اتوبار باربری حسن آباد به عنوان یکی از برترین باربری ها که کلیه خدمات حمل بار را به صورت پیشگام عرضه می نماید، آماده ارائه کلیه خدمات اعم از کارگر باربر، کارگر جهت بسته بندی حرفه ای و انواع ماشین های مخصوص حمل بار و اثاثیه با کمترین نرخ کرایه که توانسته است به عنوان یکی از محبوب ترین شرکت های باربری در محل شناخته شود که خود زیر نظر “شرکت اتوبار باربری تمام کار” می باشد، بعنوان خدمتگزار شما همشهریان عزیز در این محله از تهران با هدف ایجاد آسودگی خیال و خاطر شما، تلاش نماید.

اتوبار باربری محله ی حسن آباد

این تلاش نیز در راستای اعتماد شما سروران گرامی می‌باشد . اتوبار باربری حسن آباد همواره در تلاش بوده تا با روشهای حمل و نقل روز دنیا خود را وفق دهد تا بتواند با بهترین کیفیت  انواع ماشین های حمل و نقل را متناسب با نیاز و خواسته شما و همچنین کارگران باربر حرفه ای، کارگران جهت بسته بندی حرفه ای اسباب را در اختیارتان قرار دهد،

شما می توانید با یک تماس، تمام خدمات را در کوتاهترین زمان ممکن در راستای نیاز شما فراهم آورد و این ارمغان، حاصل تجربه ای بیش از دو دهه سابقه درخشان و رزومه کاری را به همراه دارد که گره خورده در محله قدیمی حسن آباد است. حسن آباد جزو منطقه ۱۱ شهرداری میباشد که مرکز شهر تهران و در منطقه منیریه قرار گرفته و میدانی نیز به نام حسن‌آباد (که پس از انقلاب به «میدان سی و یک شهریور» تغییر نام گرفته است) در آن منطقه وجود دارد.

میدان حسن‌آباد از میدان‌های تاریخی و جزء بافت تاریخی و سنتی قاجاری است. حسن‌آباد که در قدیم ناحیه شمال غرب آن روزهای طهران به‌شمار می‌آمد یکی از بزرگترین باغ‌های شهر بود. این باغ متعلق به میرزا یوسف آشتیانی بود که استخر بزرگ آن محل کنونی سفارت ایتالیاست. مستوفی الممالک قبل از گسترش یافتن طهران و خراب شدن حصار شاه طهماسبی، در سال ۱۲۸۶ قمری بیشتر زمینهای بیرون حصار تا بهجت آباد و از آنجا تا یوسف آباد ونک و اوین را خریداری کرد.

پس از بزرگ شدن طهران، باغ بزرگی ایجاد کرد و آن را به نام پسرش حسن، حسن‌آباد نامگذاری کرد. پس از فوت میرزا یوسف آشتیانی ورثه این ملک را تکه‌تکه کرده به مردم فروختند به صورتی که پس از چندین سال اثری از این باغ، باقی نماند و محله مسکونی حسن‌آباد از دل آن زاده شد. چندین بار نام این محل تغییر کرد ولی در نهایت دوباره به همین نام حسن آباد برگشت.

در طی بازسازی این میدان تاریخی، تمام خیابانهایی که به میدان وارد می‌شده‌اند، سنگفرش شده و گذر خودروها از آن ممنوع گردیده‌است و عبور و مرور خودروها تنها از طریق زیرگذر شمال به جنوب آن که خیابان حافظ را به خیابان وحدت اسلامی متصل می‌کند، انجام می‌گیرد. میدان حسن‌آباد امروزه با یک ایستگاه مترو با بقیه نقاط شهر ارتباط دارد.

از مرکز درمانی در محله حسن آباد، مرکز آموزشی و درمانی فوق تخصصی کودکان علی اصغر و بیمارستان سینا و بیمارستان امام حسین و درمانگاه های زیادی مانند: درمانگاه خيريه سلمان فارسی، درمانگاه خيريه رئوف، درمانگاه خصوصي ونك، درمانگاه خصوصي شايان، جزئی از خدمات درمانی در محله حسن آباد می باشد.
بوستان های عمرانی و بوستان پیچک و بوستان دورنا، سه بوستان در محله حسن آباد است که کمک زیادی در تصویه هوای این محله شلوغ و پر تردد است. در هر دو منطقه حسن آباد پمپ بنزین های زیادی وجود دارد و از لحاظ دسترسی به پمپ بنزین مشکلی وجود ندارد.

محله ی حسن آباد از نظر مغازه و فروشگاه با مشکلی مواجه نیست و از طلافروشی و جواهر فروشی گرفته تا انواع مغازه های سوپرمارکت و بانک ها در آن وجود دارند. پاساژ سپه، پاساژ رضوان و پاساژ حسن آباد خدمات رفاهی عالی در دسترس اهالی محله است. و از دیگر خدمات در محله وجود شرکت شیک و بی همتای باربری محله حسن اباد است که بی وقفه در این محل فعال بوده و از هیچ خدمتگزاری برای اهالی دریغ نمی کند.

خوشبختانه شرکت اتوبار محله حسن آباد با استفاده از کارتون های چند لایه، ضربه گیر های حباب دار، سلفون های رولی، بالش و پاکت های مخصوص حمل وسایل الکترونیکی به کمک شما خواهند آمد. نیروهای کاربلد شرکت اتوبار تمام کار با رویت لوازم منزل شما، وسایل لازم برای بسته بندی را بر آورد و دست به کار می شوند و به طور معمول با بسته بندی ظروف و لوازم با ارزش و شکستنی از کارتون های محکم پنج لایه پرسی در ابعاد مختلف استفاده خواهند کرد.

اتوبار باربری محله حسن آباد همواره در تلاش بوده تا با روشهای حمل و نقل روز دنیا خود را وفق دهد تا بتواند با بهترین کیفیت، انواع ماشین های حمل و نقل را متناسب با نیاز و خواسته شما اعم از خاور، ایسوزو، کامیون، کامیونت، وانت بار، نیسان بار، مجهز و مدرن را ارائه دهد.

در یک سرویس حمل بار انواع اساسی منزل، منجمله مبلمان راحتی، استیل، سلطنتی، حمل انواع میزهای تحریر، ناهار خوری، میز گرد و میزهای جلو مبلی انواع آینه و کنسول حمل، انواع سرویس خواب، میز آرایشی و پایتختی، حمل انواع کلاف های مبلی و چوبی همراه سرویس کامل چوب، حمل لوازم اداری میز و صندلی و وسایل آشپزخانه انجام خواهد شد.

بعضی از تعرفه‌های باربری که شامل اقلام سنگین مانند: ساید، گاوصندوق، شیشه مبل ۸ نفره به بالا و ویترین های شیشه ای، کمی متفاوت بوده جهت اطلاعات بیشتر حتماً با شرکت باربری تمام کار تماس گرفته و مشاوره نمایید و به درخواست شما می توانیم برای مشاوره حضوری و رایگان به محل مورد نظر آمده و قیمت نهایی با دیدن وسایل و مقدار مسافت حمل برآورد خواهد شد. متتظر تماس شما هستیم.

با تشکر از اهالی محترم حسن آباد.