شرکت اتوبار باربری مرزداران تهران با روش‌های نوین و با استفاده از تکنولوژی‌های جدید و بهره‌گیری از سیستم‌های هوشمند، برای حمل و نقل بار از روش‌های جدید و بهبود یافته استفاده می‌کند. به عنوان مثال، شرکت اتوبار باربری مرزداران از سیستم‌های ردیابی بار استفاده می‌کند تا بتواند به بهترین شکل ممکن بار را مدیریت کند. همچنین، از وسایل نقلیه به روز، برای بارگیری و تخلیه بار استفاده می‌کند که باعث بهبود بهره‌وری و کاهش هزینه‌ها می‌شود.

اتوبار و باربری مرزداران

با توجه به اینکه محله مرزداران تهران یکی از مناطق پرتردد و پر از شرکت‌های باربری است، باربری اتوبار مرزداران که از زیر مجموعه های شرکت باربری اتوبار تمام کار می باشد با استفاده از روش‌های نوین به دنبال افزایش کیفیت و سرعت حمل و نقل بار است.

همچنین، با توجه به اینکه برخی بارها نیاز به بسته‌بندی خاص دارند ، این شرکت از روش‌های جدید بسته‌بندی برای جلوگیری از آسیب به کالا در طول حمل و نقل از کارگران مخصوص حمل بار استفاده می‌کند. ما با استفاده از روش‌های نوین و تکنولوژی‌های هوشمند در خصوص بسته بندی حرفه ای و شکیل در باربری اتوبار مرزداران تهران، به بهبود عملکرد و افزایش بهره‌وری در حمل و نقل بار می‌پردازیم.

محله مرزداران تهران به دلیل امکانات رفاهی مناسب میان تهرانی ها از محبوبیت زیادی برخوردار است این محله خوش نشین در گذشته جز زمینهای دره فرحزاد بوده است و با وجود باقی مانده های آسیاب کهک بیان گر آن است که در قدیم کشت غلات در این محله رایج بوده است.

مرزداران در غرب استان تهران واقع شده است که از سمت شمال به بزرگراه حکیم و از سمت شرق به بزرگراه شیخ فضل الله نوری و از سمت جنوب به بلوار جلال آل احمد و از سمت غرب به خیابان اشرفی اصفهانی منتهی می شود. شهرک ژاندارمری در مرکز محله مرزداران قرار دارد که یکی از شهرک های قدیمی به حساب می آید که قدمت آن به زمان محمد رضا شاه پهلوی بر می گردد از طرف دیگر شهرک آزمایش که اداره مرکزی راهنمایی و رانندگی تهران میباشد نیز در این منطقه قرار دارد.

از خیابان های سرسبز این منطقه به خیابان ایثار و آریافر میتوان اشاره نمود. ما در این باربری از روش های نوآورانه و فناوری جدید برای بهبود وضعیت عملکرد و کارایی خود در حمل و نقل استفاده می کنیم که در این زمینه کارگران باربر آموزش دیده و کارگران مخصوص بسته بندی حرفه ای نقش مهمی را در رسیدن به اهداف این شرکت به عهده گرفته اند.