شرکت اتوبار باربری فرمانیه با تکیه بر مشتری مداری راهی بدون انتها در جهت پیشرفت حمل و نقل کشور و جابجایی اسباب و اثاثیه منزل شما دو دهه است که آغاز نموده و ما اعتقاد داریم که هنوز اول راهیم.

ما توانسته ایم در باربری و اتوبار فرمانیه خدمات اضطراری ۲۴ ساعته و سریع و سر وقت با هزینه های ثابت و با نرخ روز با تیم تخصصی، شما را از استرس اسباب و اثاث کشی دور کنیم.

جابجا شدن از یک منطقه به منطقه دیگر میتواند نوید بخش سلامی به طلوعی نو، در محلی جدید باشد حال در این مسیر، باربری اتوبار فرمانیه با اعتماد شما، به همراهی با شما افتخار میکند.

در همین راستا شرکت باربری اتوبار فرمانیه که خود از زیر مجموعه های شرکت باربری اتوبار تمام کار می باشد با در اختیار گذاشتن کارگران باربر متخصص و کارگران مخصوص بسته‌بندی حرفه‌ای و همچنین ماشین های مخصوص حمل بار به تناسب نیاز شما، لبخند رضایتمندی را نوید بخش افکار و چهره شما بنماییم.

بسته‌بندی اثاثیه یکی از مهم‌ترین مراحل در اسباب‌کشی است. بسته‌بندی صحیح اثاثیه می‌تواند از آسیب دیدن آن‌ها در حین حمل و نقل جلوگیری کند. در هنگام بسته‌بندی اثاثیه، نکات زیر را در نظر داشته باشید:

باربری فرمانیه

نکاتی برای حمل و نقل اثاثیه

حمل و نقل اثاثیه باید با دقت و ایمنی کامل انجام شود. در هنگام حمل و نقل اثاثیه، نکات زیر را در نظر داشته باشید:

  1. از کارگران ماهر و متخصص برای حمل و نقل اثاثیه استفاده کنید. کارگران ماهر و متخصص می‌توانند اثاثیه را با دقت و ایمنی کامل حمل کنند.
  2. از تجهیزات و وسایل مناسب برای حمل و نقل اثاثیه استفاده کنید. استفاده از تجهیزات و وسایل مناسب می‌تواند از آسیب دیدن اثاثیه در حین حمل و نقل جلوگیری کند.
  3. اثاثیه را در خودروهای حمل بار مناسب قرار دهید. قرار دادن اثاثیه در خودروهای حمل بار مناسب می‌تواند از آسیب دیدن آن‌ها در حین حمل و نقل جلوگیری کند.
  4. از بیمه‌نامه حمل و نقل استفاده کنید. بیمه‌نامه حمل و نقل در صورت آسیب دیدن اثاثیه در حین حمل و نقل، خسارت آن را جبران می‌کند.

محله فرمانیه تهران یکی از لوکس ترین و گران قیمت ترین محله های پایتخت می باشد که علاوه بر درختان سر به فلک کشیده اش تعداد زیادی برج و سازه معروف دارد. این محله در منطقه یک شهرداری تهران و شهرستان شمیرانات واقع شده است. برج آسمان در چهارراه فرمانیه و برج های دوقلوی فرمان از جمله سازه های معروف این محله می باشد.

اتوبار فرمانیه

فرمانیه از سمت شمال با خیابان نیاوران و از سمت جنوب با بزرگراه صدر و خیابان اندرزگو و از سمت شرق با خیابان پاسداران و از سمت غرب با خیابان کامرانیه و دزاشیب همسایه میباشد. فرمانیه در حدود دو قرن پیش و در دوره قاجار شکل گرفته است.

بهتر است بدانیم که زمین های فرمانیه به شاهزاده عبدالحسین میرزا فرمانفرما تعلق داشته که نخست وزیر ایران در سالهای پایانی سلطنت قاجار بوده است. ضمنا سفارتخانه های چین، جمهوری چک، قرقیزستان، هلند و نروژ در این محله از شهر تهران قرار دارد.

اسباب‌کشی تخصصی و آسان را با شرکت اتوبار باربری فرمانیه تجربه کنید. ما منتظر شنیدن نظرات و پیشنهادات شما هستیم که در صورت رضایت مندی به ما قوت قلب و دلگرمی خواهید داد و در صورتی که انتقادی داشته باشید حتما سعی می کنیم اشتباهاتمان را اصلاح کنیم چون هیچ باربری و اتوباری کامل نیست و ما هم تمام تلاشمان این است که شما همشهریان عزیز را در محل فرمانیه از باربری‌مان راضی نگه داریم.

مناطق تحت پوشش 

باربری مبارک آباد، باربری زرگنده، باربری جماران