با ما تفاوت را در باربری تجربه کنید. اتوبار باربری قندی نیلوفر، با امکانات بی بدیع و کم نظیر خود همواره در این محله کمک حال اهالی بوده وبا بیش از دو دهه سابقه حمل بار در محله شهید قندی نیلوفر از محبوبیت زیادی در بین اهالی برخوردار است. ویکی از شعب شرکت بزرگ ومعتبر “اتوبار باربری تمام کار” میباشد.

این شرکت با داشتن سابقه ای درخشان در زمینه حمل و نقل، توانسته است به یکی از مهمترین اتوبار باربری، در صنعت حمل و نقل کشور تبدیل شود. اتوبار باربری قندی نیلوفر، با بهره‌گیری از تجربه و دانش فنی متخصصان خود در زمینه حمل و نقل، خدماتی متناسب با نیازهای مشتریان خود ارائه می‌دهد.

این شرکت با داشتن بهترین نیروی کار،کارگران بسته بندی حرفه ای و کارگران باربر مجرب و با بهره‌گیری از جدیدترین تکنولوژی‌های حمل و نقل، همواره سعی در بهبود کیفیت خدمات خود دارد. اتوبار حمل و نقل شهید قندی نیلوفر، با داشتن انواع وسایل نقلیه متفاوت، مانند: کامیون‌ها، تریلرها و کانتینرهای حمل و نقل، قادر به انجام حمل و نقل بارهای سنگین و حجیم است.

همچنین با داشتن شعب و دفاتر زیادی در سراسر کشور، توانسته خدمات حمل و نقل بار را به صورت یکپارچه و بدون واسطه به مقصد نهایی ارائه دهد. این شرکت با تکیه بر تجربه و دانش متخصصان خود، به مشتریان خود خدماتی با کیفیت بالا در زمینه حمل و نقل بارهای سنگین و حجیم ارائه می‌دهد.

بسته بندی اثاثیه منزل شاید یکی از اولین مراحل اسباب کشی باشد، اگر کار بسته بندی اثاثیه منزل به درستی و با شیوه ای حرفه ای صورت بگیرد مطمناً در زمان اسباب کشی اثاثیه منزل شما بدونه هیچ مشکل و هیچ دردسری به مقصد مورد نظرتان خواهد رسید.

بسته بندی منظم هنری است که باید توسط افراد خوش سلیقه و کارگران بسته بندی حرفه ای و با سابقه انجام شود، پس اگر به یک بسته بندی خوب در طول عملیات باربری تان نیاز دارید، شاید باربری محله شهید قندی همان گزینه مناسب شما باشد. بیشترین خسارت ها در راه پله ها و با برخورد به نرده ها ایجاد می شود ولی شرکت ما با داشتن کارگران باربر حرفه ای به شما این اطمینان را میدهد که جا به جایی با دقت انجام میشود و شما وسایل خود را سالم و بدون هیچ کم و کاستی در کم ترین زمان ممکن تحویل خواهید گرفت.

هر وسیله برای جا به جایی قوانینی دارد که به نحوه اجرای استاندارد آن قطعه برمیگردد و ما در باربری محله نیلوفر همیشه پیشتاز در این علم و هنر هستیم. محله نیلوفر یا محله شهید قندی در ناحیه ۴ منطقه ۷ شهرداری تهران واقع شده. این محله از شمال به رسالت، از جنوب به بهشتی، شرق به شریعتی و غرب به مدرس محدود می‌شود.

امکانات از جمله مراکز آموزشی نیلوفر و دسترسی نیلوفر که به محله شهید قندی هم معروف است سبب شده خرید خانه در نیلوفر رونق داشته باشد و بین محله‌های همجوار نیز با قیمت بالاتری معامله شود و آب‌وهوای خوب محله شهید قندی بسیاری را به خرید خانه در نیلوفر ترغیب می‌کند.

تاریخچه محله شهید قندی، مانند بسیاری از نقاط دیگر تهران میباشد. محله نیلوفر در گذشته کمتر مسکونی بوده و بیشتر شامل تپه‌ها، باغ‌ها و زمین‌های زراعی بود. در سال‌های آخر سلطنت قاجار و اوایل دوره پهلوی این منطقه انبار مهمات ارتش بود و در محل فعلی مصلی پادگانی قرار داشت. از سال ۱۳۳۵ به بعد زمین‌های این منطقه به مقامات ارتش و دولت واگذار شد. این محله در گذشته باغ‌ها و درخت‌های زیادی داشته که بخش عمده آن در جریان توسعه محله شهید قندی و ساخت‌وساز از بین رفته اما تعدادی از این درختان همچنان وجود دارند و چهره‌ای زیبا به محله داده‌اند.

ایستگاه‌های متروی مصلی، شهید بهشتی و شهید قدوسی نیز جزو امکانات نیلوفر در دسترس افرادی هستند که مترو را برای حمل‌ونقل انتخاب می‌کنند. مرکز خرید اندیشه یکی از مراکز خرید و امکانات نیلوفر است که کالاهای متنوعی از کیف و کفش گرفته تا لباس می‌فروشند و نیاز ساکنین را برطرف می‌کنند. محله شهید قندی از نظر مراکز درمانی نیز وضعیت نسبتا خوبی دارد و مرکز تخصصی دندانپزشکی امام علی، درمانگاه تخصصی اعصاب سهروردی، مرکز جراحی سهروردی، مرکز پزشکی تخصصی و فوق تخصصی دکتر صفائیان مرکز جراحی اشراقی از خدمات درمانی موجود در محل است.

بوستان‌های آزادگان، هلال احمر، لاله، اسلامی و قنبرزاده نیز محیط مناسبی برای گردش خانوادگی فراهم کرده‌اند. موزه رضا عباسی نیز در محله شهید قندی واقع شده و برای بازدید در دسترس عموم است. شرکت اتوبار باربری تمام کار با سابقه طولانی در امر باربری در خدمت شما در این محله با صفا میباشد.

همانطور که می‌دانید در بسیاری از جا به جایی ها خسارت های زیادی برای مشتریان به بار می آید که حاصل بی دقتی افراد در حمل وسایل می باشد ولی شرکت ما با داشتن سابقه موفقیت آمیز در این زمینه آماده خدمت رسانی با کیفیتی عالی و قیمتی مناسب میباشد ما همه استانداردهای لازم را در جابجایی اسباب اثاثیه و کلیه بار های شما رعایت می‌کنیم. تعرفه و کرایه بار ارزان، بیمه رایگان بدون سقف شهری و بین شهری، بازدید رایگان از محل.

همه این ویژگی ها باعث شده که هیچ شرکتی نتواند رقیب ما باشد و ما این همه پیشرفت را مدیون مردم عزیز مان، مخصوصا اهالی با صفای نیلوفر میباشیم. با تشکر از اهالی محترم شهید قندی و نیلوفر.