اگر شما نیاز به کمک دارید ما همیشه در دسترس شما هستیم تا به شما در حمل بار و یک جابجایی بی دردسر کمک کنیم. اتوبار باربری مدائن همواره بصورت آماده باش ۲۴ ساعته و بدون تعطیلی در خدمات رسانی همواره گوش به زنگ شما همشهریان عزیز در این منطقه از تهران است.

اتوبار باربری محله مدائن

کافیست تماس بگیرید و با استفاده از تجربه چندین و چند ساله ما و داشتن کارگران باربر و کارگران حرفه ای بسته بندی که همگی آموزش دیده می باشد و همچنین ناوگان های باربری مجهز و مدرن که تمامی خدمات یک جابه جایی، حمل و نقل، بسته بندی و چیدمان و سایر موارد دیگر را با مناسب ترین قیمت و کیفیت شایسته دریافت کنید.

باید این نکته را بدانید که حمل و نقل وسایل؛ کاری نیست که به سرعت انجام گیرد ولی شرکت حمل و نقل ما با استفاده از افراد با سابقه و امکاناتی مجهز زمان جابجایی را کاهش میدهد. قبل از حمل وسایل باید اقداماتی را انجام دهید که در اینجا به آن می پردازیم ابتدا شما باید وسایل را جدا کرده و قطعات مرتبط را در بسته بندی جداگانه قرار دهید.

بعد از آن باید وسایل حساس و شکستنی و شیشه‌ای را در بسته بندی جداگانه ای با دقت جاسازی کنید. سپس، قطعات وسایلی که قابل باز شده هستند، مانند: قفسه ها ظروف، تخت های تاشو و غیره و این همه مراحل سخت با کارگران باربر و کارگران مخصوص بسته بندی امکان پذیر می‌باشد و توصیه ما این است که همه این کارها را به شرکت اتوبار باربری محله مدائن بسپارید. اتوبار باربری محله مدائن با تجارب خود و با داشتن کارگران بسته بندی حرفه ای و کارگران باربری حرفه ای و ورزیده تمام این مراحل را در چشم بر هم زدنی انجام میدهند.

ما در این حرفه نکاتی بسیار ریز و مهم را در خصوص اسباب کشی رعایت می‌کنیم. که حتی به جزئی ترین اثاثیه هم خسارتی وارد نشود. اتوبار باربری محله مدائن یکی از شعب باربری شرکت اتوبار تمام کار است. بسته بندی مناسب در اتوبار مدائن از اهمیت بسیاری برخوردار است و باید با دقت و استاندارد انجام شود تا بار حین حمل و نقل آسیب نبیند.

شرکت باربری تمام کار با ارسال کارگران بسته بندی حرفه ای در تیم های دو نفره یا چهار نفره با لوازم مورد نیاز که در کار بسته بندی استفاده می شود مانند: سلفون های متری درجه یک، ضربه گیر های حباب دار، کارتون های پنج لایه پرسی در ابعاد مختلف، بالش و پاکت های مخصوص لوازم الکترونیکی و فوم های ضربه گیر به درخواست مشتری به محل مورد نظر آمده و کار بسته بندی را به صورت حرفه ای جهت یک بارگیری مطمئن انجام می دهند.

باربری محله مدائن از کارگران بسته بندی حرفه ای و کارگران باربر حرفه‌ای و همچنین رانندگان مجرب که همه با دقت توسط مدیریت شرکت اتوبار تمام کار انتخاب شده اند، استفاده می نماید. اتوبار باربری محله مدائن در تمامی سرویس های خود از پرسنل خوش اخلاق و حرفه ای که در این زمینه آموزش دیده اند و همچنین انسان های هوشیاری هستند استفاده می کنند.

برای انتخاب ماشین مورد نظر خودتان با شرکت تماس گرفته و مقدار اسباب و اثاثیه خود را مطرح کرده و مشاوره بگیرید که چه نوع ماشینی در اختیار شما گذاشته شود تا هزینه‌های شما بالا نرود.

شرکت دارای انواع ماشین های باربری بوده که به سه دسته تقسیم می شوند:

۱ _ خودروهای باربری سبک

۲ _ خودروهای باربری سنگین

۳_ خودروهای باربری نیمه سنگین

این ماشین ها بر حسب مقدار اسباب هایی که می خواهید جابجا کنید انتخاب میشوند و شما میتوانید طبق نیاز و مقدار اسباب و وسایل تان خودروی باربری مناسب بار خود را انتخاب کنید.

اتوبار باربری مدائن دارای مجوز رسمی از اتحادیه باربری تهران می باشد. اتوبار باربری مدائن تعرفه های حمل و نقل خود را تحت نظر اتحادیه محاسبه میکند. در طول دو دهه خدمات باربری در محله مدائن عاشق این محله هستیم و افتخار می کنیم مورد تائید همشهری هایمان در این محله با صفا بوده ایم.

مدائن در منطقه هشت شهرداری و محدوده شرقی تهران قرار گرفته است. این محله از شمال با خیابان آیت شمالی و بزرگراه سردار سلیمانی، از جنوب با خیابان ثانی و خیابان رودباری و از غرب با خیابان آیت جنوبی و میدان نبوت محدود شده است. مدائن در مجاورت محله‌های نارمک شمالی، دردشت، نارمک جنوبی و نارمک شرقی قرار دارد.

نزدیکی مدائن به نارمک یک ویژگی مثبت برای ساکنین این منطقه می‌باشد، زیرا در نارمک مراکز و مغازه‌های زیادی برای خرید وجود دارد. همین امر افراد زیادی را به سمت محله نارمک و یا مدائن جهت سکونت متمایل می‌کند. از اماکن مهم این محله می‌توان به رستوران جوانان، بازار موبایل شرق، مجتمع تجاری امرالد استار، استخر دلفین نارمک، رستوران و کباب سنتی افق بناب، رستوران نمکدون، رستوران نارنج در محله نارمک شمالی و رستوران ایرانی اشاره نمود.

از مراکز خرید بزرگ نزدیک به مدائن، می‌توان به مرکز خرید سون سنتر که استقبال زیادی در محل دارد اشاره کرد. بوستان بسیار زیبای رضوان در محله نارمک شمالی تهران و در خیابان آیت شمالی، خیابان بهرامی واقع شده است. که نزدیکترین بوستان به محله مدائن میباشد. این مکان در نزدیکی مراکزی مانند شهر کتاب هفت حوض و مرکز خرید سون سنتر و ورودی ۲ مترو سرسبز و ایستگاه مترو سرسبز و بیمارستان دامپزشکی درین قرار گرفته است.

نزدیکترین ایستگاه مترو به این مکان، ورودی ۱ مترو سرسبز و نزدیکترین ایستگاه اتوبوس به این مکان، ایستگاه اتوبوس دکتر آیت می‌باشد که دسترسی به این مکان را برای عموم آسان می‌سازد. اگر قصد جابجایی درون شهری و یا حمل اثاثیه منزل به شهرستان دارید و می‌خواهید از قیمت حمل بار به شهرستان و نرخ کرایه حمل بار بین شهری آگاه شوید، کافیست تماس گرفته و کارشناسان شرکت در طول شبانه روز پاسخگوی شما عزیزان می‌باشند.با تمام وجود در کنار تان هستیم.

با تشکر از اهالی محترم مدائن.