اتوبار باربری خاک سفید قدیم، یا گلشن امروز، تلاش زیادی برای دستیابی به حرفه ای شدن در زمینه باربری درست و اصولی با استانداردهای جهانی داشته و تلاش فراوانی کرده و تا به امروز به لطف خدا تمام افتخار این جایگاه را از مشتریان محترم محله گلشن کسب کرده است.

باربری محله خاک سفید قدیم ، یا گلشن امروز

اتوبار باربری خاک سفید برای بسته بندی اسباب خانه از انواع کارتون های مختلف استفاده می کند، با ضخامت مناسب و قابلیت تحمل وزن ظروف یا لوازم تزئینی، بهتر است از کارتون با ضخامت بالا برای پوشش دادن به این اشیا استفاده شود تا در حین حمل و نقل صدمه ایی به آنها وارد نشود.

علاوه بر کارتون میتوان از دیگر وسایل بسته بندی نیز استفاده کرد. که شامل سلفون های درجه یک خارجی، ضربه گیر های حبابدار متری، فوم های ضربه گیر، پاکت و بالشتک های مخصوص برای وسایل الکترونیکی، در این شرکت موجود می باشد اگر شما توانایی بسته بندی اشیا را دارید می توانید از وسایل بسته بندی تقاضا کرده و ما برای شما ارسال می کنیم.

و خودتان مبادرت به بسته بندی برای کاهش در هزینه ها انجام دهید. کارگران مجرب بسته بندی یک روز قبل از جابجایی به تقاضای مشتری به محل مورد نظر رفته و بسته بندی را به صورت استاندارد و اصولی انجام می دهند.
این بسته بندی توسط کارگران شرکت باربری تمام کار با ضمانت انجام می شود و هر گونه خسارت وارده به وسایل شما ، شرکت موظف به پرداخت خسارت می باشد.
شرکت باربری تمام کار خدمات رایگان برای مشتریان خود ارائه می دهد ، این خدمات شامل بیمه رایگان شهری و بین شهری بازدید رایگان به درخواست مشتری در محل می باشد.
شرکت باربری اتوبار تمام کار دارای انواع ماشین های سنگین، خاور، کامیون، کامیونت، وانت بار و نیسان بار می باشند.
و ماشین های مسقف برای حمل بار به شهرستان ها و اطراف تهران به درخواست مشتری ارسال می گردد.
شرکت باربری تمام کار در محله گلشن بسیار پرتلاش بوده و ساکنین محترم قدیمی خاک سفید، شرکت باربری تمام کار مطمئناً میشناسند و نامی آشنا برای اهالی این محله میباشند.
شرکت باربری تمام کار به صورت ۲۴ ساعت و بدون تعطیلات و بی وقفه در ایام تعطیلات مذهبی نیز همچنان به فعالیت خود جهت خدمات به محله گلشن به صورت آنلاین سرویس دهی دارد.
این مجموعه همواره افتخار این را دارد که در کنار اهالی محترم گلشن میباشد. محله گلشن یا همان خاک سفید، از محلات اطراف تهران میباشد.گلشن محله‌ ای است واقع در شمال شرقی‎‌ قسمت تهرانپارس، و جزو منطقه 4 شهرداری تهران است. همینطور محله گلشن پر جمعیت‌ترین محله منطقه 4 تهران است. در سال‌های گذشته توسعه بسیاری از لحاظ ساخت و ساز ، خانه و آپارتمان در این محله را شاهد بودیم .
محله گلشن، در گذشته‌های نه چندان دور محله بایر و خالی از سکنه بود، مثل سایر قسمت‌های اطراف تهران که روستا بودند. و در آن محله کشاورزی انجام می‌شده. نام گذاری خاک سفید شاید از این رو بوده که ان محله زمین بایری بود که نه کشت چندانی در آن انجام می‌شد و نه باغی در آن وجود داشت. نام خاک سفید مطمعنا از همین ویژگی گرفته شده است.

خاک سفید سابق و گلشن امروزی پیش‌رفت‌های زیادی نسبت به قبل داشته. مراکز آموزشی شامل چندین دبیرستان در این محل بوده. که مدارس نمونه دولتی و مدرسه فرهنگ نیز در این محدوده میباشد. درمانگاه زیادی در این محله خدمات درمانی ارائه میدهند. سه داروخانه هم در محل وجود دارد.

بوستان بهزادی و بوستان جعفرپناه، از مراکز تفریحی این محله است. نزدیکترین مترو به محله گلشن یا همان خاک سفید، مترو، فرهنگسرا است.
و دیگر خدمات محله گلشن شرکت باربری تمام کار است. این شرکت از توانایی خود جهت ارائه خدمات بهتر طبق استانداردهای روز همیشه پیشتاز بوده و حرف اول را در این محله میزند.
زیرا ما همواره ازصفرتاصد در کنار مشتریان محله محترم گلشن بوده ایم با تشکر از حمایت محله خاک سفید یا همان گلشن.