اتوبار باربری زنجان با دارا بودن پروانه فعالیت از اتحادیه حمل و نقل درون شهری و مجوز از سازمان حمل و نقل شهرداری تهران، یکی از معتبرترین و مورد اعتمادترین باربری میباشد که در محله زنجان فعال است.

 

 

اتوبار باربری محله‌ی زنجان تهران
شرکت اتوبار باربری تمام کار از ابتدایی ترین مراحل اسباب کشی که بسته بندی وسایل، تا رساندن به مقصد و چیدمان در مکان جدید همه و همه با سرویس دهی شبانه روزی در خدمت محله زنجان میباشد.
اعزام نیروهای متخصص و حرفه ای و خوش اخلاق که شامل کارگران باربر، کارگر جهت بسته بندی حرفه ای و حمل بار، شما را در انجام یک اسباب کشی آسان و بی استرس یاری می کند.

پیش از انجام مراحل اسباب کشی منزل خود کافیست با باربری و اتوبار تمام کار، تماس و مشاوره رایگان داشته باشید. کارشناسان ما در صورت نیاز در سریع ترین زمان ممکن در محل مورد نظر در خدمت شما عزیزان خواهند بود.
شرکت اتوبار تمام کار ارائه بهترین برنامه ریزی برای باربری، خدمات باربری به شهرستانها با ماشین های مسقف را سرویس دهی می کند.

بسته بندی لوازم منزل از قبیل ساید بای ساید، پیانو، میز ناهار خوری، بوفه، مبلمان و انواع وسایل بزرگ و سنگین، با بهترین روش به صورت کاملا تخصصی در این شرکت قبل از جابه جایی انجام میشود.
چنانچه خواسته باشید خدمات عالی را تجربه کنید. یک روز قبل از جابه جایی تماس گرفته و ماشین مورد نظر خود را رزرو کنید، شرکت اتوبار تمام کار، دارای انواع ماشین های سنگین از قبیله کامیون، کامیونت، خاور، وانت بار، نیسان بار، انواع ماشین هایه مسقف میباشد.
بعد از رزرو ماشین، اگر خواهان بسته بندی وسایل با ارزش هستید تیم های شرکت که مخصوص بسته بندی هستند به محل اعزام میشوند. وبا ابزارهایه مخصوص مانند: فوم های ضربه گیر، ضربه گیر های حباب دار، سلفون های متری درجه یک خارجی، کارتون های پنج لایه پرسی در ابعاد مختلف اقدام به بسته بندی مینمایند.

محله زنجان، محله زنجان یکی از محله‌های مرکزی شهر تهران به حساب می رود، و متشکل از دو بخش شمالی و جنوبی میباشد؛ بخش اصلی آن یعنی محله زنجان جنوبی جزو منطقه 10 شهرداری است و خیابان زنجان شمالی واقع در منطقه 2 شهرداری میباشد.
محله زنجان از سمت شمال به خیابان آزادی، از سمت شرق به خیابان جیحون، از سمت جنوب به خیابان هاشمی و بزرگراه یادگار امام، و همچنین از سمت غرب به خیابان شهیدان و میدان هوشیار امتداد دارد.
از اماکن درمانی محله زنجان ، بیمارستان های متعددی وجود دارد. بیمارستان شهریار، بیمارستان بابک، بیمارستان روانشناسی میمنت، میتوان نام برد.
اماکن تفریحی در محل زنجان، بوستان شهدا، بوستان زنجان، بوستان هاشمی، بوستان طوس، بوستان جاوید میباشد. که تاثیر زیادی در آب و هوای این ناحیه داشته است. مرکز خرید شریف، مرکز خرید کوثر، از امکانات رفاهی این محله است.
از نطر مجموعه های فرهنگی سینماهای متعددی در محله زنجان وجود دارد. سینما کانون، سینما جی، نمونه ایی از سینماهایه ای محله میباشد.
و از خدمات دیگر محله زنجان، خدمات شرکت ترابری بار بری تمام کار، است. ما همواره در کنار اهالی محترم و با شخصیت محله زنجان هستیم.

با ما تماس بگیرید .