگاه اتوبوس نامجو سه ایستگاه دم دست محله می باشند. و از دیگر خدمات مهم در این محل وجود اتوبار باربری محله خواجه نظام شرقی است.

که همواره در این ناحیه بدون تعطیلات حتی در تعطیلات ایام مذهبی در خدمت رسانی به اهالی محترم خواجه نظام شرقی فعالیت پرثمری داشته است. اهالی قدیمی این محله با شرکت ما آشنایی دارند شرکت اتوبار باربری تمام کار در این محل همیشه مورد تحسین اهالی بوده است و این باعث دلگرمی ما میشود و ما را در این راه تشویق به خدمات بهتری میکند .

اتوبار باربری محله خواجه نظام شرقی با ارائه بیمه نامه، بار نامه وهم فاکتورهای خدمات همواره اعتماد شما را به این شرکت جلب کرده و با نظم و برنامه ریزی اصولی که از معیارهای دیگر این شرکت است تا حدودی استرس جابجایی اسباب و اثاثیه را از شما دور کند.

شرکت با ارائه بیمه رایگان شهری و بین شهری، مشاوره رایگان به پاس اعتماد مشتریان این محله را در نظر گرفته است تا پروژه اسباب کشی منزل شما بدون هیچ نگرانی انجام بپذیرد. شرکت اتوبار باربری تمام کار با هدف ایجاد آسودگی خیال شهروندان تلاش می نماید که در همین راستا ارزانترین تعرفه باربری را در این محله ارائه دهد.

ما همواره نظر مشتریان را جلب می‌کنیم. چیدمان اثاثیه منزل بعد از اسباب کشی یکی از اصلی ترین دغدغه های افراد است که ما برای آن چاره ای اصولی اندیشیده‌ایم. شما عزیزان میتوانید صفر تا صد چیدمان اثاثیه خود را در محل جدید به تیم متخصص و با تجربه ما محول نمایید.

نصب و راه اندازی تمامی اثاثیه و وسایل نیز از خدمات ما در این شرکت میباشد که از کارگران فنی کمک گرفته و مطابق با سلیقه و نظر شما حتی جزئی ترین وسایل را برای شما خواهند چید و نصب تمام و وسایل برقی و شستشوی فرش ومبلمان با دستگاه های مدرن انجام خواهند داد.

در نتیجه جابجایی برای شما در کوتاه ترین زمان ممکن انجام خواهد شد. در تابستان امسال شرکت اتوبار تمام کار جشنواره تابستانه برگزار کرده است از فرصت استفاده کرده و از تخفیف های ویژه ما برخوردار شوید.

با تشکر از اهالی خونگرم و مخصوصاً قدیمی محله خواجه نظام شرقی.