شرکت اتوبار باربری ظفر همواره با بهترین کیفیت در خدمات رسانی به اهالی این محله خوش نام است. شرکت باربری و اتوبار تمام کار یکی از با سابقه ترین و پرطرفدارترین شرکتی است که در این محله فعالیت می‌کند و از طرف اهالی ظفر بسیار مورد تایید بوده و همواره برای جابجایی و رسیدن به تمام کار های بارگیری و بسته بندی و ارسال از این شرکت استفاده می کنند.

اتوبار باربری ظفر

شرکت باربری تمام کار ۲۴ ساعته و حتی در ایام تعطیل . ایام تعطیلات مذهبی و غیره بی وقفه برای خدمات باربری در کنار شما عزیزان محله ظفر میباشد تا با انجام خدمات ما که شامل بسته بندی و حمل صحیح و بارگیری چیدمان مرتب، لحظات پر از استرس یک اسباب کشی را برایتان گوارا کنیم.

شما برای اسباب کشی موفق می توانید، یک روز قبل از اسباب کشی به شرکت ما اطلاع داده و ما تیم های دونفره یا چهار نفره بسته به تقاضای شما به محل اعزام کرده و با ابزار خیلی پیشرفته و استاندارد وسایل منزل، اداره و حتی کارخانه ها را بسته بندی نموده و برای یک بارگیری موفق آماده سازی انجام بگیرد.

خیابان ظفر جزوی از محله‌های قدیمی تهران است. محله‌های داودیه، ‌امانیه و زرگنده و ونک از جمله این مناطق قدیمی است. به خاطر همین دلیل می‌توان گفت قبل از آنکه شهرنشینی در این خیابان شروع شود، در بخش‌هایی از محله ظفر از گذشته‌هایی که تاریخ آن‌ها حتی به هزار سال نیز بر میگردد وجود داشته، به خصوص مجاورت این منطقه با مناطقی مانند، ده ونک و زرگنده.

خیابان ظفر در گذشته جزء اراضی داویه تهران بوده، که دارای باغات فراوانی در شرق این خیابان و جاده شمیران قرار داشت.بزرگترین خیابان ظفر، خیابان ولیعصر است که پر تردد ترین خیابان تهران هست که در قدیم به آن خیابان پهلوی نیز می گفتند خیابان ظفر را به یاد سردار ظفر از مبارزین بزرگ دوران مشروطه، نامگذاری کرده‌اند.

سردار ظفر پسرحسین قلی خان ایلخانی و برادر سردار اسعد بختیاری بود که از بزرگان ایل بختیاری به حساب می آمدند. ظفر جزو مناطق بالای شهر تهران به حساب می آید و قیمت سر سام آور خانه و مسکن در این منطقه بیداد می کند به خاطر زیبایی خانه های این محله جزو مناطق گران قیمت است. به خاطر لوکس بودن منطقه ظفر چه جزو منطقه ۳ شهرداری است.

سفارت های زیادی مانند سفارت پاکستان، سفارت سودان، سفارت تایلند، سفارت بنگلادش و سفارت های متعددی در این محله می باشد. مانن: بیمارستان خاتم الانبیا، بیمارستان چشم‌پزشکی نور و فوق تخصصی ولیعصر ناجا، بیمارستان شهید هاشمی نژاد، و بیمارستان محب مهر است که برای خدمات بهداشتی ودرمانی در این محله فعالیت دارند.

از تفرجگاه ها در این محله می توان به پارک های خیلی زیبای این محله مانند بوستان صبا، بوستان دامن افشار، بوستان خشایار، بوستان کوشیار، بوستان کاج اشاره کرد بوستان ها و پارک ها، باعث زیبایی دو چندان این محله زیبا و گران قیمت شده.

شرکت اتوبار باربری تمام کار مفتخر است که در زمینه باربری حدود دو دهه، در این محله زیبا برای آسایش و خدمات باربری با کارگرانی ورزیده و متخصص در حمل بار و با ماشینهای سنگین کامیون باربری، کامیونت، ایسوزو، خاور، نیسان بار، وانت بار و ماشین هایه مسقف. حتی حمل بار به شهرستان با قیمتهای منصفانه نسبت به شرکتهای رقیب فعالیت می کند و تعرفه باربری و کلیه خدمات زیر نظر اتحادیه میباشد.