برای فارغ شدن از هر چه نگرانی و استرس در یک اسباب کشی و جابجایی، فقط باید و باید دنبال یک اتوبار باربری حرفه‌ای و استاندارد باشید. ما به شما اتوبار باربری حشمتیه را پیشنهاد می‌کنیم. که با شیوه های حرفه ای در حمل اثاثیه منزل که می تواند بدون هیچ گونه مشکلی و دردسری در امور جا‌به‌جایی در کنار شما عزیزان باشد.

اتوبار باربری محله حشمتیه

با افتخار اتوبار باربری حشمتیه جزء شرکت های باربری قدیمی و با سابقه می باشد، که قدمتی بیش از دو دهه در زمینه خدمات حمل بار و اسباب کشی اثاثیه منزل و جابجایی و بسته بندی لوازم منزل و تجهیزات اداری را با بهترین نوع خدمات ارائه می نماید.

شرکت بزرگ “اتوبار باربری تمام کار” شرکتی است که با حفظ اخلاقیات و اولویت قرار دادن منافع شما متعهدانه شما را از ابتدای خدمات تا چیدمان وسایل خود در منزل جدید همراهی می کند؛ ما همواره سعی داریم که به جبران تمام استقبال و محبت محله محترم حشمتیه بتوانیم با بهترین خدمات یک باربری مناسب و استاندارد، گوشه‌ای از اعتماد شما را با کارگران بسته بندی ویژه و اعزام کامیون های مسقف و کارگران باربر متخصص جبران کرده باشیم.

بی تردید امروز انتقال محل زندگی از یک محل به محل دیگر و یا یک محل کار به محل کار دیگر در یک منطقه از تهران، از دغدغه های دشوار برای شهروندان به شمار می رود. فارغ از نگرانی های خانواده در یافتن محیط جدید برای زندگی یا کار، نگرانی انتقال وسایل بدون هیچگونه آسیبی است.

عزیزان در محله حشمتیه با انتخاب هوشمندانه‌ای می‌توانند کلیه اسباب و لوازم خود را توسط باربری حشمتیه با معیارهای:

۱_ مشاوره در اسباب کشی با کارشناسان اپراتور شرکت.

۲بسته بندی اثاثیه منزل با کارگران بسته بندی حرفه ای .

۳ حمل بار درون شهری و حمل بار به شهرستانها توسط رانندگان مجرب و حرفه ای.

۴_چیدمان وسایل منزل توسط متخصصین فنی جهت نصب یخچال ساید،نصب لباسشویی، نصب لوستر، نصب پرده، شستشوی مبلمان و فرش با دستگاه‌های مدرن همه زیر نظر این شرکت اتوبار باربریی تمام کار، با خیالی آسوده به سرانجام برسانند.

ما سال‌ها در این محله خدمات بی‌وقفه‌ای داشته‌ایم محله حشمتیه بسیار زیبا و دلنشین است. و از محله های منطقه ۷ تهران میباشد. و از شمال با خیابان قدوسی و میدان سبلان، از جنوب با خیابان شهدای ناجا، از شرق با بزرگراه صیاد شیرازی و از غرب با خیابان شریعتی محدود شده و با محله های عشرت آباد، محله دبستان، محله سبلان، محله معلم، محله سهروردی، محله عباس آباد، مجیدیه، ارامنه و لشگر مجاورت دارد.

قدیمی ها به این منطقه، قصر قاجار می گفتند. در قدیم این محل با نام های پادگان عشرت آباد، عمارت کلاه فرنگی، قصر قاجار، زندان قصر، جاده شمیران و دروازه شمیران آمیخته شده است. حشمتیه تهران متاسفانه امروزه نه اثری از آب و هوای خوب قصر قاجار را در خود دارد و نه اثری از قنات های پر آب.

محله حشمتیه دارای امکانات تفریحی و گردشگر بسیار خوبی است و به دلیل اتصال به میدان سبلان و خیابان شریعتی، دسترسی مناسبی را به بهترین جاهای دیدنی تهران را دارد، قیمت واحدهای آپارتمانی در حشمتیه بسیار بالاست. در اين محله واحدهاي آپارتمان متفاوتی با قیمتهای متفاوت وجود دارد.

در محله‌ی حشمتیه مکان‌های دیدنی‌ای نیز وجود دارد که ساکنین یا گردشگران برای تفریح و گذران وقت می‌توانند از این اماکن جذاب بازدید کنند. از جمله این اماکن می‌توان به عمارت کلاه فرنگی عشرت آباد، باغ موزه مینیاتور، موزه رضا عباسی، منزل مفیدی، آسیاب ولی، خانه ملک الشعرای بهار، باغ موزه قصر، شهربازی سرپوشیده امیرپارس و برجک تاریخی زندان قصر اشاره کرد.

بوستان آوا در محله حشمتیه تهران و در خیابان خواجه نصیرالدین طوسی، خیابان سرباز واقع شده است. و این مکان در نزدیکی مراکزی مانند شهر کتاب مرکزی و پمپ بنزین شماره ۱۱۹ و سازمان قضائی نیروهای مسلح و باغ موزه قصر و دادگاه انقلاب قرار گرفته است.

نزدیکترین ایستگاه مترو به این مکان، ایستگاه مترو شهید قدوسی و نزدیکترین ایستگاه اتوبوس به این مکان، ایستگاه اتوبوس شهید مطهری می‌باشد که دسترسی به این مکان را برای اهالی آسان می‌سازد. از مراکز تجاری در این محل پاساژ منصور و مجتمع تجاری گل مریم در محله حشمتیه و در خیابان مطهری واقع شده است و از خدمات دیگر در این محله وجود اتوبار باربری محله حشمتیه است.

اگر قصد باربری در تهران یا حمل اثاثیه به شهرستان ها در هر نقطه ایران را دارید، و میخواهید از قیمت حمل بار به شهرستان و نرخ کرایه حمل بار، بین شهری آگاه شوید به اطلاع می‌رساند نرخ حمل بار و اثاثیه منزل به شهرستان و هزینه باربری از تهران به شهرستان و کرایه نیسان به شهرستان، همه را میتوانید با یک تماس از مشاوران شرکت استعلام بگیرید. تعرفه قیمتهای باربری ما طبق کرایه باربری اتحادیه است و بسیار ارزانتر از شرکت های مشابه میباشد.

ما برای جلب اعتماد شما اهالی محترم حشمتیه، بیمه رایگان بدون سقف شهری و بین شهری در نظر گرفته ایم و همینطور بازدید رایگان از محل مورد نظر و قیمت نهایی پس از مشخص شدن مواردی چون وزن، حجم و نوع بار، موقعیت جغرافیایی و جاده ای محل بارگیری و زمان تحویل بار و نیز از لحاظ محدودیت های ترافیکی و سایر عوامل موثر، به صورت تلفنی به اطلاع شما  سروران گرامی می رسد. با ما تماس بگیرید.

با تشکر از محله حشمتیه.