نگران جابه جایی و اسباب کشی تان هستید، وقت ندارید حتی بهش فکر کنید، کافیه با اتوبار باربری خواجه نصیر ‌که دو دهه در این محله کار حمل بار را انجام میدهند تماس گرفته و درخواست یک سرویس کامل را ثبت کنید.

اتوبار باربری خواجه نصیر

باربری خواجه نصیر و حقوقی از زیر مجموعه های ” شرکت باربری اتوبار تمام کار ” می باشد. شرکت با ارسال کارگران بسته بندی حرفه ای در تیم های دو نفره یا چهار نفره با لوازم مورد نیاز که در کار بسته بندی استفاده می شود مانند، سلفون های متری درجه یک، ضربه گیر های حباب دار، کارتون های پنج لایه پرسی در ابعاد مختلف، بالش، پاکت های مخصوص لوازم الکترونیکی و فوم های ضربه گیر به محل مورد نظر اعزام شده  بسته بندی اثاثیه شما را با روش های روز دنیا که توسط تیم متخصص و در نهایت سرعت و دقت، کار بسته بندی را انجام میدهند.

تمام مراحل بسته بندی، حمل اثاثیه منزل و چیدمان وسایل منزل را به نحو احسن انجام خواهند داد. شاید بگویید که در همه اتوبار ها این کارها انجام می گیرد، درست است، ولی تفاوتی که شرکت ما نسبت به شرکت‌های مشابه دارد در این است که تمامی این مراحل به صورت استاندارد در سطح جهانی انجام می پذیرد.

شرکت باربری محله خواجه نصیر و حقوقی از کارگران بسته بندی حرفه ای و کارگران باربر مجرب و رانندگان زبده که همه با دقت توسط مدیریت شرکت اتوبار تمام کار انتخاب شده اند. اتوبار باربری محله خواجه نصیر و حقوقی، در تمامی سرویس های خود از پرسنل حرفه ای که در این زمینه آموزش دیده و انسان های هوشیاری هستند کمک می گیرد.

شرکت دارای انواع ماشین های باربری شامل: خودروهای باربری سبک، سنگین و نیمه سنگین که این ماشین ها بر حسب مقدار اثاثیه شما انتخاب می شوند. شرکت دارای مجوز رسمی از اتحادیه باربری تهران می باشد. تعرفه های حمل و نقل خود را تحت نظر اتحادیه محاسبه میکند تعرفه های باربری شرکت تمام کار در اقلام سنگین مانند یخچال ساید بای ساید، پیانو، گاوصندوق ها نسبت به شرکت های دیگر تعرفه ارزان تری دارد.

خواجه نصیر طوسی در محدوده‌ی مرکزی شهر تهران واقع شده است. این محله در منطقه ۷ شهر تهران قرار گرفته است و از شمال با میدان سپاه و خیابان باباخانلو، از شرق با خیابان مدنی، از جنوب با خیابان انقلاب و از غرب با خیابان دکتر شریعتی محدود شده است.

و با محله‌های ‌بهارستان، دروازه شمیران، کاج، خواجه نظام الملک، بهار، گرگان، نظام آباد مجاورت دارد. این محله در محدوده‌ی طرح ترافیک و زوج و فرد می‌باشد و از اماکن مهم این محله می‌توان به موزه خوشنویسی ایران، کتابخانه هشت بهشت ، رستوران ایتالیایی ایتان اشاره نمود. اتوبار باربری منطقه خواجه نصیرالدین طوسی و حقوقی تهران به صورت 24 ساعته پاسخگوی شما خواهند بود و مشاوره رایگان را در مورد باربری و حمل اثاثیه به شما ارائه خواهند داد و دیدگاه شما را نسبت به یک اسباب کشی تغییر خواهند داد.

ما همواره با تخصصی که در امر باربری و اسباب کشی داریم در خدمتتان خواهیم بود، نگران هیچ چیز نباشید ما روش کار باربری را می دانیم و شما را تا آخرین قدم که چیدمان وسایل می باشد همراهی خواهیم نمود. باید پذیرفت که در دنیای امروز تمامی امور و خدمات باید با سازماندهی و مهارت انجام شود شاید در گذشته حتی شنیدن نام شرکت حمل بار هم عجیب بود و همه افراد شخصاً یا با کمک اطرافیان وسایل و اسباب خود را جابجا می کردند اما امروزه همه ما به این نتیجه رسیده ایم که کار را باید به کاردان سپرد.

انتخاب باربری و اتوبار خوب در میان انبوهی از تبلیغات گوناگون کمی دشوار است. ولی کار ما تبلیغات نیست، ما مرد عمل هستیم.

با تشکر از محله خواجه نصیر و حقوقی.