خدماتی که ما را نسبت به شرکت‌های مشابه متفاوت می‌کند، پشتیبانی تمام وقت اتوبار باربری سرباز است. با توجه به تنوع ایجاد شده در بازار کسب، لزوم استفاده از حمل و نقل تخصصی بیش از پیش نمایان شده است و با توجه به این مسأله است که شرکت‌های باربری توانسته‌اند خدمات خود را در سطح کاملا تخصصی و حرفه‌ای ارائه کنند.

اتوبار باربری محله ی سرباز

اتوبار باربری سرباز تحت پوشش و زیر نظر شرکت بزرگ “اتوبار باربری تمام کار” میباشد. که با مجوز رسمی از اتحادیه تهران بصورت مجاز فعالیت می کند و با ارائه قیمت اتحادیه به عنوان ارزان ترین شرکت باربری در تهران نیز شناخته میشود. حمل بار در تهران و حمل بار به شهرستان با کامیون، خاور و نیسان مسقف و روباز میباشد.

ارائه خدمات بسته بندی اثاثیه منزل و کالا اداری با کارگران بسته بندی حرفه ای و در کنار خدمات اسباب کشی با کارگران باربر حرفه ای و مجرب، اتوبار باربری سرباز را به یک شرکت با مجموعه کامل جهت جابه‌جایی تبدیل کرده است. اتوبار محله سرباز بصورت درون شهری و برون شهری از مبدا تهران به دیگر استان ها حمل بار به شهرستانها فعالیت می کند.

با توجه به دغدغه مشتریان خود در مورد زمان بندی و جابجایی و همچنین ارائه خدمات کامل و بهینه به کلیه شهروندان تهرانی خود خصوصا در محله محترم سزباز امکان رزرو وسیله برای تاریخ معین ساعت معینی را مهیا کرده است. برای استفاده از این خدمات کافیست که با شرکت تماس گرفته ما به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به شما هستیم و با ارائه بیمه نامه و بارنامه حمل و فاکتورهای خدمات همواره اعتماد شما را به این شرکت جلب کرده و با نظم و برنامه ریزی و اصولی که از معیارهای دیگری شرکت است با جان و دل در این راه قدم بر میداریم.

خیابان سرباز در منطقه 7 تهران واقع شده‌است و از محله خواجه نظام عبور می‌کند. و مکان‌های مهمی مانند کلیسای شرق اشوری در آن واقع شده‌اند. خیابان سرباز محله خواجه نظام به معابر مهمی مانند بزرگراه شهید صیاد شیرازی، سپاه، خواجه نصیرالدین طوسی، باباخانلو، کاج، شیخ صفی، اجاره دار و به خواجه نظام متصل گردیده است.

منابع تاریخی گویند، ایرج افشار نام این محله را شر باز ذکر کرده است که در اسناد و قبالجات به نام شاهدباز نیز دیده میشود ولی هیچ یک از منابع تاریخی وجه تسمیه ای برای آن ذکر نکرده اند. مجتمع ورزشی سرباز در محله خواجه نظام الملک تهران و در خیابان سرباز بین خیابان باباخانلو و خیابان خواجه نصیرالدین طوسی واقع شده است.

از لحاظ موقعیت این مکان در نزدیکی مراکزی مانند مرکز واکسیناسیون مجموعه ورزشی ساعی و سینما ایران و بیمارستان ولیعصر (عج) و بیمارستان ایرانشهر و بیمارستان و زایشگاه پاسارگاد قرار گرفته است. نزدیکترین ایستگاه مترو به این مکان، ایستگاه مترو امام حسین و نزدیکترین ایستگاه اتوبوس به این مکان، ایستگاه اتوبوس سپاه می‌باشد که دسترسی به این مکان را برای ساکنین آسان کرده است.

از دیگر امکانات این محله قدیمی و باصفا اتوبار باربری محله سرباز است که سالهاست در این محله خوش درخشیده و تقریبا قدیمی هایه محله که اافتخار داشتیم در امر باربری در خدمتشان باشیم به خوبی ما را میشناسند. یک سرویس کامل باربری شامل صفر تا صد آنچه برای نقل مکان و‌ جابجایی نیاز دارید:

۱_ با ارائه سرویس های اسباب کشی تهران، درون شهری و برون شهری و حومه با خاور های بزرگ و وانت بار و نیسان بار با توجه به نیاز شما.

۲_ امکان درخواست آنلاین ماشین برای اسباب کشی.

۳_ بارگیری اصولی و ایمن اثاثیه با ماشین باربری.

۴_ جابجایی و حمل وسایل از مبدا به داخل ماشین.

۵_ چیدمان بار و ایمن سازی وسایل در داخل ماشین و قرار دادن ضربه گیر های مخصوص مابین وسایل حساس.

۶_ حمل بار توسط رانندگان مجرب به منظور جلوگیری از تکان های شدید وسیله نقلیه و پیشگیری از ورود خسارات به وسایل در حین حرکت.

۷_ حمل وسایل به داخل ساختمان و طبقه مقصد.

و چنانچه سرویس، جمع آوری و بسته بندی وسایل را ثبت کنید کارگران بسته بندی حرفه ای در زمان مورد نظر شما در محل حاضر شده و با لوازم مورد نیاز مانند، رول های ضربه گیر حبابدار، سلفون های متری درجه یک، کارتون های ۵ لایه پرسی در ابعاد مختلف، بالش و پاکت های مخصوص لوازم الکترونیکی و حساس، تمام وسائل را قبل از جابجایی به صورت استاندارد بسته بندی می کنند.

در صورت نیاز به متخصص فنی، جهت نصب وسایل گازسوز، برقی، لباسشویی، ظرفشویی، نصب آنتن تلویزیون، نصب یخچال های ساید بای ساید، نصب لوستر، شستشوی مبلمان و فرش با دستگاه های مجهز، تمامی مراحل را نصاب و متخصصن فنی کار شرکت اتوبار تمام کار انجام خواهند داد.

آنان بسیار حرفه ای و آموزش دیده در این موارد می باشند. بهترین خدمات باربری و جابجایی را از ما بخواهید و مطمعن باشید به جای استرس اسباب کشی، از این پروسه جابه جایی یک خاطره، برایتان باقی خواهد ماند. منتظر تماس شما عزیزان هستیم.

با تشکر از اهالی محترم سرباز.