بزرگی میگفت حرف نزنید، فقط عمل کنید. چیزی نگویید، فقط آن را به دیگران نشان دهید. قول ندهید، فقط ثابت کنید. ما می خواهیم شما را با شرکتی آشنا کنیم که با دو دهه کار حمل بار و اسباب کشی، ثابت کرده که بهترین شرکت معتبر در محله کرمان و کل ایران میباشد، که انجام همه امور مربوط به باربری درون شهری و حمل بار به شهرستان را به طور کامل بر عهده می گیرد و هر اتفاقی برای وسایل و بارتان بیفتد بر عهده بیمه آن شرکت می باشد.

اتوبار باربری محله کرمان

ویژگی های اتوبار باربری محله کرمان را بر می شماریم تا خودتان قضاوت کنید.
💯.کارگران اعم از کارگران بسته بندی حرفه ای و کارگران باربری مجرب به موقع در محل جابجایی حاضر می شوند.
💯.از خودرو های به روز برای جابجایی استفاده می شود. شامل انواع خودرو های سنگین ونیمه سنگین، نیسان و وانت
💯.رانندگان ماهر که توانایی رانندگی در هر سطحی از جاده را دارند با دست به فرمان عالی.
💯.کارشناسان بخش اداری این شرکت به خوبی شما را در امر قرارداد و شرایط انعقاد آن مطلع می کنند.
💯.هیچ گونه هزینه مضاعف یا دو چندان از شما گرفته نمی شود وهمه چیز تحت بند های قر ار داد اجرا می شود.
💯.با توجه به اینکه قراردادهای این شرکت کاملا منعطف است شما می توانید در صورت نیاز به بند های آن حین عمل جابجایی اضافه کنید.
ما شرکتی هستیم که با بیش از دو دهه سابقه خدمات رسانی به مردم عزیز ایران بخصوص محله کرمان را داریم. این شرکت تمام خدمات باربری اعم از خرده بار تا دربستی را بر عهده می گیرد و توانایی انتقال و جابجایی انواع بار به تمام نقاط ایران را دارد.

اتوبار باربری محله کرمان خدمات شایان ذکری را به مردم شریف این محله را ارائه کرده است. این اتوبار در همه فصول و به طور تمام وقت وظیفه جابجایی کالا ها و وسایل، اسباب و اثاثیه مردم را به نحوه احسن انجام داده است. اتوبار باربری محله کرمان تحت پوشش شرکت و مجموعه ای” اتوبار باربری تمام کار” است که پرسنل بسیار ماهری را گرد هم آورده تا همه کارها را در کمترین زمان ممکن انجام دهند.

محله کرمان یکی از محله های منطقه 8 شهرداری تهران است که در بخش شرقی پایتخت قرار دارد. محله کرمان از سمت شمال به بزرگراه رسالت ، از سمت شرق به بزرگراه امام علی و مسیر عبوری میان این بزرگراه به نام مسیل ابراهیم آباد و از سمت غرب به فرعی های ختم شده به خیابان 16 متری دوم مجیدیه و از سمت جنوب به خیابان مسیل باختر امتداد دارد. کلیسایی به نام «گریگور لوساووریچ مقدس» در بخش غربی این محله در نزدیکی محله مجیدیه جنوبی قرار گرفته است.

محله کرمان میزبان اولین باغ موزه مینیاتوری کشور می باشد و در آن از برخی آثار باستانی در ابعاد مینیاتوری رونمایی شده است. در گالری این موزه تصاویری از آثار باستانی کشور در فهرست میراث جهانی ثبت گردید است. یکی از ویژگی های بارز محله کرمان استقبال خریداران مسکن می باشند زیرا به دلیل بافت مسکونی و کاربری های تجاری و اداری این محله به لحاظ سطح دسترسی به بوستان های محله ای و حتی فرامحله ای در موقعیت بسیار خوبی قرار دارد.

بیش از 20 بوستان در نقاط مختلف محله کرمان پراکنده شده اند و برخی از آن ها به اندازه چند صد متر سبز با کارایی محله ای و برخی از آن ها با مساحت های چند هزار متر مربعی کاربردهای منطقه ای دارد.با این ویژگی باید گفت محله بی نظیری است.

یکی از بزرگترین بوستان های این محله «گلبرگ» نام دارد و مساحتی 42 هزار مترمربعی دارد این بوستان کاربردی فرامنطقه ایی دارد و برای اوقات فراغت ساکنین آن منطقه بسیار مناسب است. محله کرمان مانند سایر خیابان های تهران دارای مغازه هاو مراکز خرید برای رفع مایحتاج روزمره ساکنین می باشد اما دارای مرکز و خرید و پاساژهای معروفی نیست.

مراکز درمانی محله کرمان در تهران آزمایشگاه دکمه چی و درمانگاه شبانه روزی پارتیان است که در دسترسی این محله میباشد. ایستگاه اتوبوس کرمان در محله مجیدیه تهران و در خیابان کرمان شمالی واقع شده است. از لحاظ موقعیت جغرافیایی این مکان در نزدیکی مراکزی مانند مرکز خرید دنیای نور و مرکز واکسیناسیون بهداشت چهارده معصوم و بیمارستان چشم‌پزشکی بینا و پارک فدک و پمپ بنزین رسالت قرار گرفته است.

نزدیکترین ایستگاه مترو به این مکان، ورودی ۲ مترو جانبازان است که دسترسی به این مکان را برای عموم آسان می‌سازد. شرکت “اتوبار باربری تمام کار”در تمام اسباب کشی ها سعی دارد که مشتری ها کاملا راضی باشند، تا نام این شرکت همیشه سر زبان ها بماند.

باربری حمل و نقل محله کرمان در ابتدا با فرستادن تجهیزات بسته بندی و پرسنل فوق حرفه ای اش تمام وسایل و لوازم را بسته بندی و پک بندی نموده و وسایل را توسط کارگران باربری حرفه ای با احتیاط داخل ماشین های اسباب کشی منتقل می کنند، و بعداز این مراحل خودرو های اسباب کشی وسایل را به خانه جدید منتقل کرده و کارگران فنی مبادرت به چیدمان وسایل ها کرده و لوازم برقی مانند: لباسشویی و یخچال ساید را راه‌اندازی می‌کنند و و چنانچه مایل به نصب پرده، شستشوی فرش و مبلمان باشید با دستگاه‌های مدرن، کار شستشو را انجام خواهند داد.

ما در تمام مراحل در کنارتان هستیم تا آرامش را به شما هدیه دهیم. با تشکر از اهالی محترم و خونگرم محله کرمان.