رستم آباد فرمانیه محلی است که می توان از آنجا به محله های دیباجی و اتوبان شهید صدر دسترسی پیدا کرد در این محله شرکت باربری تمام کار با انجام کلیه خدمات باربری اعم از حمل بار و کارگر جهت جابجایی و بسته بندی حرفه ای  تحت عنوان اتوبار باربری رستم آباد در خدمت ساکنین محله رستم آباد فرمانیه میباشد.

اتوبار باربری رستم آباد

باربری تمام کار با بهره مندی از کادری مجرب و دانش آموخته در زمینه باربری و سرویس های بدون محدودیت میتواند ابزاری کارا و قابل اطمینان به عنوان مشاور و مجری برای تصمیم گیری شما باشد. دیدگاه شرکت تمام کار و باربری رستم آباد به این صورت است که رضایتمندی و نیک نامی خود را بر منافع مالی اولویت می دهد و بر این اصل مهم پافشاری میکند.

تمام کار حمل و نقل و جابجایی بار توسط انواع کامیون و وانت و بسته بندی بسیار شکیل را پشتیبانی میکند. با خیال آسوده شرکت تمام کار می تواند خدمات خود را در خیابانهای نوریان و پیرنیا و سالاریه محله رستم آباد فرمانیه با کمترین هزینه و حدود ۲۰ درصد کمتر از نرخ اتحادیه خدمات خود را به همشهریان در این مناطق ارایه نماید.

هدف ما تامین رضایت مشتریان است تا بتوانیم با ارائه بهترین خدمات اسباب کشی و حمل بار توسط اتوبار تمام کار آرامش و جلب رضایت همشهریان را تامین کنیم. حال چنین افتخاری کسب نمی‌گردد مگر با وجود همشهریان و مشتریان عزیز در منطقه رستم آباد فرمانیه باشد که با کار خوب بتوانیم در این راه قدردان انتخاب شما باشیم.