خوشحالیم که شما همشهریان محترم در منطقه جمهوری از باربری و اتوبار جمهوری حمایت کرده‌اید و این باعث افتخار ما میباشد. در همین راستا اتوبار باربری جمهوری تمام تلاش خود را انجام خواهد داد تا پروژه اسباب کشی منزل شما بدون کمترین تنش و استرس که در نهایت رضایت شما حاصل گردد به بهترین نحو ممکن صورت پذیرد.

باربری و اتوبار جمهوری

هرگز از یک باربری نامعتبر جهت حمل اسباب و اثاثیه خود استفاده نکنید مسلماً در حمل و نقل آسیب جدی به وسایل شما وارد خواهد شد، اکنون شما می توانید با انتخاب شرکت باربری اتوبار جمهوری که خود از زیر مجموعه‌ های “شرکت اتوبار باربری تمام کار”می باشد به راحتی از این دغدغه و استرس، درسالم و سلامت رسیدن اسباب و اثاثیه منزل خود با خیال راحت عبور کنید.

هر چند اسباب کشی می تواند عملی وقت گیر و کم و بیش هزینه‌بر باشد اما ما در اتوبار باربری جمهوری با تکیه بر تجارب خود و کارگران باربر حرفه ای و کارگران مخصوص بسته بندی حرفه ای و همچنین کامیونهای مخصوص حمل و نقل مجهز، نکاتی بسیار مهم و حیاتی در خصوص اسباب کشی به شما عزیزان در منطقه جمهوری پیشنهاد می‌کنیم تا بتوانیم شما را از کابوس اسباب کشی دور کنیم.

اولین نکته در اسباب کشی برنامه ریزی و تهیه از لیست لوازم و وسایل منزل می باشد. دومین نکته تخمین زمان دقیق قبل از شروع اسباب کشی که بهتر است یک روز قبل ازجابجایی ماشین مورد نطر خود را رزرو کنید سومین نکته خرید کارتون های مخصوص اسباب کشی که در ابعاد مختلف میباشد. چهارمین نکته جداسازی وسایل و حذف وسایل اضافه. پنجمین نکته بسته بندی دقیق و مطمئن توسط کارگران بسته بندی حرفه ای، وسایل می باشد .ششمین نکته انتخاب باربری و اتوبار جمهوری که ثمره دو دهه اعتماد شما به ما میباشد.

با این شش نکته کلیدی مطمئن باشید در پایان اسباب کشی از انتخاب خود خرسند خواهید بود.جمهوری به نسبت محله‌های دیگر تهران قدیمی به حساب می‌آید. حضور چند دانشگاه و بورس خرید وسایل الکترونیک باعث شده تراکم جمعیتی در این محله زیاد باشد. خیابان ولیعصر و خیابان حافظ و خیابان انقلاب از شریان‌های اصلی این محله و منطقه ۶ تهران هستند.

محدوده میدان ولیعصر در قدیم به عنوان یکی از تفرجگاه‌های تهران به حساب می‌آمده، جمهوری از شمال با محله بهجت‌آباد از غرب با محله وصال شیرازی از جنوب با محلات انقلاب و فردوسی و از شرق با محله ایرانشهر همسایه است. این محله از شمال به خیابان کریمخان از شرق به خیابان قرنی از جنوب به خیابان انقلاب و از غرب به خیابان ولیعصر محدود می‌شود.در ابتدا به تمامی اراضی آن محدوده بهجت‌آباد می‌گفتند که با توجه به تقسیمات شهرداری، محله بهجت‌آباد در قسمت شمالی میدان ولیعصر قرار گرفته است.علت نام‌گذاری این محله به بهجت‌آباد به خاطر یکی از دخترهای میرزایوسف که همسر جلال‌الدوله پسر مسعودمیرزا ظل‌السلطان بود است.

ایستگاه اتوبوس تندرو راه‌آهن،تجریش یکی از مهمترین راه‌های دسترسی به این محله است. بیمارستانهای زیادی دراین محله میباشد و مهمترین انها بیمارستان ولیعصر ناجا، بیمارستان صدر، بیمارستان فیروزگر است. بوستان ولیعصر بزرگترین بوستان این محله است. سفارتخانه پاکستان، سفارت عراق، سفارت لبنان، سفارت ایتالیا، سفارت فرانسه وچندین سفارت مهم دیگر در این محله دایر میباشد.

توصیه ما در باربری اتوبار ولیعصر، که از استاندارد بودن خدمات باربری می‌باشد، این است که در مراحل بسته بندی و جدا سازی وسایل و همچنین در مراحل اسباب کشی و جابجایی بر روی کارتن های حمل بار حتما از محتوای داخل کارتن یادداشتی بر روی ان نوشته تا موقع باز کردن کارتن ها در کنار همان کمد یا کابینت انجام شود. هر چند که باربری اتوبار جمهوری این کار را خود انجام می‌دهد.

قیمت اسباب کشی در شرکت اتوبار تمام کار با توجه به پارامترهای متفاوتی تعیین می شود زیرا شرایط خاص مانند میزان مسافت حمل بار طبقات مبدا و مقصد امکان استفاده از آسانسور و همچنین وسیله نقلیه حمل بار با توجه به نوع آن کالا مانند: یخچال ساید و پیانو، گاو صندوق که با ابزار حمل مخصوص انجام میپذیرد کمی در قیمتهای حمل تاثیر میگذارد. شما میتوانید از متخصصین و مشاوره های ما و بازدید رایگان استفاده کنید.
سرعت عمل دقت و ایمنی در حمل بار، نکاتی است که می تواند مشکلات احتمالی اسباب کشی را کاهش دهد. شرکت باربری تمام کار با در نظر داشتن این موارد توانسته است در حوزه خدمات اسباب کشی درون شهری و برون شهری سرویس‌های متعددی را با کسب رضایتمندی سفارش دهندگان محترم به انجام برساند.
شرکت اتوبار باربری جمهوری با انواع ماشین های سنگین و نیمه سنگین مانند ایسوزو، خاور، کامیون، کامیونت، نیسان بار و وانت بار در محل بوده و هر زمان که شما نیاز به ماشین داشتید با اولین تماس در کوتاه ترین زمان در خدمت شما می باشند. شرکت باربری اتوبار جمهوری با حضور ۲۴ ساعت و بدون تعطیلات حتی تعطیلات مذهبی در خدمات رسانی در محله ولیعصر حضور داشته و همواره در خدمت شما عزیزان میباشد.

با تشکر از اهالی محله جمهوری.