برای دستیابی به حرفه ای شدن در زمینه باربری، درست و اصولی با استانداردهای جهانی، اتوبار باربری پاستور تلاش فراوانی کرده و تا به امروز به لطف خدا تمام افتخار این جایگاه را از مشتریان محترم خود در محله پاستور کسب کرده است. باربری محله پاستور زیر مجموعه “شرکت اتوبار باربری تمام کار” است. که بی وقفه بدون تعطیلات در محله پاستور در خدمت اهالی محترم این منطقه میباشد.

اتوبار باربری محله پاستور

باربری محله پاستور با بهترین متریال های ابزاری مبادرت به بسته بندی کرده و از انواع کارتون های مختلف استفاده می کند، با ضخامت مناسب و قابلیت تحمل وزن برای ظروف یا لوازم تزئینی، تا در حین حمل و نقل صدمه ایی به آنها وارد نشود.

علاوه بر کارتون از دیگر وسایل بسته بندی نیز استفاده می شود. که شامل سلفون های درجه یک، ضربه گیر های حبابدار متری، فوم های ضربه گیر، پاکت و بالش های مخصوص برای وسایل الکترونیکی، که در این شرکت موجود می باشد اگر شما توانایی بسته بندی اشیا را دارید می توانید تماس گرفته و از وسایل بسته بندی سفارش داده و ما برای شما ارسال می کنیم و خودتان مبادرت به بسته بندی، برای کاهش در هزینه ها انجام دهید.

کارگران مجرب بسته بندی یک روز قبل از جابجایی به تقاضای مشتری به محل مورد نظر رفته و بسته بندی را به صورت استاندارد و اصولی انجام می دهند. این بسته بندی توسط کارگران باربری محله پاستور با ضمانت انجام می شود و هر گونه خسارت وارده به وسایل شما را، شرکت موظف به پرداخت خسارت می باشد.

شرکت باربری تمام کار خدمات رایگانی برای مشتریان خود ارائه می دهد، این خدمات شامل بیمه رایگان شهری و بین شهری، بازدید رایگان به درخواست مشتری در محل می باشد. باربری اتوبار محله پاستور، دارای انواع ماشین های سنگین، خاور، کامیون، کامیونت، وانت بار و نیسان بار می باشند، و ماشین های مسقف برای حمل بار به شهرستان ها و اطراف تهران به درخواست مشتری ارسال می گردد.

اتوبار باربری محله پاستور، بسیار پرتلاش بوده و ساکنین محترم قدیمی پاستور، مطمعنا شرکت باربری تمام کار را میشناسند و نامی آشنا برای اهالی این محله میباشند. خیابان پاستور، خیابانی شرقی به غربی در مرکز تهران و در شمال منطقه ۱۱ است. این خیابان به افتخار لویی پاستور دانشمند معروف فرانسوی نام‌گذاری شده است.

پاستور از سمت شمال به خیابان آذربایجان؛ از سمت غرب به خیابان کارگر جنوبی؛ خیابان ولیعصر در شرق و از سمت جنوب به خیابان امام خمینی ختم می‌شود. اشخاصی که قصد سکونت در این محله را دارند باید بدانند که رفت و آمد در بخش غربی پاستور نیاز به کارت تردد دارد و بدون آن اجازه تردد نخواهند داشت.

برای رفتن به میدان پاستور یا خیابان پاستور می‌توانید با استفاده از ایستگاه اتوبوس میدان پاستور در محله حر تهران و خیابان کارگر جنوبی استفاده کرد ‌یا با مترو میدان حر به این محله بروید.

پاستور در گذشته به باغ‌شاه یا کاخ شاه معروف بود که بعد از انقلاب پس از مستقر شدن بیت رهبری و نهاد ریاست جمهوری به محله‌ایی معمولی اما امنیتی تبدیل شد. مرکز خرید در محله پاستور (میرزاده عشقی) همدان و خیابان پاستور واقع شده است. این مجتمع یکی از دو بازار و مرکز خرید در محله پاستور (میرزاده عشقی) همدان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان فرشچیان سینا و مرکز خرید دلتا میباشد.

از دیگر خدمات محلی، اتوبار باربری محله پاستور است، که خدمات متفاوتی ارائه میدهد. و این خدمات از زمانی که شما شرکت ما را انتخاب میکنید متوجه می شوید و تنها دلیلی که میتواند مشتری را در کنار ما نگه دارد کیفیت عالی و مشتری مداری می باشد که ما در باربری محله پاستور با تکیه بر دانش فنی خود و پرسنل و همچنین بکارگیری از کارگران بسته بندی حرفه ای و کارگران باربر مجرب به این افتخار دست یافته ایم.

اعتماد سازی برای مشتریان یکی از وظایف اصلی شرکت های اتوبار است زیرا اگر اعتماد لازم بین مشتری و شرکت اتوبار ایجاد نشود آنها مشتریان خود را از دست می‌دهند و نمی‌توانند سرویس‌های خود را به مشتری ارائه دهند. ما با اعتماد شما، جلب رضایت مندی شما را سرلوحه کار خود قرار داده‌ایم و امروزه لقب یکی از بهترین و مجهزترین اتوبارهای کشور را بر دوش میکشیم.

ما جهت رفع هرگونه نگرانی به شما اطمینان می دهیم که چگونه از اثاثیه و لوازم و وسایل شما در طول پروسه اسباب کشی محافظت میکنیم و مراحل انجام کار را به صورت شفاف و مرحله به مرحله برای شما شرح میدهیم. به پاس و قدردانی از اهالی محله پاستور بازدید رایگان و بیمه رایگان بدون سقف درون شهری و برون شهری در نظر گرفته ایم تا با جلب اعتماد بیشتر همواره بهترین خدمات را تقدیمتان کنیم. نگران هیچ چیز نباشید ما روش کار باربری را می دانیم و شما را تا آخرین قدم که چیدمان وسایل می باشد همراهی خواهیم نمود. شما لایق بهترین ها هستید و بهترین ها در شرکت باربری تمام کار برای اهالی با صفای محله پاستور مهیا میباشد.

با سپاس از محله محترم پاستور که تا کنون به ما اعتماد داشتند.