حمل بار و اثاثیه شما، تخصص ما میباشد. فقط کافیست با شرکت اتوبار باربری شهید خرم رودی تماس گرفته و از یک جابه جای حرفه ایی و استاندارد، با کارگران بسته بندی حرفه ای و کارگران باربر مجرب و حرفه ای برخوردار شوید. تمام خدمات شرکت در سطح کیفیت بالایی انجام میشود.

شرکت باربری محله شهیدخرم رودی ،دارای انواع ماشین های باربری مسقف بوده تا هنگام جابجایی اثاثیه از باران و گرد و خاک ایمن باشند. داخل ماشین های سنگین موکت شده است که احتمالاهای ضربه را به صفر برسانید.

شرکت اتوبار محله شهید خرم رودی، در همه زمینه ها از بسته بندی گرفته و حمل بار و چیدمان با کمترین نرخ کرایه بین تمام شرکت های مشابه بوده، که توانسته است به عنوان یکی از محبوب ترین شرکت های باربری شهید خرم رودی، که زیر نظر شرکت اتوبار باربری تمام کار، فعالیت می کند و با هدف ایجاد آسودگی خیال برای اهالی محترم شهید خرم رودی، تلاش می نماید و با دارا بودن پروانه فعالیت از اتحادیه حمل و نقل درون شهری تهران و مجوز از سازمان حمل و نقل شهرداری یکی از مورد اعتمادترین و ارزانترین تعرفه باربری را برای صاحبان کالا در محله های تهران فراهم کرده است.

اتوبار باربری خرم رودی دارای انواع ماشین های سنگین مانند: ایسوزو، وانت بار، نیسان بار، خاور،کامیون و کامیونت می باشد و به صورت ۲۴ ساعته و بدون وقف حتی ایام تعطیلات و تعطیلات مذهبی، فعالیت بی وقفه خود را دارد. زیرا هدف ما ایجاد آسودگی خیال وبدون استرس شما میباشد و همواره تلاش ما در این راستا جلب اعتماد شما سروران گرامی محله شهید خرم رودی است.

شما هر زمان که نیاز به ماشین سنگین داشتید می توانید با یک تماس در اسرع وقت ماشین مورد نظر خود را رزرو کرده و شرکت موظف است بلافاصله این ماشین را به محل اعزام کند. برای جابجایی اصولی و دور از استرس بهتر است یک روز قبل ماشین مورد نظر خودتان را رزرو کنید و اگر تمایل به بسته بندی اجناس با ارزش منزل تان را توسط شرکت داشتید، میتوانید از کارگران مجرب و حرفه ای در امر بسته بندی کمک بگیرید.

کارگران بسته بند، در تیم های دو نفره یا چهار نفره به تقاضای مشتری با ابزارهای مخصوص بسته بندی به آدرس مورد نظر آمده و کارهای بسته بندی را به صورت استاندارد با ابزارهای مورد استفاده در بسته بندی که شامل، فوم های ضربه گیر، ضربه گیر های حباب دار، سلفون های متری درجه یک، کارتون های پنج لایه ای پرسی، بالشتک های مخصوص، لوازم الکترونیکی و پاکت های مخصوص لوازم با ارزش می باشد، که این ابزار در بسته بندی باعث می شود تا ضریب احتمالات اتفاقی به صفر برسد.

خیابان شهید خرم رودی، یکی از خیابان های حدفاصل مرزداران و شهرک آزمایش می باشد و جزو منطقه 2 تهران است که به معابر مهمی مانند، خیابان ایثار، خیابان آرش، خیابان ثانی و بزرگراه یادگار امام امتداد دارد. و نزدیکترین مترو به محله شهید خرم رودی ،مترو یادگار امام میباشند. از جذابیت های این محله فعالیت سینماهای این خیابان است. سینما‌هایی مانند: سینما سالن سوده و سینما پارک میعاد، که مخاطبان زیادی را به خود جلب کرده است.

از اماکن تفریحی در محله شهید خرم رودی می توان بوستان های، بوستان پرند، شهربازی پاسارگاد و سرزمین شگفت انگیز را نام برد این ویژگی ها باعث شده است که این خیابان به محل پر تردد و پرشور تبدیل شود و محبوبیت خود را بین محله مرزداران و منطقه ۲ داشته باشند شرکت اتوبار باربری تمام کار افتخار این را دارد که در این محله زیبا خدمات باربری و جابجایی اثاثیه را بی وقفه انجام می دهد.

تمام سعی ما ایجاد آسودگی خیال برای اهالی محترم محله شهید خرم رودی می باشد تا نیاز شما در خدمات باربری را بدون فوت وقت وکوتاهترین زمان ممکن در راستای نیاز شما فراهم کند و این حاصل تجربه بیش از دو دهه سابقه درخشان ما، در محله شهید خرم رودی است.

در تابستان امسال جشنواره تابستانه مخصوص این محله فراهم کرده ایم، که تخفیف های ویژه ای منظور شده، که شامل بیمه رایگان بدون سقف درون شهری و برون شهری و بازدید رایگان جهت مشاوره برای یک جابجایی اصولی میباشند. شرکت باربری تمام کار با ارائه بیمه نامه، بارنامه حمل و فاکتور های خدمات میتواند استرس و نگرانی را از شما دور کند و با نظم و برنامه ریزی اصولی که از معیارهای دیگر این شرکت است تا حدود زیادی از نگرانی های شما کاسته و جابجایی، اسباب و اثاثیه منزل شما را بصورت یک خاطره برایتان همواره تداعی کند. با یک تماس خاطره شیرین یک باربری را داشته باشید. شرکت ترابری باربری تمام کار همواره پیشتاز در علم باربری، با عشق در کنارتان هستیم.