آیا میدانید اتوبار باربری دخانیات چرا مخاطبان زیادی دارد. زیرا تمام خدمات این شرکت همواره تابع قوانین درست واستاندارد ومطمئن روز دنیا را در ایران اجرا می کند. هر سال مردم زیادی محل کار یا محل زندگی خود را جابجا می کنند و در این فرایند اسباب کشی متحمل خسارات زیادی می‌شوند. این جابجایی از نظر روحی و مالی خسارات و استرس زیادی را بزای صاحبین کالا به بار می آورد.

اتوبار باربری دخانیات

شرکت اتوبار باربری دخانیات برای آرامش بیشتر مشتریان، تمام خدمات خود را با کیفیت خیلی بالایی در تمام مراحل یک جابجایی به صورت اصولی و درست با استانداردهای روز دنیا اجرا می کند. شرکت باربری دخانیات با پرسنل و گروه با تجربه و متخصص به نحو احسنت و بدون کوچکترین خسارت یا آسیب دیدگی لوازم، شما را در یک جا به جایی همراهی کرده و خیال شما را از اسباب کشی بی دغدغه راحت می سازد.

شرکت باربری دخانیات انواع ماشین های سنگین مانند: خاور، ایسوزو، کامیون، کامیونت، وانت بار، نیسان بار، به صورت آماده باش در محل موجود بوده و بلافاصله هنگام رزرو ماشین مورد نظر به محل اعزام می شود تمام این ماشین ها مجهز بوده و داخل آن ها موکت شده و ضربه گیر است تا احتمالات اسیب را به صفر برساند.

شرکت اتوبار باربری دخانیات دارای پرسنل متعهد و مجرب، مهربان و با شخصیت می باشد. کارگرانی حرفه ای بسته بندی و کارگران باربر حرفه ای که به کار خود آشنا و در این زمینه آموزش های فراوانی دیده اند. شما پس از رزرو ماشین مورد نظر شاهد آن خواهید بود که تمام مراحل یک باربری حرفه ای به صورت اصولی توسط کارگران ما به نحو احسن انجام خواهد شد.

اگر شما تمایل به بسته بندی اجناس، با ارزش خود را دارید می توانید از کارگران بسته بندی حرفه ای در این زمینه کمک ‌ بگیرید. آنان با ابزارهای مورد نیاز بسته بندی به صورت تیم های دو نفره و یا چهار نفره، بسته به تقاضای شما به محل اعزام شده وتمام کار بسته بندی را با ابزارهای استاندارد انجام خواهند داد.

این ابزارها شامل فوم های ضربه گیر، ضربه گیرهای حبابدار، سلفون های متری، پاکت ها و بالشتک های مخصوص لوازم الکترونیکی و کارتون های پنج لایه پرسی در ابعاد مختلف می باشند. تمام پروسه، بسته بندی و حمل وارسال و تخلیه که با کارگران باربر حرفه ای و کارگران ورزیده حمل صورت می گیرد، همه این مراحل زیر نظر مدیریت دلسوز مجموعه، که همیشه منافع مشتری را در اولویت کاری ایشان است صورت میگیرد.

اهالی محله دخانیات بسیار خونگرم و با صفا هستند. مجتمع دخانیات تهران یا محله سلامت تهران، درخیابان قزوین واقع شده است. از لحاظ موقعیت جغرافیایی این مکان در نزدیکی مراکزی مانند فرهنگسرای رازی و بیمارستان فارابی و بیمارستان شهید فهمیده و بیمارستان لقمان حکیم و بيمارستان فوق تخصصي چشم فارابي قرار گرفته است.

نزدیکترین ایستگاه مترو به این مکان، ایستگاه مترو هلال احمر و نزدیکترین ایستگاه اتوبوس به این مکان، ایستگاه اتوبوس دخانیات می‌باشد. بوستان فلاحتی در محله علی آباد جنوبی تهران و در خیابان دخانیات واقع شده است. از لحاظ موقعیت جغرافیایی این مکان در نزدیکی مراکزی مانند جایگاه سوخت ابریشم شماره دویست و پنجاه و دو، و ورزشگاه مطهری داماش و شهرک بعثت و درمانگاه شبانه‌روزی سلیم و درمانگاه شهدای علی آباد قرار گرفته است.

شهروندان محله سلامت یک رؤیا در سر دارند؛ رؤیای روزی که چشم باز کنند و ببینند کارخانه بیست هزار‌مترمربعی که مساحت زیادی از محله‌شان را اشغال کرده و هر روز صدها‌ کیلو توتون و تنباکو را روی هم تلنبار و هزاران نخ سیگار تولید می‌کند، تبدیل به بوستان سلامت و ورزشگاه شده و نام سلامت زیبنده محله آنها شده است.به امید آن روز.

درمانگاه دخانیات در این محله خدمات درمانی دارد. و از دیگر خدمات در این محله باصفا، وجود شرکت اتوبار باربری دخانیات می باشدوشرکت اتوبار باربری تمام کار، سعادت این را داشته تا با دو دهه خدمات، در این محله سابقه درخشانی داشته و تا کنون مورد استقبال اهالی محله دخانیات واقع شده است.

شرکت به پاس این توجه خدمات رایگانی از قبیل بیمه بدون سقف رایگان، درون وبیرون شهری و خدمات بازدید و مشاوره رایگان برای اهالی محترم دخانیات در نظر گرفته است وبا ارزان بودن تعرفه های باربری که زیر نطر اتحادیه باربری شهرداری میباشد انجام میگیرد‌.

شرکت اتوبار تمام کار، با داشتن کارگران باربر حرفه ای و ناوگان مجهز با انواع ماشین های سنگین و نیمه سنگین است که مطمعنا مناسبترین گزینه خدمات برای محله دخانیات میباشد. تمام سعی ما در شرایط کنونی برای صاحبان کالا یک حمل استاندارد وبی ضرر و ارزان است. که به خواست خدا در این راه همواره حرف اول را در این محله با صفا داشته ایم.

با تشکر از اهالی محترم دخانیات