اتوبار باربری محمودیه تهران یکی از قدیمی ترین شرکت های حمل بار و جابجایی بار در شهر تهران است باربری و اتوبار محمودیه یکی از زیر مجموعه های شرکت باربری تمام کار دارنده کد ۴۴۲ اتحادیه شهری تهران است که به صورت تمام وقت در خدمت اهالی محترم منطقه محمودیه قرار دارد.

اتوبار باربری محمودیه

محله محمودیه که در شمال بزرگراه چمران و چهارراه پارک وی نزدیک به محله زعفرانیه تهران واقع شده است . باربری تمام کار در این محله کلیه خدمات در زمینه حمل بار و کارگر جهت بسته بندی و همچنین کارگر باربر خدمت رسانی می‌کند ساکنین محله محمودیه می توانند از باربری محمودیه درخواست های خود را در خصوص حمل بار و کارگر باربری و کارگر بسته بندی حرفه ای را در اسرع وقت و با مجهزترین نیروها در اختیار بگیرند.

ساکنین محله محمودیه تهران بر خود می‌بالند که خانم گلی ترقی از نویسندگان ایرانی و بدون اغراق یکی از بزرگترین نویسندگان ایرانی میباشد و ما نیز بر خود می‌بالیم که بتوانیم در چنین محلهای که سالیان سال یکی از نویسندگان بزرگ را در خود جای داده است خدمات باربری را ارائه نمایید و ما نیز این افتخار نصیب مان گردیده که در جایی که تعداد زیادی از سفارتخانه های کشورهای دنیا مانند: ژاپن، زیمباوه، اسلواکی، ساحل، عاج و تعدادی دیگردر آن سکنا گزیده اند بتوانیم خدمات شایسته‌ای را حتی برای سفارت خانه ها و ساکنین محله بسیار زیبا ارائه نماییم بی شک