اتوبار باربری لشگر شرقی پیشتاز در حرفه باربری و حمل بار به شهرستانها میباشد. برای شروع نباید عالی باشی اما برای عالی شدن باید شروع کنیم. یک باربری خوب در تهران در ابتدا به شما مشاوره خوب و رایگان در مورد شیوه‌های حمل و نقل و جابه‌جایی می‌دهد تا بهترین انتخاب را داشته باشید.

 

مشاوران ما 24 ساعته پاسخگو شما هستند و اپراتور ها از لزومات باربری‌ها میباشند. اتوبار باربری لشگر شرقی با پرسنل و کارکنان امانت‌دار و متخصص؛ که از‌ ویژگی‌های یک باربری مناسب و خوب است با داشتن بهترین کارگران بسته بندی حرفه ای و کارگران باربری مجرب ومتخصصین فنی، که در چیدن وسایل نیز کمک مفیدی به شما می‌کنند و در کلیه امور باربری خدمات مناسبی ارائه میدهند.

یکی دیگر از نشانه‌های باکیفیت بودن یک حمل و نقل این است که آن اتوبار باربری از مجوز باربری برخوردار باشد. داشتن یک مجوز از اتحادیه باربری شهرداری تهران از اهمیت بالایی برخوردار است. مرحله بعدی در داشتن بارنامه و بیمه‌نامه رایگان در حین اسباب کشی و حمل بار در تهران می‌باشد.

یکی از عوامل مهم داشتن کارگران باربری با اخلاق و آموزش دیده است و همچنین باید از خودروهای خوب باربری در حمل بار استفاده نمایند. از جمله: وانت بار، نیسان بار، خاور، کامیون حمل بار که همه این خودروها باید موکت بندی شده، دارای امکانات خوب مثل پتو و کارتن‌های مناسب برای محافظت از تماس پیدا نکردن بارها به هم دیگر در حین جا به جایی و حمل بار باشد.

افرادی که ساکن محله لشگر شرقی تهران بزرگ می باشند باید به این نکته توجه کنند که به دلیل وجود سودجویان و فرصت طلبان، نباید کار حمل و نقل اسباب خود را به دست هر شرکت باربری بسپارند؛ زیرا ممکن است تحت پوشش اتحادیه نباشند.

اما اتوبار باربری محله لشگر شرقی چنین مشکلی را ندارد و عضو برتر اتحادیه شهرداری می باشد و تحت پوشش “شرکت بزرگ تمام کار” است. و همه امور مربوط به شرکت تحت کنترل قانون و مراجع ذی صلاح میباشند و شرکت اتوبار باربری تمام کار، متعهد به رعایت تمامی نکات ذکر شده میباشد.

یکی از ویژگی های خوب اتوبار باربری محله لشگر شرقی برخورداری از رانندگانی دلسوز و با تجربه است که به کلیه راه های شهری و بین شهری آشنایی کامل داشته و کوتاه ترین مسیر را برای کمتر نمودن زمان باربری انتخاب می کنند. اتوبار باربری محله لشگر شرقی در بخش روابط عمومی خود می تواند با ارائه مشاوره و بازدید رایگان، مشتریان را برای انجام راحت تر و آسانتر حمل و نقل و جابجایی، اسباب و اثاثیه و ارسال بار به شهرستانها، راهنمایی کند.

از مهمترین ویژگی های یک باربری خوب؛ مشتری مداری می باشد.‌ که با احترام در شرکت اتوبار باربری تمام کار رعایت میشود.

محله لشکر در استان تهران و در محدوده‌ی شرقی شهر تهران واقع شده است.

این محله در منطقه ۸ شهرداری میباشد. و از شمال با خیابان خضری ، خیابان قدس ، خیابان استاد حسن بنا و میدان امام رضا، از شرق با خیابان گلشن دوست و خیابان مدنی و از غرب با میدان سبلان، خیابان حیدری و خیابان جانبازان غربی محدود شده است و با محله‌های ‌دبستان، فدک، کرمان، حشمتیه، وحیدیه، سبلان، تسلیحات همجوار هستند.

این محله دارای محدوده‌ی زوج و فرد می‌باشد و از اماکن مهم این محله می‌توان به بازار میوه و تره بار شهید مدنی، بوستان سپید، بوستان لاله، رستوران اسپرلوس و رستوران البرز اشاره کرد.

در روزگارانی نه چندان دور محله لشکر جزو محدوده محله نظام‌آباد بوده و بعد از تقسیمات شهری این محله جزو منطقه ۸ در نظر گرفته شد و به همین علت محله لشکر و نظام‌آباد تاریخچه مشترکی دارند.

یکی از اقداماتی که در آن زمان توسط حکومت وقت در این محله انجام شده، راه اندازی نخستین موتورآب است. که باعث رونق گرفتن محله با صفای لشکر شد.

بازار روز سبلان (بازار میوه و تره‌بار) در محله لشگر غربی تهران و خیابان جهانپور واقع شده است، که ساکنین محله لشکر شرقی نیز از این بازارچه استفاده می‌کنند. ایستگاه اتوبوس چهارده متری لشگر در محله لشگر شرقی تهران و خیابان جانبازان غربی واقع شده است.

این ایستگاه یکی از پنج ایستگاه اتوبوس در محله لشگر شرقی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت در نزدیکی اسکمی، تاجیک مسکن یک بهزاد، فست فود کارمادو، اداره کل امور ایثارگران شهرداری تهران و درمانگاه سیدان قرار گرفته است.

با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شهيد صياد شيرازی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک تر، حتما وقت گذاشته و با وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آنجا از وسایل عمومی استفاده کنید.

بوستان سپیده در محله لشگر شرقی تهران و خیابان دارانی واقع شده است. این بوستان یکی از دو بوستان در محله لشگر شرقی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت مکانی در نزدیکی مرکز خرید آروین و همچنین میدان امام رضا، فست فود کارمادو، موسسه غیردولتی حمایت از کودکان بی پناه کمک میباشد .

ساکنین از این پارک برای دیدن همسایه ها دوستان و آشنایان و تفریح، از این محیط زیبا و سرسبز استفاده می کنند و از خدمات درمانی؛ درمانگاه سیدان میتوان نام برد که در محله لشگر شرقی تهران و خیابان حیدری واقع شده است.

خدمات باربری محله لشگر شرقی در طول شبانه روز و هر زمان نیاز به ماشین‌های سنگین و نیمه سنگین را داشتید، ما بدون تعطیلات خدمات سرویس دهی جابجایی را برایتان انجام خواهیم داد.

ما در‌ صدد آن هستیم که در تمام موارد، مناسب‌ترین خدمات را ارائه دهیم و تاکنون پیشرفته‌ترین حمل بار به شهرستان‌ها و حمل بار درون شهری را به لطف خدا داشته‌ایم.

شرکت اتوبار باربری تمام کار، با فرستادن تیم کارگران بسته بندی حرفه‌ای ریز تا درشت لوازم شما را بسته بندی کرده و به صورت پک های محکمی آماده کرده و برای بارگیری آماده می کنند.
بسته بندی اثاثیه منزل، شاید یکی از اولین پله های اسباب کشی باشد ولی مهمترین آنهاست، اگر کار بسته بندی اسباب و اثاثیه منزل شما به درستی و ماهرانه صورت بگیرد؛ در زمان اسباب کشی اثاثیه منزل شما بدونه هیچ مشکل و هیچ دردسری در حین باربری و بارگیری و تخلیه بار، به مقصد مورد نظرتان خواهد رسید.

با تشکر از اهالی محرم لشگر شرقی .