اتوبار باربری ونک یکی از بروزترین باربری ها می‌باشد که با توجه به خصوصیات این محله در حمل بار، توانسته با ارائه خدمات خاص با توجه به عوامل مختلفی مانند: نوع بار، فاصله، زمان تحویل، هزینه و … از مشکلات و دغدغه های اسباب کشی منزل در این محله بکاهد و تاثیر به‌سزایی در تصمیمات اهالی این منطقه ایفا نماید.

اتوبار و باربری ونک

باربری اتوبار تمام کار در محله ونک در حمل بار از روش‌های مختلف بسته‌بندی نیز استفاده می‌نماید. بسته‌بندی مناسب در حمل بار بسیار مهم است تا بار در طول حمل و نقل آسیب نبیند. در محله ونک تهران اتوبار باربری ونک نیز از کارگران بسته‌بندی و حمل بار متخصص جهت فعالیت استفاده می‌کند. که این کارگران از لوازم مناسب و تخصصی برای بسته‌بندی بار استفاده می‌کنند.

محله ونک تهران یکی از محلات مشهور در شمال تهران است. این محله با وسعتی حدود ۴۰۰ هکتار در ارتفاع ۱۲۰۰ متر از سطح دریا قرار دارد. ونک به دلیل موقعیت مرکزی و نزدیکی به مراکز تجاری، خدماتی و اداری، جزو محبوب‌ترین محله‌های تهران برای زندگی و کار محسوب میشود.

در محله ونک تهران نیز بسیاری از مراکز خرید، پارک‌ها، مساجد، بیمارستان‌ها و دانشگاه‌ها وجود دارد. از جمله مراکز مشهور این محله می‌توان به مرکز خرید ایران، پارک بهشت، مسجد ونک، بیمارستان شهید رجایی و دانشگاه پیام نور اشاره کرد.

در کل، حمل بار در هر منطقه‌ای از تهران، از جمله محله ونک، با توجه به نوع بار، روش‌های مختلفی دارد. ونک در منطقه ۳ تهران واقع شده است که از شمال به بزرگراه نیایش، از سمت جنوب به بزرگراه همت، از سمت شرق به خیابان آفریقا یا جردن و از سمت غرب به بزرگراه کردستان منتهی می گردد. قسمت شرقی محله ونک به نام ده ونک شناخته می شود که جزو بافت قدیمی ونک محسوب می گردد. سفارت خانه کره جنوبی و فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران و سازمان ملی ورزش و جوانان در این محل واقع شده است. همچنین کلیسای سنت میناس مقدس در خیابان سئول محله ونک که از مراکز مذهبی می باشد، قرار دارد.

ما در باربری اتوبار تمام کار ونک تاثیر تکنولوژی بر باربری و نتیجه آن را در بهبود عملکرد باربری و افزایش بهره‌وری که مورد استفاده قرار می‌گیرند و شامل سیستم‌های ردیابی بار، روش‌های جدید بسته‌بندی، وسایل نقلیه هوشمند و مجهز به سامانه جی پی اس( GPS ) را راه اندازی نموده ایم تا بتوانیم در وهله نخست رضایت مشتریان عزیز و در نهایت کالاهای آنها را به صورت هوشمندانه‌ای برای جلوگیری از بروز اتفاقات ناخوشایند رهگیری نماییم. و این به سبب اعتماد مشتریان عزیز و افتخاری برای ما در باربری اتوبار تمام کار ونک محسوب می گردد.

همچنین، با توجه به اینکه آب و هوا و وقایع غیرمنتظره ممکن است بر باربری تاثیر داشته باشند، شرکت‌ اتوبار باربری ونک از سیستم‌های پیش‌بینی هوا استفاده می‌کنند تا بتوانند با توجه به شرایط آب و هوا و وقایع غیرمنتظره، برنامه‌ریزی بهتری برای حمل و نقل بار داشته باشند.
در کل، باربری تمام کار ونک در زمینه باربری از روش‌های جدید و بهبود یافته برای حمل و نقل بار استفاده می کند که این موارد مانند: تکنولوژی و سیستم‌های هوشمند می‌توانند به بهبود عملکرد و افزایش بهره‌وری در باربری در جهت رضایت و خرسندی مشتریان کمک کند.