اتوبار باربری وحیدیه، همیشه پرتلاش بوده تا خدمات بهتری را در این محله ارائه دهد. شرکت باربری اتوبار محله وحیدیه، تمام تکنیک‌های یک جابجایی درست را به نحو احسنت آموزش دیده و در همه زمینه‌ها، از بسته‌بندی اجناس و حمل بار و ارسال بار و چیدمان را به نحو احسنت با استاندارد های یک باربری مناسب و با بهره‌گیری از پرسنل مجرب و متخصص با تجهیزات پیشرفته حمل و نقل با کیفیت بالا و قابل اطمینان را به مشتریان خود ارائه می دهد.

اتوبار باربری محله وحیدیه

اتوبار باربری محله وحیدیه، تا به امروز به عنوان بهترین باربری تهران شناخته شده که تمام سرویس های ارائه شده با مجوز رسمی از اتحادیه باربری و با تعرفه اتحادیه شهرداری که در قیمت گذاری شفاف بوده، انجام پذیرفته است. و همه مراحل باربری شامل پشتیبانی تمام وقت اداری میباشد.

اتوبار باربری وحیدیه یکی از شعب و زیر مجموعه شرکت بزرگ اتوبار باربری تمام کار است. تمام حمل و نقل ها با بهترین ناوگان‌ها اعم از ماشین های سنگین و نیمه سنگین مانند: کامیون و کامیونت، وانت بار و نیسان بار انجام میپذیرد.

یک شرکت اتوبار خوب، از انتقادات و پیشنهادات مشتریان برای بهتر شدن ارائه خدمات در بارگیری و نحوه ارسال بار و دیگر فعالیت های شرکت استفاده میکند و آن را سرلوحه کار خود قرار می دهد.

شرکت باربری محله وحیدیه با توجه به نیازهای اهالی محله درحمل و نقل و جابجایی و با تمام انتقادها و پیشنهادهای که میشده، برای خود پل موفقیتی ساخت، که هم اکنون با گذشت دو دهه مورد تأئید اهالی با محبت وحیدیه قرار گرفته و با استقبال روز افزونی که داشته ایم انواع ماشین باربری را در محل مستقر کرده ایم تا در دسترس این عزیزان باشیم که هر زمانی برای اسباب کشی و حمل و نقل حتی ارسال بار به شهرستانها احتیاج به خودرو داشتند بدون فوت وقت در محل حاضر شده و انجام وظیفه کرده باشیم.

پیشنهاد ما برای یک حمل و نقل بار مناسب این است که با ضدضربه کردن و بسته بندی اثاثیه و لوازم بصورت حرفه ای، حمل بار را گارانتی کنیم و بهترین کار ممکن این است که از کارگران بسته بندی حرفه ای شرکت کمک بخواهید. بسته بندی از اسباب و اثاثیه به منظور جلوگیری از هرگونه آسیب و خط و خش، تضمین اجناس با ارزش شماست.

یکی از مهم ترین مسائل در باربری قطعا برخورداری از نیروی باتجربه با مهارت بالا برای جابجایی برخی وسایل سنگین است. مانند یخچال فریزر، میز نهارخوری، ماشین لباسشویی و… این وسایل به دلیل سنگینی وزنشان می بایست توسط دو الی ۳ کارگر باربر حرفه ای حمل و جابجا شوند.

کارگرانی که حمل این بارها را انجام می دهند باید از توانایی فیزیکی و مهارت بالایی برخوردار باشند.  اتوبار باربری وحیدیه با داشتن کارگران ورزیده با شرایط بدنی مناسب و آموزش دیده در علم باربری، سخترین باربری ها را در کمترین زمان انجام میدهند.

خیابان وحیدیه در منطقه 8 تهران واقع گردیده است، و شهرداری به این محله اهمیت بسیاری داده است. در این محله امکانات بسیار خوبی برای زندگی وجود دارد به عنوان مثال دارای بوستان های زیادی می باشد که شما می توانید برای ورزش کردن و فعالیت های روزانه خود به آنجا بروید.

در این محله بوستان‌ها و فضای سبز زیادی ساخته شده است که سبب می شود فضا پر از اکسيژن باشد. همچنین این بوستان‌ ها تاثیر شایانی بر  تصفیه آب و هوای محله می گذارد. محله‌ی وحیدیه نام جدیدی می باشد که برای خیابان شهید داوودی انتخاب کرده اند.

بلوار دماوند از طرف شمال به محله‌ی وحیدیه می رسد. در این محله بوستان‌ها و فضای سبز باعث شده این محله مانند مرواریدی در قلب تهران دود آلود بدرخشد. همچنین این بوستان‌ ها تاثیر زیادی بر روحیه شاد اهالی داشته است.

در این محله مکان های دیدنی همچون: شهربازی امیر پارس سرزمین جادویی، مجموعه‌ی ورزشی شهیدان صادق زاده، بوستان بهارستان، بوستان منوچهری و فدک که دارای فضایی سرسبز و پر از اکسیژن، جهت قدم زدن و نرمش صبحگاهی می باشد.

فروشگاه زنجیره ای فراوانی در محله وحیدیه موجود است، سوپرمارکت سوپراستار، فروشگاه افق کوروش، سوپر استار، فروشگاه زنجیره ای سورنا، فروشگاه زنجیره ای گندم شعبه سبلان است  و انواع مراکز تجاری دیگر که خدمات مفیدی در محل دارند، تقریبا اهالی را بی نیاز کرده است.

لیست برترین بیمارستان در وحیدیه، پلی کلینیک رازی  خانه بهداشت کردامیر، درمانگاه مرکزی امیریه شقایق، داروخانه دکتر راستگو، فیزیوتراپی صحت شهریار میباشد.

ایستگاه مترو در محله وحیدیه تهران و خیابان سبلان جنوبی در نزدیکی مراکز مهمی مانند: مرکز خرید و شهربازی نارسیس و مجتمع تجاری تفریحی امیر و همچنین آرت گریل، کلینیک دندانپزشکی ستاره شرق، اداره کل امور مالیاتی شرق تهران، و آموزشگاه‌ رانندگی زهره قرار گرفته است.

ایستگاه اتوبوس وحیدیه در محله قاسم آباد تهران و در خیابان دماوند واقع شده است و در نزدیکی مراکزی مانند: مرکز واکسیناسیون بهداشت شرق تهران و پمپ بنزین امامت و نمایندگی فروش محصولات ایرانسل و کلانتری 128 تهران نو واقع شده است.

امروزه شغل باربری مانند هر صنعت و کسب و کار دیگری، توقع مردم را از شرکتهایی که در حوزه حمل بار فعالیت دارند نیز افزایش داده و برای تامین رضایت آنها شرکت باربری تمام کار، با به کارگیری همزمان تکنولوژی، تجهیزات مدرن، نیروی کار متخصص و خدماتی بدون کوچکترین کاستی با ۲۰ سال سابقه، اگر چه جزو قدیمی های این صنعت در تهران محسوب می شود، اما مدیریت مجموعه همواره در بروزرسانی و ارتقا کیفیت خدمات شرکت گام های مثبتی برداشته و در خدمات بعد از انتقال بار و تخلیه در محل جدید خدمات ارزنده ای نیز ارائه میدهد تا آسایش شما در این مرحله از چیدمان هم تضمین شود.

کارگران حرفه ای فنی در این مرحله می توانند در جابجا کردن اثاثیه داخل منزل و نصب لباسشویی، نصب یخچال ساید و نصب تخت خواب به شما کمک کرده و همچنین در شستشوی مبل، فرش، موکت با دستگاه‌های مدرن روز کارها را برای شما آسانتر کنند.

باید گفت این مرحله مورد استقبال خیلی از مشتریان عزیزمان واقع شده است. ما افتخار میکنیم که همواره پاسخگوی شما باشیم، حتی اگر تصمیمی به همکاری با مجموعه ما نداشته باشید، هرگونه سوالی در مورد نحوه جابجایی اثاثیه منزل، روشهای حمل بار، هزینه ها و تعرفه ها، زمان و مدت ارسال بار و یا سایر موارد دیگر دارید با ما طی شبانه‌روزی تماس بگیرید. اتوبار باربری محله وحیدیه در خدمت شماست.