اتوبار باربری نیاوران یک شرکت حمل و نقل و جابه جایی است که در زمینه ارائه خدمات حمل بار و جابجایی اسباب و اثاثیه در نیاوران فعالیت می کند.

اتوبار باربری نیاوران یکی از بزرگترین و پیشرفته ترین اتوبارهای حمل و نقل در صنعت باربری و جابجایی می باشد که تمام استاندارد ها را در سطح بین المللی در این محله انجام می دهد.

اتوبار باربری محله نیاوران برای ارائه استاندارد خدمات حمل بار و اثاثیه از انواع وسایل نقلیه متنوع استفاده می کند. از جمله این وسایل نقلیه می توان به کامیون ها، خاور ها و نیسان بار و وانت بار اشاره کرد. اتوبار باربری محله نیاوران تلاش می کند تا با استفاده از وسایل نقلیه مناسب، بارها و اسباب و اثاثیه شما را با امنیت، سرعت و کیفیت بالا به مقصد مربوطه منتقل کند.

شرکت اتوبار باربری تمام کار، یک باربری معتبر است که با داشتن یک شبکه گسترده در سرتاسر تهران آماده پاسخگویی سریع به خواسته های مشتریان میباشد و با سرعت عمل بالا، به عنوان یک باربری حرفه ای و تخصصی شناخته میشود.

اتوبار باربری  نیاوران زیر مجموعه این شرکت می باشد که دارای تیمی از کارشناسان مجرب است که مشتریان را در انتخاب بهترین راه حل ها و خدمات برای حمل بار و نقل مکان، اسباب و اثاثیه یاری می کنند.

از مزیت های اصلی اتوبار باربری محله نیاوران قیمت مناسب، حمل جابجایی بارهای متنوع، تضمین امانت سپردن بارها و اسباب و اثاثیه و پایداری کیفیت خدمات است.

اتوبار باربری محله نیاوران با تکیه بر تجربه و تخصص خود در علم باربری و جابجایی استاندارد ، به عنوان یکی از بهترین انتخاب های اصلی برای درخواست حمل و نقل بارها و اثاث کشی می باشد. ضمنا با داشتن تجربه لازم بهترین گزینه، برای ارسال بار به سراسر کشور نیز شناخته می شود.

اثاثیه نیاوران

اتوبار باربری محله نیاوران تحت پوشش شرکت اتوبار باربری تمام کار است؛ این شرکت بزرگ با دو دهه خدمات باربری در محله نیاوران خدمات ارزنده ای را ارائه داده و مورد اعتماد ساکنین محله نیاوران میباشد.

شرکت اتوبار باربری تمام کار با تعرفه های باربری ارزان در تمام خدمات از قبیل: نرخ بسته بندی حرفه ای ارزان، نرخ باربری اجرتی ارزان، و نرخ کرایه بار ارزان در تمام مراحل در کنار شما میباشد و با بیمه و بازدید رایگان از محل تمام زمینه ها را برای شما هموار کرده تا شما بدون هیچ استرسی این پروسه طاقت فرسا را به پایان برسانید.

شرکت اتوبار باربری تمام کار با داشتن مجهزترین ماشین ها و تجهیزات باربری با نرخ کرایه ارزان زیر نظر اتحادیه باربری، کلیه سرویس ها و رانندگان کامیون اسباب کشی را با خدماتی منحصر به فرد ارائه میدهد.

نیاوران جزو منطقه یک شهرداری تهران است و یکی از محله هاى شمال شرقی شهر تهران و منطقه شمیرانات میباشد که در دامنه‌های جنوبی رشته کوه البرز قرار دارد.

این محله از شمال با ارتفاعات کلک‌چال، از غرب با تجریش، از شرق با دارآباد و از جنوب با فرمانیه، کامرانیه و دزاشیب هم‌ مرز است. از خیابان‌های معروف نیاوران: خیابان شفیعی، خیابان نور افشار، خیابان خیام، خیابان جهان شاهی، خیابان کاج، خیابان ملاحسینی، خیابان گرجی را میتوان نام برد.

اسباب کشی

علاوه بر این نیاوران با نقاط مهم دیگه‌ای از تهران، مرز مشترک دارد که از شرق محله آجودانیه، از غرب جماران و از جنوب حصار بوعلی بوده و علاوه بر این‌ها، منظریه، فیروزبخش و پاسداران هم شامل این محلات میباشند. از هر منظری که نگاه کنید، نیاوران از دوره پهلوی دوم تا به امروز، یکی از مهم‌ترین محله‌های تهران بوده است و از نظر سیاسی، بزرگ‌ترین کاخ محمدرضا پهلوی در این خیابان بنا شده است.

نیاوران به‌خاطر آب‌وهوای بی‌نظیرش در طی زمان به محله‌ای با کیفیت و مدرن تبدیل شده است و این محله به دلیل نزدیکی به سلسله کوه‌های البرز، خاک حاصلخیزی داشته و دارای فضای سبز و بوستانهای متعددی میباشد، مانند: بوستان نیاوران، بوستان نیلوفر، بوستان شطرنج، بوستان کوهستان، بوستان دارآباد، پارک بدن انسان، بوستان شاهد و پارک شطرنج است.

از محبوبترین مراکز خرید و پاساژ در نیاوران میتوان به، مرکز خرید اقدسیه، مرکز خرید سانا، مرکز خرید دنیای جواهر، مرکز خرید نارون اشاره کرد. بیمارستان های معروف این محله شامل: بیمارستان باهنر و بیمارستان منظریه و بيمارستان نور افشار را میباشد. سفارت خانه های دولتی در نیاوران شامل: سفارت ترکمنستان، سفارت تاجیکستان، سفارت اسلواکی، سفارت نیوزیلند، سفارت اوکراین، سفارت قبرس و سفارت اتریش میباشد.

اعتماد شما به اتوبار باربری محله نیاوران اعتبار ما را با دو دهه خدمات در این محله ثابت کرده است. اعتماد شما باعث افتخار شرکت اتوبار باربری تمام کار است. این شرکت بی وقفه حتی در ایام تعطیلات در این محله فعال میباشد.

اتوبار باربری محله نیاوران در سطح کشوری حرف اول را می‌زند. مطمعنا سالهاست ما را در این محله در حال تردد می بینید و چه بسا از خدمات بی مثال حمل بار ما نیز استفاده کرده باشید.

اتوبار باربری محله نیاوران سعی بر این دارد تا با استفاده از تجهیزات و وسایل مناسب، بهترین خدمات را در زمینه حمل و نقل بار را ارائه دهد.

بسته‌بندی های حرفه ای و مناسب برای حمل کالاهای حساس با کارگران بسته بندی حرفه ای و تحویل دقیق بار، تخلیه بار با کارگران باربری حرفه ای و مجرب و هر نوع خدماتی به خواسته مشتری در شرکت اتوبار باربری تمام کار انجام پذیر است.

اتوبار باربری محله نیاوران با تلاش برای ارائه خدمات بهتر، کادری از کارگران بسته بندی حرفه ای و کارگران باربری حرفه ای و آموزش دیده و با اخلاق را داشته تا شما را از یک خدمات مفید، با آسودگی خیال برخوردار کند.

کارگران بسته بندی حرفه ای اتوبار باربری محله نیاوران قبل از جابجایی مبادرت به بسته بندی حرفه ای اقلام و اثاثیه باارزش کرده و با لوازم های ضد ضربه مانند: فوم های ضربه گیر، ضربه گیرهای حبابدار و کارتونهای پنج لایه پرسی، بهترین بسته بندی حرفه ای استاندارد و قابل قبولی را ارائه میدهند.

کارگران باربری حرفه ای اتوبار باربری محله نیاوران با قدرت بدنی بالا و آموزش های لازم، تکنیک حمل و جابجایی هر نوع باری را میدانند آنان قادر به حمل بارهای سنگین خانگی و اداری در هر شرایطی میباشند.

اتوبار باربری نیاوران

همانطور که می‌دانید در بسیاری از جا به جایی ها خسارت های زیادی برای مشتریان به بار می آید که حاصل بی دقتی افراد در حمل و نقل وسایل می باشد ولی شرکت اتوبار باربری تمام کار با داشتن سابقه موفقیت آمیز در زمینه حمل بار آماده خدمات رسانی با کیفیتی عالی و قیمتی مناسب میباشد.

اتوبار باربری محله نیاوران همه استانداردهای لازم را در جابجایی اسباب و اثاثیه و کلیه بارها را رعایت می کند. باید این نکته را بدانید که حمل و نقل وسایل، کاری نیست که به سرعت انجام گیرد ولی شرکت اتوبار باربری تمام کار با استفاده از افراد با سابقه و امکاناتی مجهز، زمان جابجایی را کاهش می دهد.

فقط با رزرو یک سرویس کامل تمام کارهای خدمات باربری را به اتوبار باربری محله نیاوران بسپارید و از خدمات کامل این شرکت با بازدید رایگان و با پایین ترین نرخ باربری بهرمند شوید.

مناطق تحت پوشش

باربری ولنجک، باربری اراج، باربری پارک وی