در دنیای پر از تبلیعات، واقعا به چه کسی میشود اعتماد کرد! اگر دنبال یک نقل مکان حرفه ای هستید. خود را به دستان توانمند اتوبار باربری شیخ صفی بسپارید این یک تبلیغات نیست. باربری شیخ صفی با دو دهه خدمات بی وقفه در این محله و حضور ۲۴ ساعته و بدون تعطیلات گزینه مطمعن و مناسب برای جابه جایی اسباب و اثاثیه اهالی محترم محله شیخ صفی میباشد.

اتوبار باربری محله شیخ صفی

ما مشتریان پروپاقرص زیادی در محله داریم شما هم کافیست فقط یکبار ما را امتحان کنید و مطمعنا از نتیجه کار شگفت زده خواهید شد. اگر شما خواهان یک سرویس کامل باربری هستید.

یک روز قبل از جابجایی، کارگران بسته بندی حرفه ای به درخواست مشتری به محل مورد نظر آمده و کار بسته بندی را به صورت استاندارد با روش های اروپایی که توسط یک تیم متخصص صورت می گیرد و با نهایت سرعت و دقت کار بسته بندی انجام میشود و جهت یک بارگیری مطمئن آماده می گردد.

باربری محله شیخ صفی؛ از کارگران باربری حرفه‌ای و رانندگان مجرب که همه با دقت توسط مدیریت”شرکت اتوبار تمام کار” انتخاب شده اند و تمام مسئولیت انان با شرکت اتوبار تمام کار است، هر گونه خسارت تحت بیمه رایگان زیر نظر اتحادیه باربری شهرداری تقبل می گردد.

اتوبار باربری محله شیخ صفی در تمامی سرویس های خود از پرسنل حرفه ای و خوش برخورد که در این زمینه آموزش دیده و انسان های هوشیاری هستند استفاده می کند.

برای انتخاب ماشین مورد نظر خودتان با شرکت تماس گرفته و مقدار اسباب و اثاثیه خود را مطرح کرده و مشاوره بگیرید که چه نوع ماشینی در اختیار شما گذاشته شود تا هزینه‌های شما بالا نرود.

شرکت دارای انواع ماشین های باربری بوده که به سه دسته تقسیم می شوند، خودروهای باربری سبک، خودروهای باربری سنگین و خودروهای باربری نیمه سنگین و این ماشین ها بر حسب مقدار اساس هایی که می خواهید جابجا کنید انتخاب میشوند و شما می توانید طبق نیاز و شرایط باربری اسباب و وسایل تان خودرو باربری مناسب بار خود را انتخاب کنید.

اتوبار باربری محله شیخ صفی دارای مجوز رسمی از اتحادیه باربری تهران می باشد تعرفه های حمل و نقل خود را تحت نظر اتحادیه محاسبه میکند.

تعرفه های باربری شرکت تمام کار در اقلام سنگین مانند یخچال، ساید بای ساید، پیانو، گاوصندوق و غیره نسبت به شرکت های دیگر ارزانتر است. و برای صاحبین کالا صرفه اقصادی دارد.

خیابان شیخ صفی در منطقه 7 تهران واقع شده‌است و از محله‌های ارامنه، قصر، خواجه نظام و کاج عبور می‌کند. و مکان‌های مهمی مانند شهرداری منطقه ۷ ناحیه ۵ در آن واقع شده‌اند.

خیابان شیخ صفی به معابر مهمی مانند بزرگراه شهید صیادشیرازی، پلیس، باباخانلو، نامجو، سرباز، گرگان، ادیبی، اجاره دار است.

نام این محله برگرفته از نام صفی‌الدین ابوالفتح اسحاق اردبیلی، بزرگ دودمان صفویان ایران است و نیز هشتمین نسل از تبار فیروزشاه زرین‌کلاه بود. صفی‌الدین اشعاری به زبان آذری در کتاب صفوةالصفا و سلسلةالنسب سروده‌است. دودمان صفوی نام خویش را از وی گرفته بودند.
وی در منطقه مغان مقیم شده بود. محل دفنش بقعه شیخ صفی الدین اردبیلی در اردبیل است که جزو میراث تاریخی میباشد. ایستگاه اتوبوس شیخ صفی در محله گرگان تهران و در خیابان نامجو بین خیابان زهره و خیابان کاشانی واقع شده است.

از لحاظ موقعیت این مکان در نزدیکی مراکزی مانند: مرکز واکسیناسیون مجموعه ورزشی ساعی و مرکز خرید تیراژه ۲ و مرکز واکسیناسیون بیمارستان امام حسین (ع) و مرکز واکسیناسیون مرکز جامع خدمات سلامت خواجه نوری و بیمارستان ولیعصر (عج) قرار گرفته است.

نزدیکترین ایستگاه مترو به این مکان، ایستگاه مترو امام حسین (ع) و نزدیکترین ایستگاه اتوبوس به این مکان، ایستگاه اتوبوس مدرسه شیخ صفی می‌باشد که دسترسی به این مکان را برای حمل‌ونقل و اهالی آسان می‌سازد. از خدمات مهم در این محله وجود اتوبار باربری محله شیخ صفی است.

خدمات حمل اثاثیه منزل با پرسنلی خوش اخلاق، دوره دیده و کار آزموده در استان تهران با بیش از ۲۰ سال سابقه درخشان در عرصه باربری؛ وقتی که با شرکت باربری تمام کار تماس می گیرد کارشناسان به صورت 24 ساعته پاسخگوی شما خواهند بود و مشاوره رایگان را در مورد باربری و حمل اثاثیه به شما ارائه خواهند داد.

تمام خدمات برای حمل بار حومه تهران و حمل بار به شهرستان ها با کمترین زمان ممکن و تعرفه باربری ارزان وبیمه بدون سقف رایگان، همه و همه یک واقعیت است نه تبلیغات، حتما امتحان کنید. منتظر تماستان هستیم.

با تشکر از اهالی باصفای محله شیخ صفی اردبیلی.