حمل بار اصولی توسط یک شرکت معتبر باربری به همراه بیمه، تضمین حفظ سرمایه شماست. اتوبار باربری یادگار امام با داشتن دو دهه سابقه حمل بار همیشه در کنار همشهریان این محله خدمات بی وقفه ایی داشته است. اگر خواهان یک سرویس دهی خوب برای جابجایی اعم از اثاثیه منزل، دفتر کار، شرکت، کارخانه و اصناف دیگر می باشید بهترین گزینه برای شما شرکت باربری بزرگراه یادگار امام است.

اتوبار یادگار امام

همانطور که میدانید اگر در فرآیند حمل بار خود، از نیروها و کارشناسان مجرب استفاده نکنید دچار خسران و زیان زیادی خواهید شد. از آنجا که امروزه حجم تورم و همچنین قیمت وسایل منزل زیاد میباشد فقط لازم است در این خصوص با استفاده از خدمات باربری معتبر در واقع کمک به حفظ سرمایه و وسایلتان می باشد.

حمل و نقل لوازم منزل با شرکت اتوبار یادگار امام با قیمت مناسب توسط تیم باربری جهت حمل اثاث منزل شما همشهریان عزیز صورت می گیرد که زیر نظر مدیریت شرکت اتوبار باربری تمام کار میباشد و از شرکت های مطرح در زمینه حمل و نقل لوازم منزل است و با بیش از دو دهه سابقه و بسته بندی اساس منزل و خدمات حمل و نقل لوازم منزل با استاندارد جهانی به کار خود ادامه می دهد.

جهت تماس با ما و گرفتن مشاوره رایگان و بازدید رایگان و استفاده از خدمات ما با شماره شرکت اتوبار تمام کار، تماس گرفته تا از یک حمل و انتقال ایمن برخوردار شوید. در نگاه اول ممکن است فرایند اسباب کشی استرس آور باشند اما اگر برنامه ریزی شده و طبق اصول پیش رود با خیال آسوده می توانید این کار را انجام دهید.

جهت گرفتن مشاوره رایگان و بازدید رایگان با شرکت اتوبار تمام کار تماس گرفته وبعد از رزرو ماشین مورد نظر (کارشناس شرکت میتواند حضوری خدمتتان امده صحبت کلی و قطعی نسبت به روند کار را داشته باشید) اگر تمایل به بسته بندی اسباب با ارزشتان را دارید.

شرکت اتوبار تمام کار با ارائه انواع خدمات از صفر تا صد همراه متخصصین با تجربه که شامل کارگران بسته بندی حرفه ای و کارگران باربر حرفه ای و مجرب و آموزش دیده در سطح استاندارد های جهانی، کار بسته بندی درست و اصولی را انجام میدهند. که با وسایل و ابزارهای مخصوص بسته بندی شامل، فوم های ضربه گیر، ضربه گیر های حباب دار، کارتون های پنج لایه پرسی، پاکت و بالشتک های مخصوص لوازم الکترونیکی و سلفون های متری درجه یک است انجام می پذیرد و اجناس موقع بارگیری و چیدمان در ماشین حمل، با ابزارهای مخصوص فاصله انداز بین اجناس استفاده می شود. تا ضریب احتمالات را به صفر برساند.

بزرگراه یادگار امام یکی از معابر اصلی در تهران می‌باشد. که جزو منطقه ۲ شهرداری است. این خیابان از خیابان‌های مهم شهر تهران است و مکان‌های مهمی مانند ورزشگاه شهدای اوین، بیمارستان روانشناسی میمنت، مرکز مطالعات ژیوتکنیک و مقاومت مصالح شهر تهران، سرای محله شریف، شهرداری ناحیه ۶ منطقه ۲ و دادسرای ناحیه ۳۳ تهران، شهید مقدس- جرائم امنیتی در آن واقع شده‌اند.

بزرگراه یادگار امام به معابر زیادو مهمی مانند بزرگراه شهید چمران، بزرگراه شیخ فضل الله نوری، بزرگراه جلال آل احمد، بزرگراه شهید همت، بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی، بزرگراه نیایش، بزرگراه حکیم، کنارگذر شیخ فضل الله،ستارخان، هرمزان، مهندس بازرگان، دادمان امتداد دارد ودر ادامه مسیر از محله های زیادی عبور می کند.

از اماکن مهم یادگار امام و نزدیکترین ایستگاه، ایستگاه اتوبوس پردیسان میباشد. در طول مسیر شما شاهد تمام امکانات رفاهی و خدماتی و درمانی بسیار زیادی را مشاهده خواهید کرد انواع فروشگاههای دیلی مارکت هایپر‌ها، فست فودها، رستوران و تمام این امکانات باعث شده یادگار امام به مسیری پر از امکانات و دسترسی آسان را مهیا کند. از دیگر خدمات وجود شرکت اتوبار تمام کار میباشد که با اولین تماس بدون فوت وقت در محل مورد نظر حاضر به خدمت است.

شاید در نگاه اول ممکن است فرایند اسباب کشی استرس آور باشند اما اگر برنامه ریزی شده و طبق اصول پیش رود و با خیال آسوده می توانید این کار را انجام دهید. ماشین هایی که در حمل و نقل اثاثیه منزل و اداری مورد استفاده قرار می گیرد باید نسبت به کامیون های باری دیگر ویژگی های خاص خود را دارا باشد که مهمترین آنها شامل مدل بالا بودن و سلامت آن است که در هنگام حمل و نقل دچار مشکل فنی نشود که سرعت انجام کار پایین بیاید و زمان از دست برود و مهمتر اینکه وسایل و اثاثیه داخل کانتینر به خاطر نقص فنی خراب شود یا خط و خشی بیفتد.

داخل کانتینر حمل بار باید کامل موکت کاری شده باشد. کامیونی که در کار حمل و نقل اثاثیه منزل هست باید بیش از ۵۰ پتو برای بسته بندی لوازم منزل داشته باشد. چیدمان اساس خود بخش مهمی را در اثاث کشی ایفا می کند و لازمه سالها کار و تجربه است و داشتن کارگرانی ورزیده و آموزش دیده و پا تجربه است.

شرکت باربری تمام کار با پرسنل مجرب و داشتن ناوگان های مجهز شامل خاور، ایسوزو، کامیون، کامیونت، نیسان بار و وانت بار و ماشین های حمل مسقف میباشد. که همواره در سراسر یادگار امام اماده باش و منتطر خدمت رسانی هستند.

با تشکر از اهالی یادگار امام.