هر کاری یک آموزش و تبحری میخواهد تا بدون هیچگونه خطایی صورت بگیرد. اتوبار باربری طرشت (“پدر علم نوین باربری مطمئن”) در این زمینه تلاش بسیاری کرده و تجربه های زیادی آموخته است تا تمام مراحل یک باربری مطمئن را به مشتریان عزیز در محله طرشت را ارائه دهد.

شرکت اتوبار وباربری طرشت

ما با بیش از دو دهه فعالیت های بی وقفه، حتی در روزهای تعطیل و ایام تعطیلات مذهبی، در خدمت محله محترم طرشت بوده و همواره سعی ما بر این است که در خدمات رسانی به مشتریان محله باصفای طرشت باشیم و در این راه همواره موفق بوده ایم. مهارت را در همه شرکت ها میتوانند در کوتاهترین زمان آموزش دهند ولی تزریق فرهنگ سازمانی کاری غیر ممکن است ما همواره در قوانین کاری سازمان خود پایبند اصولی بوده ایم که امنیت مالی مشتری در آن لحاظ شود و در اولویت کاری مان قرار گیرد اعتماد مشتری برای ما مانند ستون کارمان است.

اعتماد مشتری به شرکت ما بدان معنی است که ما کار خودمان را درست انجام داده ایم وراه رشد یک شرکت، همواره در اعتماد سازی می باشد و به پاس قدردانی محله طرشت، ما نکات ریزی را در شرکت لحاظ کرده‌ایم که تمام دغدغه و استرس اهالی، در هنگام باربری را به صفر برسانیم.

کافیست شما با شرکت باربری تمام کار، تماس گرفته و تمام کارهای تان را به ما بسپارید هر زمان که نیاز به ماشین داشتید، شرکت اتوبار تمام کار ،با داشتن ناوگان های فراوان از ماشین های سنگین و نیمه سنگین مانندکامیون، کامیونت، ایسوزو، خاور،
وانت بار و نیسان بار، را در اسرع وقت به محل مورد نظر شما ارسال خواهد کرد.

اگر مایل به بسته بندی اقلام با ارزش و لوکس تان هستید. می توانید از کارگران بسته بندی در این زمینه یاری بگیرید. آنان با ابزارهای که مخصوص بسته بندی است. شامل ضربه گیر های حباب دار، فوم های ضربه گیر، سلفون های متری درجه یک،پاکت ها و بالشتگ های مخصوص لوازم الکترونیکی و کارتون های پنج لایه پرسی درابعاد مختلف را بدون فوت وقت هر زمان که مدنظرتان است. در محل حضور پیدا کرده و کارهای بسته بندی را طبق استانداردهای جهانی و اصولی انجام میدهند. کار حمل با کارگران باربری مجرب و ورزیده انجام می پذیرد.

تمام ماشین های اتوبار باربری تمام کار، موکت شده مخصوص باربری است. تا از احتمالات آسیب جداً کاسته شود. چیدمان وسایل به این صورت است که مابین وسایل، ضربه گیر های مخصوص تردد، گذاشته می شود تا در حین حرکت ماشین، آسیبی به وسایل وارد نشود.یکی از نحوه های کاری خودمان را توضیح دادیم تا بدانید که ما تمام ریز نکات یک باربری مطمئن را ارائه میدهیم و شما می توانید با خیال راحت به ما اعتماد کرده و تمام استرس را از خودتان دور نگه دارید.

محله طرشت از سمت شمال به صادقیه و از جنوب به میدان آزادی و از غرب به بزرگراه محمد علی جناح و از قسمت شرق به بلوار شهید تیموری ختم میشود و جزو منطقه ۲ شهرداری است. قدمت طرشت به زمانهای دور بر می گردد که طرشت دهکده بسیار زیبایی بود که در مجاورت آن “روستاهای کند و روستای جی” قرار داشت و باغ‌ها و توتستان های زیادی در این محله وجود داشت که به مرور زمان درختان جای خود را به ساختمانهای چند طبقه دادند.

البته هنوز آثار کمی از این توتستان ها در کوچه و پس کوچه و خیابانهای این محله دیده می شود. طرشت در مجاورت دانشگاه شریف تهران قرار دارد به همین دلیل دارای خوابگاه دانشجویی متعددی در این محله است. این محله از لحاظ دسترسی به ایستگاه مترو و وسایل حمل و نقل عمومی وضعیت بسیار مطلوبی دارد. پارک و بوستان های کوچک و بزرگ زیادی در این محله قرار گرفته. پارک بامداد، بوستان ارمغان، بوستان تندرستی، بوستان عزیزی، زمین بازی بوستان طرشت از بوستان های معروف این محله می باشند و می توان گفت از لحاظ مراکز تفریحی در رتبه بسیار خوبی قرار دارد.

مجموعه ورزشی نیل و مجموعه ورزشی شهدای طرشت و مجموعه ورزشی الزهرا سه مجموعه ورزشی بسیار معتبر در این منطقه است. از مراکز بهداشتی و درمانی درمانگاه آل یاسین، درمانگاه شهید کاظمیان را می‌توان اشاره کرد. از دیگر خدمات در این محله اتوبار باربری محله طرشت می باشد.

شرکت باربری محله طرشت با توجه به مواردی که در بالا بیان شد و همچنین میزان رضایت مشتریان در محله طرشت به راحتی می‌توانیم بگوییم بهترین باربری در تهران و تمام نقاط کشوری هستیم. خدمات ما به صورت حرفه ای انجام می شود ما با دارا بودن کارگران بسته بندی حرفه ای و کارگران باربری حرفه ای و هوشیار که نسبت به کار خود متعهد بوده همکاری می کند و کلا هدف شرکت اتوبار تمام کار جابجایی بار و ارائه خدمات برتر با کیفیت مطلوب در جهت اثاث کشی داخل تهران و ارسال بار به شهرستان ها است.

به طور قطع یکی از مهمترین مزایای استفاده از باربری حرفه ای آرامش خاطر و احساس امن در جهت ارسال صحیح بار شما به مقصد است. چیزی که ما را نسبت به شرکت های مشابه متمایز می‌کند،خدمات پس از تخلیه بار می باشد. کارگران ما در کنار شما هستند تا کارهای چیدمان وشستشو محل جدید را برایتان انجام دهند. شستشوی فرش، موکت، مبلمان که بادستگاه های مجهز روز دنیا صورت میپذیرد.

.”شرکت اتوبار باربری تمام کار “نامی آشنا برای اهالی محترم طرشت.