وقتی اسباب کشی دارید، مطمعنا هیچ دغدغه ای، جز پیدا کردن یک جای مناسب و یک باربری حرفه ای ندارید. اتوبار باربری شریعتی متخصص در علم باربری استاندارد و با بیش از دو دهه سابقه ارائه خدمات باربری زیر نظر شرکت بزرگ “اتوبار باربری تمام کار “میباشد، که شامل مراحل، صفر تا صد آنچه برای نقل مکان و‌ جابجایی نیاز دارید و با ارائه سرویس های اسباب کشی حمل بار به شهرستانها و تهران، درون شهری و برون شهری و حومه تهران است.

اتوبار باربری شریعتی

با خاور های بزرگ و وانت بار و نیسان بار، با رانندگان چیره دست و حرفه ای، و حمل وسایل از مبدا به داخل ماشین و چیدمان بار و ایمن سازی وسایل در داخل ماشین و قرار دادن ضربه گیر های مخصوص مابین وسایل حساس و حمل اسباب و اثاثیه به داخل ساختمان و طبقه مقصد، و چنانچه سرویس جمع آوری و بسته بندی وسایل را ثبت کنید، کارگران در زمان مورد نظر شما در محل حاضر شده و با لوازم مورد نیاز مانند: رول های ضربه گیر حبابدار، سلفون های متری درجه یک، کارتون های ۵ لایه پرسی در ابعاد مختلف، بالش و پاکت های مخصوص لوازم الکترونیکی و حساس  تمام وسایل را قبل از جابجایی به صورت استاندارد بسته بندی می کنند.

در صورت نیاز به متخصص فنی، جهت نصب وسایل گازسوز برقی، لباسشویی، ظرفشویی، نصب آنتن تلویزیون، نصب یخچال های ساید بای ساید، نصب لوستر، شستشوی مبلمان و فرش با دستگاه های مجهز، تمامی مراحل توسط نصاب و متخصص فنی کار ها انجام خواهد شد.

کل تیم باربری شرکت بسیار حرفه ای و آموزش دیده در علم باربری استاندارد می باشند و آموزش های لازم را در این زمینه در سطح اروپایی اموخته اند. اتوبار باربری محله شزیعتی را سالهاست که اهالی محترم قدیمی این محله میشناسند. خیابان دکتر علی شریعتی با نام پیشین جاده قدیم شمیران و خیابان “کوروش کبیر”، یکی از خیابان‌های مهم و طولانی شهر تهران است که جهتی جنوبی به شمالی دارد.

این خیابان پیش از انقلاب، خیابان ” کورش کبیر ” نام داشت. پس از انقلاب نام این خیابان به نام علی شریعتی، نویسنده و پژوهشگر ایرانی که در حسینیه ارشاد واقع در این خیابان سخنرانی‌های فراوانی داشت، تغییر کرد. این خیابان در مسیر خود از مناطق شهرداری ۱، ۳، ۴ و ۷ عبور می‌کند.

این خیایان قدیمی‌ترین جاده ارتباطی تهران به پهنه شمیران و قصران به‌ شمار می‌آید و امتداد آن در زمان قاجار، دارالخلافه را به منطقه شمیران در شمال تهران وصل می‌کرده. ابتدای جنوبی این خیابان که در گذشته تا اواخر قاجار دروازه شمیران بوده، امروزه پیچ شمیران در خیابان انقلاب محسوب می‌شود و تا میدان قدس امتداد می‌یابد

این خیابان مجتمع تجاری و خدماتی فراوانی را دارد. برخی مکان‌های مهم در این خیابان از شمال به جنوب شامل: مجموعه فرهنگی ورزشی شهید چمران، باغ قلهک، بیمارستان ایرانمهر، بیمارستان مفید، حسینیه ارشاد، پارک شریعتی و موزه رضا عباسی، دانشگاه خواجه‌نصیر، بوستان اندیشه، ساختمان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، بیمارستان پاسارگاد میباشد.

زیباترین و پر مخاطبترین پارک در محل؛ بوستان شریعتی یا پارک کوروش در شمال تهران در منطقه 3 در زمینی به وسعت 3.5 هکتار واقع شده است. در این پارک بسیار زیبا آبنماهای دیجیتالی و مجهز با رقص نور و یک آبشار وجود دارد که در زمان پهلوی ساخته شده اند. از زیر این پارک رودخانه دربند می گذرد.

مجسمه دکتر شریعتی بعد از انقلاب به این پارک اضافه شد و نام این پارک از پارک” کوروش “به پارک شریعتی تغییر یافت. فضای سبز این پارک از درختچه های تزیینی متنوع و درختان بلوط، سرو، زبان گنجشک، توت زیتون، سپیدار و گلهای رنگارنگ و لاله  تشکیل یافته است.

با وجود اینکه پارک آب و آتش در این منطقه وجود دارد اما هنوز هم این پارک طرفداران خود را از دست نداده است. از امکانات این پارک می توان به موارد زیر مانند: کتابخانه عمومی دکتر شریعتی، زمین چمن مصنوعی، زمین والیبال، پارک بازی کودکان اشاره کرد.

متروی شریعتی، قلهک، قیطریه و تجریش در این خیابان قرار دارند. این خیابان گویا مورد پسند کشورهای زیادی بوده چون، سفارتخانه مجارستان، سفارت پادشاهی دانمارک، سفارت فنلاند، سفارت گینه، سفارت سومالی، سفارت جمهوری اسلامی موریتانی و سفارت شیلی در این خیابان دایر میباشد.

و از دیگر خدمات مهم این محله وجود مثمر تمر و پرتلاش اتوبار باربری محله شریعتی میباشد. که با توجه به دغدغه مشتریان خود در مورد زمان بندی و جابجایی همچنین ارائه خدمات کامل و بهینه به کلیه شهروندان تهرانی خود خصوصا در محله محترم شزیعتی امکان رزرو وسیله برای تاریخ معین و ساعت معین طبق خواسته مشتری انجام میپذیرد. فقط کافیست تماس گرفته وبا مشاوره و بازدید رایگان تمام سوالها و قرار داد خود را با خیال اسوده در مکان خود یا تلفنی نیز انجام دهید.

این شرکت با حفظ اخلاقیات و اولویت قرار دادن منافع شما متعهدانه شما را از ابتدای خدمات تا چیدمان وسایل خود در منزل جدید همراهی می کند؛ ما همواره سعی داریم که به جبران تمام استقبال و محبت محله محترم شریعتی را بتوانیم با بهترین خدمات یک باربری مناسب و استاندارد در امر جابجایی و اسباب کشی در خدمت شما بوده و اعتماد شما را جلب کرده و با کارگران بسته بندی ویژه و با اعزام کامیون های مسقف و بهترین کارگران باربر متخصص جبران کرده باشیم. با ما تماس بگیرید و از نتیجه اتمام کار، شرکت تمام کار شگفت زده شوید.

با تشکر از اهالی محترم محله شریعتی.