یک بسته بندی اصولی اسباب منزل و اداری می تواند از آسیب های احتمالی در زمان حمل و نقل از خط و خش افتادن وسایل جلوگیری کند و هم سرعت و امنیت همراه با آرامش را برای صاحب کالا و هم برای کارگرانی که در حال حمل و نقل هستند را به همراه داشته باشد. باربری خواجه نظام غربی با کارگران بسته بندی حرفه ای در خدمت اهالی این محله میباشد.

 اتوبار باربری محله خواجه نظام غربی

اتوبار خواجه نظام غربی یکی از شعبات شرکت بزرگ “اتوبار باربری تمام کار“میباشد، که دارای انواع ماشین های سنگین از قبیل کامیون، کامیونت، وانت بار، نیسان بار، انواع ماشین هایه مسقف به تعداد زیادی میباشد، که هنگام رزرو ماشین مورد نظر بدون فوت وقت در محل حاضر میشود.

بسته بندی لوازم منزل از قبیل ساید بای ساید، پیانو، میز ناهار خوری، بوفه، مبلمان و انواع وسایل با ارزش کوچک و بزرگ دیگر با بهترین روش به صورت کاملا تخصصی توسط این شرکت قبل از جابه جایی انجام میشود. بعد از رزرو ماشین، اگر خواهان بسته بندی وسایل با ارزش هستید تیم های شرکت که مخصوص بسته بندی حرفه ای هستند در محل حاضر شده و طبق استاندارد های جهانی بسته بندی ها را به نحو احسنت انجام خواهند داد.

محله خواجه نظام غربی در استان تهران و در محدوده‌ی مرکزی شهر تهران واقع شده است. این محله در منطقه ۷ شهرداری قرار گرفته است، که به دو قسمت شرقی و غربی تقسیم می شود. این محله به دلیل بافت متراکم و آسیب بذیر بودن و همچنین کم عرض بودن معابر، جزء بافت های فرسوده تهران محسوب می شود. ولی هنوز زیبای قدیمی خود را دارد و برای خیلی از اهالی تهران پر از خاطره است.

این محله از شمال با بزرگراه صیاد شیرازی، خیابان باباخانلو، خیابان پلیس و خیابان اجاره دار، از شرق با میدان نامجو، خیابان نامجو و خیابان شیخ صفی، از جنوب با خیابان خواجه نصیرالدین طوسی و از غرب به میدان سپاه محدود شده است و با محله‌های ‌ارامنه، کاج، حشمتیه، گرگان، خواجه نصیر طوسی مجاورت دارد.

این محله دارای محدوده‌ی زوج و فرد می‌باشد و از اماکن مهم این محله می‌توان به بوستان سپیدار، بوستان ذبیحی، اشاره کرد که به بافت قدیمی محل حالت رویایی داده و اهالی محله مانند گنجی از این بوستانها حفاطت می کنند و با رعایت بهداشت در این پارک ها اوقات خوشی را در کنار هم سپری می کنند.

رستوران های زیادی در این محل به چشم میخورد که بعضی از آنها قدمت زیادی دارند. رستوران گلپایگانی، رستوران محله خواجه نظام الملک، رستوران محسن بریانک از رستورانهای معروف محله میباشد. فروشگاه نوین سنتر، پاساژ منصور و استخر شهید کشواد، هم در این محله از اماکن خرید وتفریحی میباشند که بسیار طرفدار دارند.

ایستگاه های مترو به این محله، ایستگاه سبلان و ایستگاه طالقانی می باشد.‌ ایستگاه‌های اتوبوس فراوانی در این محله فعال هستند، ایستگاه اتوبوس مدرسه، ایستگاه اتوبوس مسجد، ایستگاه اتوبوس نامجو، سه ایستگاه در این محله می باشند.

و از دیگر خدمات مهم وجود اتوبار باربری محله خواجه نظام غربی است که با تخصصی که در حمل اثاثیه منزل دارد شما را در تمامی مراحل اسباب کشی یاری خواهند کرد، شرکت باربری تمام کار با دارا بودن کارگران باربر حرفه ای و ورزیده کار های بارگیری و تخلیه و چیدمان را به صورت اصولی و صحیح انجام می دهند.

بسیاری از ما تجربه مشترکی در زمینه دریافت خدمات بدون پشتیبانی داریم این مشکل در خدمات باربری بیشتر به چشم می‌خورد متاسفانه پشتیبانی و پیگیری از سوی بعضی از شرکت ها صرفاً تا زمانی است که سفارش شما را ثبت کنند در این شرکت ها در ادامه مسیر سفارش‌دهنده شخصا باید پیگیر امور و رفع مشکلات و هماهنگی‌های لازم باشد اما این موضوع یکی از خطوط قرمز شرکت اتوبار تمام کار در ارائه خدمات شهری است.

به همین منظور یک واحد پشتیبانی کارآمد و پیگیر در تمام روزهای هفته حتی ایام تعطیل ماموریت دارند که از زمان ثبت سفارش تا یک هفته پس از اتمام کار با سفارش دهندگان در ارتباط باشند و ضمن رفع موانع و مشکلات هماهنگی‌های لازم را جهت ارائه خدمات انجام دهند.

دست آخر به منظور ارتقاء سطح کیفی خدمات در تماس پایان سفارش دهندگان نظرسنجی می شود و میزان رضایتمندی ایشان استعلام شده و به مدیریت منتقل میگردد. تعرفه قیمتهای باربری زیر نطر اتحادیه باربری شهرداری تهران میباشد.

قیمتهای نرخ باربری ما نسبت به شرکت‌های مشابه بسیار ارزانتر است و تعرفه قیمتهای اسباب و اثاثیه سنگین نیز طبق تعرفه دولتی ارزش گداری میشود.

اتوبار باربری محله خواجه نظام غربی دارای متخصصین فنی میباشد، که در هنگام چیدن اسباب و اثاثیه در واحد جدید میتوانند به شما در نصب یخچال ساید، کولر، لباسشویی و نصب پرده، شستن مبلمان و فرش با دستگاهای مدرن و به روز دنیا، تمام کارهای شستشوی شما را نیز انجام دهند.

اگر قصد باربری تهران به شهرستان یا حمل اثاثیه منزل به شهرستان را دارید و می‌خواهید از قیمت حمل بار به شهرستان و نرخ کرایه حمل بار بین شهری آگاه شوید، با ما تماس گرفته و متخصصان مشاوره شرکت در هر زمان پاسخگوی شما میباشند.

نرخ حمل بار و اثاثیه منزل به شهرستان و هزینه باربری از تهران به شهرستان و کرایه و نرخ کارگر همه اطلاعات، با یک تماس بصورت قطعی اعلام میشود.تمام این خدمات شامل بیمه رایگان شهری و بین شهری میباشد. تا با اعتماد به این شرکت با خیالی آسوده کار حمل بار منزل ویا اداره تان را به ما بسپارید.

با تشکر از محله باصفای خواجه نظام غربی .