وقتی خود واقعی تان هستید و از آن راضی هستید، وقتی با دیگران رقابت نمی کنید، یا خودتان را با آن ها مقایسه نمی کنید، همه به شما احترام می گذارند. و اینگونه بودیم که احترام محله محترم نارمک را توسط اتوبار باربری نارمک جلب کرده ایم.

اتوبار باربری محله نارمک

باربری و اتوبار محله نارمک با دو دهه تجربه در امر اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل در خدمت شماست تا یک اسباب کشی رویایی را برای شما به وجود آورد، این شرکت با تخصصی که در امر جابجابی منزل دارد به صورت شبانه روز حتی در ایام تعطیل به عنوان بزرگترین اتوبار در استان تهران آماده است خدمات خود را به صورت شبانه روز در اختیار شما بگذارد.

این شرکت مجوز رسمی از اتحادیه بوده و کلیه خدمات خود را با برند ” شرکت اتوبار برتر تمام کار ” ارائه می دهد. ما یک اسباب کشی بدونه دردسر را برایتان انجام خواهیم داد تا به عنوان یک خاطره شیرین در آینده ای نزدیک از آن یاد کنید.

اتوبار باربری محله نارمک با تجربه ای چندین ساله در امر اسباب کشی و حمل بار و جابجایی اثاثیه منزل در خدمت شما ساکنین محله نارمک می باشد و یک جابجایی بدون نقص و استاندارد را برایتان به عمل خواهند آورد. پس نگران هیچ چیزی نباشید و کار را به دست پرسنل زبده و کار آزموده ما سپرده و دستهایتان را در جیبتان قرار دهید و شاهد یک اثر هنری باشید.

ما راه حل اسباب کشی را خوب می دانیم و در این راه آموزشهای در سطح بین المللی دیده ایم. یک باربری مناسب باید به شما انگیزه دهد. تا با خیالی آسوده و دلگرم و بدون دغدغه تمام مراحل حمل اثاثیه خودتان را به آنان بسپارید.

ساختن یک استراتژیک مناسب برای هدفهای بهتر در حمل بار تخصص ماست. شما با خیال راحت صفر تا صد حمل اسباب منزل خود را به ما بسپارید ما برای هر مرحله اسباب کشی تدابیر و قوانینی تنظیم کرده ایم و طبق آن اجرا می کنیم که بی نقص در علم باربری است.

تمام تیم باربری شرکت اعم از کارگران بسته‌بندی حرفه‌ای و کارگران باربر تنومند و مجرب و رانندگان ماهر و زبده و متخصصین فنی، با گذراندن دوره و آموزش‌های مرتبط در علم اسباب کشی و جابجایی در این کار متبحر بوده و همه آنان طبق استانداردهای شرکت پذیرفته شده‌اند.

اتوبار باربری نارمک تحت پوشش شرکت بزرگ « اتوبار باربری تمام کار » می‌باشد، که عضو برتر اتحادیه باربری شهرداری است با تعرفه‌های حمل بار ارزان در خدمت همشهریان عزیز در محله نارمک می‌باشد.

نارمک نام محله ای در منطقه 4 و 8 تهران است؛ این محله توسط بزرگراه رسالت به دو قسمت شمالی و جنوبی تقسیم شده است.قسمت جنوبی نارمک در منطقهٔ ۸ شهرداری و قسمت شمالی نارمک در منطقهٔ ۴ شهرداری واقع شده‌است.

بزرگراه نارمک از سمت شمال به بزرگراه شهید زین الدین و همچنین جنگل های لویزان و شیان از سمت جنوب به خیابان دماوند و محله تهران نو و از سمت غرب به بزرگراه امام علی، از سمت شرق به بزرگراه شهید باقری منتهی شده است.

در گذشته روستایی در 9کیلومتری تجریش و 5 کیلومتری شوسه دماوند قرار داشت که همان نارمک است. نارمک محله ای خوش آب و هوا و سرد شمال شرقی استان تهران است که در گذشته قبل از محله تهرانپارس به نوعی در دهه ۲۰ توسط فرانسوی ها ساخته شد.

در سال 1330 شمسی محلی برای سکونت فرهنگیان آموزش و پرورش قرار گرفت. جالب است بدانید که کلمه نارمک در لغتنامه به معنای مکیدن انار است؛ از آنجا که در قدیم شغل اکثر مردم نارمک زراعت و باغبانی بوده است، انارهای زیادی در باغ‌های ده نارمک قدیم وجود داشته و دلیل نام‌گذاری نارمک نیز به همین خاطر است.

بازار هفت حوض یکی از مراکز خرید و دیدنی پارچه، لباس، بوتیک، فست فود، رستوران، مانتو و ….. نارمک استان تهران است که از اول چهارراه سرسبز تا پایان خیابان آیت که به میدان هفت حوض یا نبوت است منتهی می شود. میدان های بین بزرگراه سردار سلیمانی تا گلبرگ غربی و همچنین کوچه نارمک شمالی به نوعی جزو مناطق اعیانی و گران نارمک می باشد.

دانشگاه علم و صنعت که یکی از معروف ترین دانشگاه های سطح کشور است در محله نارمک قرار دارد. دانشگاه علم و صنعت قدمتی نزدیک به یک قرن دارد که در این منطقه قرار گرفته است.

از بوستان ها و فضای سبز نارمک میتوان بوستان کوکب بوستان فدک، بوستان یاسمن و بوستان شقایق را نام برد که تاثیر زیادی در زیبای این محله گذشته است.

محبوب‌ ترین ایستگاههای مترو محله نارمک به ترتیب شامل ایستگاه مترو شهید باقری، ورودی یک مترو علم و صنعت، ورودی یک مترو شهید باقری، ورودی دو مترو سر سبز، ایستگاه مترو سرسبز می‌باشد. ایستگاه اتوبوس فراوانی به تمام مناطق دیگر در تردد هستند و تقریبا باید گفت نارمک از نظر حمل و نقل هیچ مشکلی ندارند.

باربری و اتوبار محله نارمک به منظور ارائه خدمات کامل و بهینه به کلیه همشهریان گرامی در محله نارمک برای حمل بار درون شهری و حمل بار به شهرستان های همجوار و مرزی، امکان رزرو اینترنتی در بهره مندی خدمات حمل و نقل و اسباب کشی را در سایت خود فراهم آورده است.

به همین منظور شما می توانید با تکمیل فرم سفارش آنلاین ضمن برخورداری از مزایا و شرایط ویژه زمان اسباب کشی را به میل خود انتخاب نمایید. به محض ثبت اینترنتی کارشناسان باربری محله نارمک با شما تماس گرفته تا ضمن انجام هماهنگی های نهایی، به مطمئن شدن شما در بهره مندی از خدماتی بینظیر کمک کنند.

کافی است با ما تماس بگیرید. بصورت شبانه روزی در پاسخگویی به شما آماده ایم.

با تشکر فراوان از اهالی محترم نارمک.