اتوبار باربری دارآباد، یک اتوبار باربری حمل بار در منطقه 1 کلان شهر تهران، ایران است. این اتوبار باربری خدمات حمل و نقل و باربری درون شهری و بین شهری در تهران و اطراف آن ارائه می‌دهد. اتوبار دارآباد یکی از شعبه های شرکت باربری اتوبار تمام کار است.

اتوبار باربری دارآباد

محله دارآباد از سمت شمال به ارتفاعات توچال، از سمت شرق به محله شهرک نفت، از سمت جنوب به محله اقدسیه و از سمت غرب به محله نیاوران ختم می شود. قدمت محله دارآباد به 350 سال پیش برمی گردد. در زمان های قدیم مردم اهالی محله دارآباد مشغول به کشت باقلا بودند که به محله دارآباد قدیم تر ها باقلازار می گفتند.

همانطور که به گوش می رسد پزشکان فرانسوی مظفرالدین شاه به دلیل وجود آسم این شاه منطقه دارآباد کنونی را برای سکونت شاه در نظر گرفتند. در همان زمان با ساختن کاخ توسط مظفرالدین شاه نام محله دارآباد به شاه آباد تغییر کرد اما دیری نگذشت که به همان نام قبلی باز گشت.

از اماکن معروف منطقه دارآباد میتوان قناتی به نام شاه آباد را نام برد. در محله دارآباد کاخ های زیادی از جمله کاخ های فخرالدوله و شاهی وجود دارد. بیمارستان مسئولین در زمان رضا شاه در منطقه دارآباد تاسیس شد. یک تپه ای به نام تپه سیمین قلعه در محله دارآباد وجود دارد که جای کاووش باستان شناسان است. رودخانه محله دارآباد از 2 رودخانه به نام های دارآباد و کهنه دارآباد انشعاب می گیرد.

محله دارآباد هم مانند مناطق دیگر تهران دارای دسترسی مترو، بی آر تی، ایستگاه های تاکسی و… است.

خدمات شرکت باربری اتوبار دارآباد، شامل موارد زیر می باشد:

  • حمل و نقل بین شهری: اتوبار باربری دارآباد، بارهای شما مشتریان عزیز را به شهرها و مناطق دیگر با بیمه رایگان در ایران منتقل می کند. این خدمات شامل حمل و نقل کالاهای صنعتی، مسکونی و تجاری می باشد.
  • حمل و نقل داخل شهری: اتوبار باربری دارآباد، خدمات حمل و نقل داخل شهری را در تهران، حومه آن و حتی دیگر شهرهای ایران فراهم می‌کند. این خدمات شامل انتقال کالاها و بسته‌های شما مشتریان عزیز با کامیون های مخصوص حمل و نقل و لودر برای حمل اثاثیه توسط کارگران باربراز محله دارآباد به نقطه دیگر است.
  • باربری خاص: اتوبار باربری دارآباد، خدمات باربری خاص را با کارگران جهت بسته بندی حرفه ای و بیمه رایگان نیز ارائه می دهد. این خدمات شامل حمل بار کالاهای سنگین، آثار هنری، کالاهای قابل شکستن، محصولات حساس و سایر انواع بارهای ویژه با کارگر حمل بار می باشد.
  • بسته‌بندی و برچسب‌گذاری: کارگران جهت بسته بندی حرفه ای اتوبار باربریدارآباد، خدمات بسته‌بندی حرفه‌ای و برچسب‌گذاری را در ارتباط با کالاها و بسته‌های شما ارائه می دهد. این کار به جلوگیری از خطر ضربه، لرزش و خرابی کالاها در طول حمل بار از منطقه دارآباد توسط کارگران باربر کمک می‌کند.
  • بررسی و برنامه‌ریزی: کارگران جهت بسته بندی حرفه ای با کارگران باربر و کامیون های مخصوص حمل و نقل یا لودر برای حمل اثاثیه از منطقه دارآبادبه محل شما مشتریان عزیز می‌آیند و بررسی می‌کند که چه نوع بسته بندی و جابجایی برای حمل بار شما مشتریان عزیز مناسب است.
  • کارگران باربر اتوبار دارآباد با شما مشتریان عزیز در مورد نیازها و ترجیحات خود صحبت می‌کنند و برنامه‌ریزی لازم را انجام می‌دهند. کارگر حمل بار، مواد بسته بندی حرفه‌ای را برای شما مشتریان عزیز در اتوبار دارآبادفراهم می کند. کامیون های مخصوص حمل و نقل یا لودر برای حمل اثاثیه در اتوبار باربری دارآباد، برای انجام خدمات حمل بارهای سنگین و حجیم استفاده می‌شوند.

این نوع کامیون ها و لودرها دارای بدنه بزرگ و قدرتمند هستند که بارهای شما مشتریان عزیز را به صورت ایمن و مطمئن از محله دارآباد به محل دیگر منتقل می‌کنند. اتوباردارآباد با تجهیزات و کارگران باربر، بارها را به صورت حرفه‌ای جابجا می‌کنند. کارگر حمل بار اتوبار دارآباد خدماتی مانند بسته بندی، بارگیری، تخلیه و سرویس مرتبط را نیز ارائه می‌دهد.

اتوبار باربری دارآباد، یکی از اتوبار باربری معتبر در کلان شهر تهران است که برای برقراری ارتباط با اتوبار باربری دارآباد در منطقه دارآباد با تماس گرفتن با شرکت باربری اتوبار تمام کار، از آدرس‌ و شماره‌ تماس اتوبار باربری دارآباد مطلع شوید.