اساسی ترین نکته برای ما برخورداری از کیفیت بالا در اتوبار باربری شهرک ژاندارمری است. توانایی بالا قدرت بدنی و مهارت در استفاده از ابزارهای حمل و نقل و بسته بندی از جمله مهارت های هستند که برای انجام این شغل لازم است. شرکت باربری ترابری ژاندارمری تلاش زیادی برای دستیابی به حرفه ای شدن در زمینه باربری درست و اصولی با استانداردهای جهانی داشته. تلاش فراوانی کرده است تا تمام افتخار این جایگاه از طرف مشتریان محترم محله شهرک ژاندارمری کسب کند.

اتوبار باربری ژاندارمری

ما با دو دهه تلاش بی وقفه در این خدمات، همیشه و در همه حال حتی روزهای تعطیل و تعطیلات مذهبی بی وقفه در کنار تان بوده. شرکت اتوبار ژاندارمری، دارای بیمه رایگان (بین شهری و شهری) بدون سقف برای اهالی محله شهرک ژاندارمری در نظر گرفته است تا با اعتماد وخیال راحت از سرویس های بی همتای ما استفاده کنند.

شرکت باربری شهرک ژاندارمری برای بازدید از محل، قبل از جابجایی به خواسته مشتری به صورت رایگان” هدیه ای” از طرف شرکت ما برای محله محترم شهرک ژاندارمری است. در یک سرویس باربری، تمام مراحل بسته بندی، با کارگران بسته بندی حرفه ای و جابجایی با کارگران حرفه ای و مجرب و چیدمان و تحویل و تمام این پروسه زیر نظر مدیریت شرکت انجام می شود.

هر گونه خسارتی که از نحوه باربری به مشتریان تحمیل شود، شرکت موظف است این هزینه را تقبل کند. شرکت با ارائه بیمه نامه و بارنامه حمل و فاکتورهای خدمات همواره اعتماد شما را به این شرکت جلب کرده و تمام نظم را لحاظ کرده است. شرکت ترابری باربری ژاندارمری، همواره ازصفرتاصد در کنار مشتریان بوده است. شامل مشاوره رایگان تا بازدید رایگان و همین طور که عرض شد، بیمه حمل رایگان، جزئی از خدمات اولیه شرکت باربری ژاندارمری از شاخه های شعب اتوبار تمام کار میباشد.

شرکت باربری تمام کار از توانایی خود جهت ارائه خدمات بهتر طبق استانداردهای روز همیشه پیشتاز بوده چون کیفیت برای ما اهمیت دارد. به خاطر همین ما از کارگران بسته بندی حرفه ای وکارگران باربر حرفه ای وماهر که در این زمینه از بسته بندی گرفته تا حمل بار و جابه جایی است استفاده می کنیم.

مراحل دیگری که در شرکتهای دیگر، نظیر آن را پیدا نمی کنید. مانند: شستشو مبلمان شستشوی فرش با دستگاه‌های مجهز روز دنیا و نظافت محل جدید، شستشوی دیوار، شیشه ها و سرویس های بهداشتی، حمام و نصب لوستر و یخچال ساید و نصب لباسشویی و تمام کارهای ریز خانه و هرچه را که مشتری بخواهد در این مراحل با کارگران فنی انجام میشود.

به علت حساس بودن بعضی از اقلام با ارزش در منزل یا محل کار. یک روز قبل از جابجایی بهتر است ماشین مورد نظر خود را رزرو کنید. شرکت باربری تمام کار، دارای انواع ماشین های سنگین و نیمه سنگین مانند: خاور ، کامیون ، کامیونت ، نیسان بار و وانت بار می باشد و حتی ماشین های مسقف جهت جابجایی بار به شهرستانها و اطراف تهران به خواسته مشتری از این ماشین ها استفاده می شود.

بعد از رزرو ماشین مورد نظر اگر بسته بندی اجناس، با ارزش را داشتید. می توانید از کارگران حرفه ای مخصوص بسته بندی ما کمک بخواهید. کارگران بسته بندی یک روز قبل از جابجایی با ابزارهای که مخصوص بسته بندی است مانند: سلفون های درجه یک، ضربه گیر های حباب دار، فوم های ضربه گیر، پاکت ها و بالش های مخصوص برای وسایل الکترونیکی، در محل حاضر شده و کار بسته بندی را درست و با استاندارد انجام می دهند.

ماشین رزرو شده در ساعت و روزی که مشخص شده به محل آمده و اقلام بسته بندی شده را با کارگر های مخصوص حمل بار و چیدمان اسباب را در ماشین به صورت درست واصولی با ابزارهای فاصله انداز چیده شده و بعد از اینکه ماشین به مکان جدید رسید بار تخلیه شده و با احتیاط وارد ساختمان می شود. قطعاتی مانند: یخچال های ساید بای ساید، به دلیل اندازه بزرگ و وزن سنگین آن نیاز به تجهیزات و ابزارهای حمل و نقل مناسب دارد.

همچنین برای جابجایی ساید باید از روشهای خاص و ایمنی استفاده شود تا هیچ گونه آسیبی به دستگاه و یا محیط پیرامون آن وارد نشود. کارگران ما متخصص در جابجایی یخچال ساید بای ساید هستند و تجربه و مهارت کافی را در این زمینه دارا می باشند. به همین دلیل انتخاب یک کارگر متخصص و با تجربه در این زمینه بسیار مهم است.

شهرک ژاندارمری در منطقه ۲ شهرداری واقع شده است. این شهرک در زمان حکومت شاه پهلوی دوم، محل زندگی درجه‌داران ژاندارمری تهران بود. در آن زمان این شهرک را تبدیل به زمین‌هایی در قطعات ۳۰۰ تا ۴۰۰ متری کردند و به درجه‌داران ژاندارمری تهران واگذار شد.

شهرکی که پس از انقلاب زمین‌های آن به مردم عادی فروخته شد و ساخت و ساز در آن رونق گرفت. این شهرک با محلهٔ شهرک آزمایش و مرزداران از شمال،‌ محلهٔ اباذر از غرب، محلهٔ صادقیه و تهران ویلا از جنوب و محلهٔ گیشا از شرق همسایه است.

شهرک ژاندارمری امکانات رفاهی، خدماتی ودرمانی مناسبی دارد. از جمله درمانگاه شبانه‌روزی مرزداران، پارک سرسبز، پارک ترافیک، دانشگاه جامع علمی- کاربردی، سرای محله، پمپ بنزین، کلانتری، داروخانه وجود چنین امکاناتی باعث شده است تا زندگی در این محله و بخش شمالی آن در نزدیکی بلوار مرزداران رونق زیادی پیدا کند.

این محله بوستان‌های کوچک دارد اما بوستان بزرگ پردیسان و بوستان زیبای نهج‌البلاغه در اطراف آن قرار دارد. یکی از دیدنی‌‌های محله ژاندارمری، آسیاب کهک نام دارد که قدمت تاریخی دارد.  از دیگر خدمات شهرک زاندارمری وجود اتوبار باربری ژاندارمری است که همواره و بی وقفه با عشق در کنارتان است افتخار ما اعتماد شما اهالی محترم زاندارمری میباشد. با سپاس و تشکر از اهالی محترم ژاندارمری منتظر تماس شما عزیزان هستیم.