تمام مشکلات جابه جایی منزل تان را با اتوبار باربری مطهری حل و فصلش کنید. اتوبار باربری مطهری تحت نظر وزیر پوشش شرکت “اتوبار باربری تمام کار “میباشد که به عنوان یک باربری مطمعن برای انجام خدمات حمل و نقل کالا و بسته بندی های مختلف از جمله اثاثیه منزل محصولات صنعتی، کالاهای غذایی و غیره استفاده می شود.

اتوبار باربری محله ی مطهری

برای انتخاب یک باربری مطمعن در این محله زیبا بهتر است از دوستان و آشنایان خود که قبلاً با باربری های مختلف سروکار داشته‌اند، نظر و تجربیاتشان را جویا شوید. وقتی نام باربری حرفه ای می‌آید، ناخودآگاه کسانی که خدمات شرکت اتوبار باربری تمام کار را تجربه کرده‌اند. یاد ما می افتند زیرا ما همواره از صفر تا صد در کنار مشتریان عزیزمان بوده ایم.

خدماتی که شامل مراحل مشاوره رایگان، بازدید رایگان و بیمه حمل رایگان شهری و بین شهری را شامل می شود. ما آنچه را که برای اسباب کشی بی دغدغه نیاز دارید برای تان فراهم میکنیم. باربری محله مطهری دو دهه بی وقفه در این محله خوش آب و هوا فعالیت مستمری داشته است.

ما حتی در روزهای تعطیل و ایام تعطیلات مذهبی نیز، برای خدمات رسانی به محله مطهری تمام تلاش خود را کرده ایم، تا در دسترس ساکنین باشیم که همیشه و در همه حال، زمانی که نیاز به ماشین سنگین و کارگر حس کردند، بتوانیم برایشان خدمات مفیدی را ارائه دهیم.

شرکت اتوبار باربری تمام کار با دارا بودن پروانه فعالیت از اتحادیه حمل و نقل درون شهری تهران و مجوز از سازمان حمل و نقل شهرداری یکی از معتبرترین و مورد اعتماد ترین باربری محله مطهری و سراسر تهران و حتی شهرهای دور نیز می باشد.
برای سهولت در روند یک جابجایی بی دغدغه می توانید یک روز قبل با شرکت تماس گرفته و ماشین مورد نظر خودتان را رزرو کنید.

اگر مایل به بسته بندی اجناس گرانبهایتان هستید می توانید از کارگران بسته بندی مجرب شرکت کمک بخواهید. بلافاصله کارگران زبده و کارآزموده در این زمینه در تیم های دو نفره و یا چهار نفره به درخواست شما به محل اعزام می‌شوند و با ابزار مخصوص بسته بندی که شامل کارتون های پنج لایه پرسی، فوم های ضربه گیر، سلفون های استاندارد و درجه یک، ضربه گیرهای حبابدار، پاکت هایی مخصوص و بالش های مخصوص برای قطعات الکترونیک، تمام بسته بندی ها انجام می شوند.

اقلام و لوازم بسته بندی هااز جنس درجه یک بوده و میتوانید استفاده مجدد از آنها داشته باشید. این اقلام تجزیه پذیر در طبیعت است و دوستداران طبیعت با خیال راحت میتوانند سفارشات خود را انجام دهند.

این بسته بندی های استاندارد باعث میشوند که هنگام جابجایی و حمل بار، آسیب به صفر رسیده و هیچگونه خسارتی شامل اثاثیه شما نشود.

تعرفه های شرکت زیر نظر اتحادیه باربری می باشد و هیچ گونه افزایش قیمتی در شرکت باربری تمام کار مشاهده نخواهید کرد‌.

خیابان شهید مرتضی مطهری منطقه ۴ شهرداری تهران است که نام پیشین این خیابان تخت طاووس بود. و یکی از خیابان‌های مرکزی تهران میباشد.

این خیابان که جهتی غرب به شرق دارد، از سمت غرب به خیابان ولیعصر و از سمت شرق به بزرگراه شهید صیاد شیرازی منتهی می‌شود. خیابان تخت طاووس یا همان مطهری به سمت شرق یک‌طرفه است.

از نطر خدمات درمانی، تقریبا این محله غنی میباشند و میتوان به بیمارستان تهران کلینیک، بیمارستان مهراد، بیمارستان جم و بیمارستان توس است که در دسترس اهالی این خیابان میباشد، اشاره کرد.

هتل بزرگ تهران، از هتل‌های معروف چهار ستاره تهران در ابتدای این خیابان قرار دارد. ۱ایستگاه اتوبوس شهید مطهری در محله سهروردی تهران و در خیابان تخت طاووس خیابان سلیمان خاطر، واقع شده است.

از لحاظ موقعیت این مکان در نزدیکی مراکزی مانند بیمارستان مهراد و بیمارستان مادران و بیمارستان چشم پزشکی نور و فرمانداری شهرستان تهران و بیمارستان جم قرار گرفته است.

نزدیکترین ایستگاه مترو به این مکان، ورودی ۱ مترو مفتح و نزدیکترین ایستگاه اتوبوس به این مکان، ایستگاه اتوبوس شهید سلیمان خاطر می‌باشد که دسترسی به این مکان را برای ساکنین و عموم آسان می‌سازد. بوستان شهید مطهری (پارک) در محله عباس آباد – اندیشه تهران و خیابان مطهری واقع شده و زیباترین بوستان در این منطقه است.

با درختانی قدیمی و هوای پاکیزه، این بوستان یکی از ده بوستان در محله عباس آباد، اندیشه تهران می‌باشد که در نزدیکی پاساژ سهیل و همچنین مجتمع چاپ ایران کهن، ساندویچ آرمن، رستوران دهباشیان، ماهان نت میباشد. و از دیگر خدمات وجود بی همتای شرکت باربری تمام کار است که شما را در امر جا به جایی در محل، تهران و شهرستانها یاری می کند.

اتوبار تمام کار با ارائه کلیه خدمات باربری، در محله بی نظیر مطهری با ارائه خدمات باربری به صورت ۲۴ ساعته و با شیوه های حرفه ای در حمل اثاثیه منزل که می تواند بدون هیچ گونه مشکلی و دردسری، شما را به مقصد مورد نظرتان برساند. ما در کنار شما عزیزان در این منطقه ارائه خدمات می نماییم و این باعث افتخار باربری محله مطهری میباشد.

باربری مطهری، باربری قدیمی در این محله می باشد. قدمتی دیرینه در زمینه خدمات حمل بار و اسباب کشی اثاثیه منزل و جابجایی و بسته بندی لوازم منزل و تجهیزات ولی ما در راستای ارتقاء شغلی، همواره آموزش های به روز دنیا را برای خدماتی بهتر به کارگران شرکت آموزش میدهیم و در این زمینه بهترین کارگران بسته بندی حرفه ای و کارگران باربری حرفه ای را داریم. فقط کافیست که تماس بگیرید تا اسباب کشی بدون استرسی را با ما تجربه کنید.

با تشکر از اهالی محترم مطهری .