اتوبار باربری قلهک با استفاده از تجهیزات مدرن و ایمن، خدمات خود را با بالاترین کیفیت ارائه می دهد. این اتوبار دارای کامیون های بزرگ و کوچک، نیسان، وانت و کامیونت است که برای حمل و نقل انواع بار و اثاثیه مناسب هستند.

اتوبار باربری قلهک همچنین دارای کادری مجرب و متخصص است که با دقت و مهارت، اثاثیه شما را بسته بندی و حمل می کنند. این کادر با تجربه و مهارت خود، از آسیب رسیدن به اثاثیه شما جلوگیری می کنند.

اتوبار باربری قلهک با ارائه خدمات با کیفیت و قیمت مناسب، رضایت مشتریان خود را جلب کرده است. این اتوبار یکی از بهترین گزینه ها برای حمل و نقل بار و اثاثیه در محدوده قلهک و مناطق اطراف آن است.

مزایای استفاده از اتوبار باربری قلهک

بسته بندی باربری قلهک

خدمات اتوبار باربری قلهک

اتوبار باربری قلهک خدمات متنوعی را به مشتریان خود ارائه می دهد، از جمله:

قیمت خدمات اتوبار باربری قلهک

قیمت خدمات اتوبار باربری قلهک با توجه به عوامل مختلفی تعیین می شود، از جمله:

بارگیری قلهک

خوشحالیم که شما همشهریان عزیز در منطقه قلهک از اتوبار باربری قلهک حمایت کرده‌اید و این باعث افتخار ما میباشد.در همین راستا اتوبار باربری قلهک تمام تلاش خود را انجام خواهد داد تا پروژه اسباب کشی منزل شما بدون کمترین تنش و استرس که در نهایت رضایت شما حاصل گردد به بهترین نحو ممکن صورت پذیرد.

مثال قابل توجهی در کشور انگلستان رایج می باشد و آن این است که میگویند: «اگر شما سه بار اسباب اسباب کشی کنید به اندازه یک آتش‌سوزی به شما ضرر می رسد».

حال با توجه به این مثال بارز چنانچه شما از یک باربری خوب جهت حمل اسباب و اثاثیه خود استفاده نکنید مسلماً در حمل و نقل آسیب جدی به وسایل شما وارد خواهد شد، اکنون شما می توانید با انتخاب شرکت باربری اتوبار قلهک که خود از زیر مجموعه‌ های شرکت اتوبار باربری تمام کار می باشد به راحتی از این دغدغه و استرس در سالم و سلامت رسیدن اسباب و اثاثیه منزل خود عبور کنید.

هر چند اسباب کشی می تواند عملی وقت گیر و کم و بیش هزینه‌بر باشد اما ما در اتوبار باربری قلهک با تکیه بر تجارب خود و کارگر باربر و کارگران مخصوص بسته بندی حرفه ای و شکیل و همچنین کامیونهای مخصوص حمل و نقل، نکاتی بسیار مهم و حیاتی در خصوص اسباب کشی به شما عزیزان در منطقه قلهک پیشنهاد می‌کنیم تا بتوانیم شما را از کابوس اسباب کشی دور کنیم:
اولین نکته در اسباب کشی برنامه ریزی و تهیه لیست از لوازم و وسایل منزل می باشد.

1/ دومین نکته تخمین زمان دقیق قبل از شروع اسباب کشی
2/ سومین نکته خرید کارتون های مخصوص اسباب کشی
3/ چهارمین نکته جداسازی وسایل و حذف وسایل اضافه
4/ پنجمین نکته بسته بندی دقیق و مطمئن وسایل می باشد.
5/ ششمین نکته انتخاب باربری و اتوبار قلهک که ثمره دو دهه اعتماد شما به ما میباشد.

با این شش نکته کلیدی مطمئن باشید در پایان اسباب کشی میتوانید یک فنجان چای به آرامی نوش جان کنید.

قلهک در شمال شهر تهران و منطقه سه شهرداری تهران واقع شده است که از سمت شرق به محله دروس و از سمت شمال به محلی دولت و از سمت غرب به زرگنده و از سمت جنوب به محله قبا منتهی می شود. بر اساس گفته ها جمعیت قلهک در زمان قاجار حدود هزار نفر بوده است.

این محله در سال های گذشته از چندین رشته قنات برخوردار بوده که امروزه برخی از این قنات ها همچنان در جریان هستند و یکی از این قنات ها ، قنات جاری در سفارتخانه انگلیس می‌باشد که درخت های چنار و بسیار قدیمی را سیراب می کند.

قلهک نخستین قریه شمیران به شمار می رفته، رودخانه های زیادی در اطراف آن وجود داشت که یکی به سمت سفارت خانه خارجی و دیگری به سمت غرب در قصر های اعیان و باغ های ییلاقی درباریان جاری می شد.

اتوبار باربری قلهک

جالب است بدانیم که اولین تماس تلفنی در منطقه قلهک بود که از شمیران با تهران برقرار شده بود که در تلفن خانه واقع در کوچه تلفنخانه و یا شهید یزدانیان فعلی انجام می شده، تلفنخانه قلهک برای برقراری تماس تلفنی با وزرا و همچنین کاخ سلطنتی راه اندازی شد تا زمانی که شاه به ییلاق شمیران میرود از احوال کاخ باخبر باشد.

از جاهای معروف قلهک می توان به «کوچه ده»، «کوچه تلفنخانه»، «باغ سفارت انگلیس»، «گورستان متفقین» و «خیابان یخچال» اشاره نمود.
توصیه ما در باربری اتوبار قلهک، که از استاندارد بودن خدمات باربری می‌باشد، این است که در مراحل بسته بندی و جدا سازی وسایل و همچنین در مراحل اسباب کشی و جابجایی حتماً از دسترس بودن جعبه کمک های اولیه و لوازم اطفاء حریق اطمینان حاصل کنید. هر چند که باربری اتوبار قلهک، به این لوازم مهم که مرتبط با سلامتی بار و کارمندان هست، مجهز می باشد و جزو اهداف و وظایف سازمانی این باربری میباشد تا در صورت بروز هر گونه حادثه ای بتوانیم به نحو احسن آن را کنترل کنیم.

 

مناطق تحت پوشش

باربری شریعتی، باربری لویزان، باربری قبا