نام نیک است که در خاطره ها می ماند. اتوبار تمام کار با ارائه کلیه خدمات باربری در « محله قبا » با ارائه خدمات باربری به صورت ۲۴ ساعته و با شیوه های حرفه ای در حمل اثاثیه منزل که می تواند بدون هیچ گونه مشکلی و دردسری در امور جا‌به‌جایی در کنار شما عزیزان در این منطقه ارائه خدمات می نماید. با افتخار شرکت اتوبار باربری قبا جزء شرکت های باربری قدیمی و با سابقه می باشد که قدمتی بیش از دو دهه در زمینه خدمات حمل بار و اسباب کشی اثاثیه منزل و جابجایی و بسته بندی لوازم منزل و تجهیزات اداری را با بهترین نوع خدمات ارائه می نماید.

باربری و اتوبار در قبا

این شرکت با حفظ اخلاقیات و اولویت قرار دادن منافع شما متعهدانه شما را از ابتدای خدمات تا چیدمان وسایل خود در منزل جدید همراهی می کند؛ ما همواره سعی داریم که به جبران تمام استقبال و محبت محله محترم قبا بتوانیم بهترین خدمات یک باربری مناسب و استاندارد، گوشه‌ای از اعتماد شما را با کارگران بسته بندی ویژه و اعزام کامیون های مسقف و کارگران باربر متخصص جبران کرده باشیم.

بی تردید امروز انتقال محل زندگی از یک محل به محل دیگر و یا یک محل کار به محل کار دیگر در یک منطقه از تهران، از دغدغه های دشوار برای شهروندان به شمار می رود.

فارغ از نگرانی های خانواده در یافتن محیط جدید برای زندگی یا کار، نگرانی انتقال وسایل بدون هرگونه آسیبی از جمله مهم‌ترین نگرانی های موجود در زندگی می باشد. عزیزان در محله قبا با انتخاب هوشمندانه‌ای می‌توانند کلیه اسباب و لوازم خود را توسط باربری قبا با معیارهای مشاوره در اسباب کشی، بسته بندی اثاثیه منزل، حمل بار درون شهری و چیدمان وسایل منزل را زیر نظر این شرکت باربری اتوبار تمام کار، با خیالی آسوده به سرانجام برسانند.

محله قبا در شمال شرق تهران و منطقه 3 شهرداری قرار دارد و از امکانات رفاهی خوبی برخوردار است. این محله از شمال به خیابان شیدایی، از شرق به پاسداران، از جنوب به بزرگراه همت و خیابان کوشا و از غرب به خیابان شریعتی و بلوار میرداماد متصل میباشد.

در مجاورت با محله‌های ‌پاسداران، داوودیه، سید خندان، مهران، دروس، زرگنده و قلهک قرار دارد. از امکانات رفاهی محله قبا میتوان به وجود بیمارستانهای مانند: بیمارستان کودکان مفید، کلینیک خانواده ایرانی شعبه پاسداران، بیمارستان چشم پزشکی نگاه، سرای محله قبا که خدمات آموزشی متفرقه دارد و بوستاهای زیبای این محل مانند: بوستان زمرد، بوستان نصر را نام برد.

این امکانات رفاهی شاید یکی از دلایل محبوبیت این محله بوده است و دلیل دیگر محبوبیت این محله زیبا، از نظر دسترسی به سایر نقاط تهران میباشد؛ این محله به بزرگراه همت، این امکان را در اختیار شما قرار می‌دهد که بتوانید با اتومبیل خود به راحتی به این محله تردد کنید و علاوه بر آن نزدیک ترین ایستگاه مترو به خیابان قبا، ایستگاه مترو دکتر شریعتی است. می‌توانید با استفاده از آن به رفت‌وآمد خود در این محله سرعت ببخشید.

از امکانات دیگر این محله وجود شرکت اتوبار محله قبا، باربری تمام کار است. پیش از انجام مراحل اسباب کشی منزل خود با باربری و اتوبار تمام کار، تماس و مشاوره رایگان داشته باشید. کارشناسان ما در صورت نیاز در سریع ترین زمان ممکن در محل مورد نظر در خدمت شما عزیزان خواهند بود.

شرکت اتوبار تمام کار ارائه بهترین برنامه ریزی برای باربری در تهران و شهرستانها با ماشین های مسقف را سرویس دهی می کند. شما هر زمان حتی روزهای تعطیلات نیاز به ماشین پیدا کردید با تماس به شرکت باربری تمام کار بلافاصله ماشین مورد نظر به محل اعزام میشود.

بسته بندی لوازم منزل از قبیل ساید بای ساید، پیانو، میز ناهار خوری، بوفه، مبلمان و انواع وسایل با ارزش کوچک و بزرگ دیگر با بهترین روش به صورت کاملا تخصصی در این شرکت قبل از جابه جایی انجام میشود.

چنانچه خواسته باشید خدمات عالی را تجربه کنید. یک روز قبل از جابه جایی تماس گرفته و ماشین مورد نظر خود را رزرو کنید، شرکت اتوبار تمام کار، دارای انواع ماشین های سنگین از قبیله کامیون، کامیونت، خاور، وانت بار، نیسان بار، انواع ماشین های مسقف میباشد.

بعد از رزرو ماشین، اگر خواهان بسته بندی وسایل با ارزش هستید. تیم های شرکت که مخصوص بسته بندی هستند به محل اعزام میشوند.  با ابزارهای مخصوص مانند: فوم های ضربه گیر، ضربه گیر های حباب دار، سلفون های متری درجه یک، کارتون های پنج لایه پرسی در ابعاد مختلف اقدام به بسته بندی می‌نمایند تا روز جابه‌جایی بدون استرس کار بارگیری انجام گیرد.