کار تخصصی باربری را فقط از اتوبار باربری شهید مدنی بخواهید. این حرفه مهارتهای خودش را می طلبد. اگر غیر از این باشد آن کار جز تخریب و خسارت نتیجه ای نخواهد داشت. سالهاست اتوبار باربری شهید مدنی در این محله خدمات قابل تحسینی را به ساکنین ارائه داده است .

اتوبار باربری شهید مدنی

تجربه کنار مهارت مکملی در پیشبرد اهداف آن حرفه است. ما مفتخر هستیم که ساکنین محترم محله شهید مدنی، قدردان ما بوده و به پاس این محبت خدماتی شایسته این عزیزان با تعرفه باربری ارزان در نظر گرفته ایم. خدمات بسته بندی با کارگران بسته بند حرفه ای، خدمات باربری با کارگران باربری حرفه‌ای و مجرب حمل اسباب اثاثیه با ماشین‌های سنگین و نیمه سنگین و متخصصین فنی در چیدمان و نصب وسایل برقی، شستشوی مبلمان و فرش با دستگاهای مدرن، تمام این مراحل با تعرفه‌ها و نرخ اتحادیه باربری، زیر قیمت و ارزان برای اهالی شهید مدنی محاسبه می‌شود.

برای خدمات بیشتر و جلب اعتماد ساکنین، اتوبار باربری محله مدنی، بیمه رایگان بدون سقف شهری و بین شهری را در نظر گرفته است و همینطور بازدید توسط متخصصین از محل رایگان انجام می‌گیرد. باربری شهید مدنی تحت پوشش و زیر نظر شرکت بزرگ” اتوبار باربری تمام کار” می‌باشد. که باربری محله شهید مدنی موظف به رعایت تمام قوانین شرکت باربری تمام کار است.

اصل اول در یک باربری صحیح، بسته بندی درست و استاندارد اسباب و اثاثیه با ارزش و شکستنی می‌باشد. بسته بندی صحیح از همه نظر اهمیت دارد. بسته بندی اثاثیه منزل و لوازم به صورت صحیح باعث راحتی و افزایش سرعت حمل و جابه جایی آن ها می شود و باعث عدم آسیب آنها هنگام حمل بار و جابه جایی می گردد و نوع بسته بندی در انتخاب خودرو هم تاثیر گذار است.

وسایلی که به طرز صحیح بسته بندی شده اند جای کمتری را اشغال می کنند و از این رو ماشین کوچکتر و تعداد دفعات رفت و آمد کمتری نیاز است و از این طریق بر قیمت حمل بار هم حتما تاثیر می گذارد و باز کردن و چیدن آنها در مکان جدید بسیار سریع تر انجام میگیرد. باربری محله شهید مدنی با سال ها تجربه در باربری در این محله باصفا توانسته در قلب اهالی جای باز کند. مردم خونگرمی که پس از اتمام سرویس و خدمات باربری مجدد با ما تماس گرفته و قدردانی میکنند. و ما در برابر این همه محبت انرژی خوبی میگیریم که وصف ناپذیر است.

محله‌ باصفای خیابان شهید مدنی در منطقه 8 تهران واقع شده‌است و از محله‌های نظام آباد، گرگان، خواجه نصیر حقوقی، دهقان، وحیدیه، تسلیحات، فدک، شارق و دروازه شمیران عبور می‌کند. خیابان مدنی یکی از معابر اصلی این محلات و یکی خیابان از خیابان‌های مهم شهر تهران می‌باشد و مکان‌های مهمی مانند بیمارستان امام حسین (ع)، مرکز مخابرات شهید نظری، اداره کل امور مالیاتی شرق تهران، سینما مهر شاهد، شهرداری ناحیه منطقه 8، مدیریت بحران منطقه 8 شهرداری، اداره مالیات شرق تهران و شهرک مخابرات در آن واقع شده‌اند.

خیابان مدنی به معابر مهمی مانند بزرگراه امام علی، بزرگراه شهید قاسم سلیمانی، میدان رسالت، انقلاب اسلامی، سبلان جنوبی، گلشن دوست، سبلان شمالی، مسیل باختر، خواجه نصیرالدین طوسی، گلبرگ غربی، جانبازان غربی، کنارگذر گلشن دوست، حیدری، محمدی، مازندران، قجاوند، کسمنگان، مسعود بخت آزاد، فتحنایی، بخشی فرد، شهید حسین صفایی، یزدی، محمودی، احمد امامی، اسماعیل بزرگیان، مهران پور، فتاحی، رجبی و همچنین شجاع الدین داوودی متصل گردیده است.

پاساژ تیراژه 2 شهید مدنی، یکی دیگر از شعبه‌های پاساژ تیراژه است. این مرکز خرید نمایی متفاوت با ساختمان‌های اطراف خود دارد. این مجتمع باعث شده است جنب و جوش خاصی وارد این محله شده و از دیگر امکانات بوستان شهید توکلی هست، یه پارک تقریبا بزرگ تو خیابان مدنی که به نظر میاد یکی از پارکهای اصلی و مرکزی اون حومه باشه نه میشه گفت که یه پارک خیلی قشنگ و تمیز و خاصه و نه میشه گفت که یه پارک خیلی معمولیه در هر صورت این حد از امکانات شهری واسه مردم اون محل از طرف شهرداری مهیا شده ولی برای اهالی مانند گنجی است که در حفظ آن بسیار کوشا هستند.

ایستگاه اتوبوس شهید مدنی در محله گرگان تهران و در خیابان مدنی واقع شده است. و در نزدیکی مراکزی مانند مرکز خرید تیراژه ۲ و مرکز واکسیناسیون بیمارستان امام حسین (ع) و مرکز واکسیناسیون دانشکده علوم توانبخشی شهید بهشتی و بیمارستان بوعلی قرار گرفته است. نزدیکترین ایستگاه مترو به این مکان، ورودی ۱ مترو شهید مدنی میباشد. از دیگر خدمات محله شهید مدنی وجود مهم اتوبار باربری محله مدنی است که بدون تعطیلات حتی در ایام تعطیلات مذهبی به صورت ۲۴ ساعته تمام وقت شبانه روز در خدمت اهالی می‌باشد شما با اولین تماس شاهد این خواهیدبود که بدون فوت وقت ماشین در دسترستان است.

قطعا برای شما مهم است که وسایل ارزشمند و گرانقیمت شما آسیب نبیند. راه حل این موضوع بسته بندی اسباب شما به صورت صحیح و اصولی میباشد. ممکن است در نظر اول بگویید هزینه بسته بندی لوازم منزل زیاد است یا با دقت در حمل اثاثیه میتوان جلوی آسیب دیدن آنها را گرفت اما لازم است این نکته را در نظر داشته باشید که شما هر چه قدر هم در حمل اسباب تان دقت به خرج بدهید، ممکن است در مسیر حمل احتمالا راننده ترمز کند و در اثر برخورد لوازم به یکدیگر، اسباب و اثاثیه با ارزش شما آسیب ببیند.

هزینه آسیب دیدن لوازم شما و احتمالا خریدن دوباره آن به مراتب هزینه بیشتری نسبت به بسته بندی دارد. بسته بندی وسایل برای اسباب کشی مثل بیمه کردن آن ها در مقابل آسیب دیدگی احتمالی است. همچنین کمک گرفتن از بسته بندی اثاثیه منزل باعث سهولت در اسباب کشی شما می شود و جابه جایی لوازم شما را راحت تر می کند. از دیگر مزایای بسته بندی، کاهش هزینه های اثاث کشی شما میباشد.

زیرا هر چقدر زمان اثاث کشی شما کمتر طول بکشد، شما هزینه کمتری بابت کارگر و جابه جایی بار پرداخت می کنید. بنابراین بسته بندی اثاثیه منزل کار منطقی است. چنانچه خواسته باشید خدمات عالی را تجربه کنید. یک روز قبل از جابه جایی تماس گرفته و ماشین مورد نظر خود را رزرو کنید شرکت اتوبار تمام کار، در خدمت شما سروران میباشد.

با تشکر از اهالی محترم محله شهید مدنی.