ما متفاوت هستیم چون سهم زیادی از حمل و نقل های محله چیذر را توسط اتوبار باربری چیذر که یکی از زیر مجموعه های شرکت باربری اتوبار تمام کار می باشد برعهده داریم و این افتخار حاصل سال ها تجربه و اعتماد شما گرامیان در منطقه چیذر می باشد.

اتوبار باربری چیذر

شرکت باربری اتوبار تمام کار چیذر در حمل بار، کارگر باربر و کارگر جهت بسته بندی متخصص بوده و به جزئیات مربوط به این موارد توجه ویژه ای دارد. خدمتگزار شما در منطقه چیذر هستیم و آماده ایم با استفاده و بهره گیری از تجربیات خویش آنچه را شما از یک جابجایی بی‌دغدغه انتظار دارید به شما هدیه دهیم.

هموطنان عزیز در منطقه چیذر با تکیه بر رزومه قابل اطمینان گروه اجرایی شرکت باربری اتوبار تمام کار می توانند به تجربه باورنکردنی اسباب کشی منظم و برنامه‌ریزی‌ شده دست پیدا کنید تا به عنوان خاطره شیرین در آینده از آن یاد کنید. چیذر تهران یکی از محله های قدیمی و سرشناس شهر تهران به شمار می رود این منطقه قدیمی و با اصالت در حال حاضر یکی از بروز ترین محله های منطقه یک تهران میباشد.

علت نامگذاری این منطقه به دلیل خاک حاصلخیز زمینهای چیذر که مزرعه های گندم و جو در آنها کشت می شده است که در قدیم نام این محله « چو زر » بوده که به مرور زمان به چیذر تغییر نام یافته است.

منطقه چیذر از سمت شمال به خیابان فرمانیه و از سمت شرق به خیابان کامرانیه و از سمت غرب به خیابان لاله و از سمت جنوب به اتوبان صدر و بلوار قیطریه متصل میشود. چیذر یکی از مناطق لاکچری تهران به شمار می رود بافت محله چیذر قالب آن قدیمی است و با محله هایی از جمله محله دزاشیب، محله قیطریه و محله اختیاریه مجاورت دارد یکی از نکات قابل توجه چیذر این است که این این محله از ابتدای شکل گیری مثلثی شکل بوده است. از شاخص ترین مکان های محله چیذر امامزاده علی اکبر چیذر به شمار می رود.

در سال های اخیر شرکت اتوبار باربری تمام کار چیذر تبدیل به بزرگترین و پر افتخار ترین شرکت اتوبار در چیذر تهران با تلاش شبانه روزی پرسنل و همچنین اطمینان مشتریان و همراهی آنها شده است و این اطمینان همه خواسته ها و کیفیت مورد نظر مشتری را فراهم آورده است.

اتوبار باربری تمام کار کلیه خدمات باربری و کارگر باربر و کارگر جهت بسته بندی حرفه ای در اختیار اهالی منطقه چیذر قرار داده که بتوانند حمل اثاثیه منزل خود را بی دغدغه، راحت، کم هزینه و با امنیت در کمترین زمان ممکن و مطمئن ترین راه را تجربه کنند.

همشهریان عزیز در منطقه چیذر چنانچه حمل اثاثیه منزل خود را به شرکت اتوبار باربری تمام کار بسپارند معمولاً آسان و بدون هیچگونه دردسری این کار را تمام شده تلقی بدانند زیرا این اتوبار باربری تمام کار با تلاش شبانه روزی پرسنل و همچنین اطمینان مشتریان این منطقه از تهران و همراهی آنها به این افتخار دست یافته است.