اتوبار باربری استاد معین با سابقه درخشان در حمل بار و به پشتوانه، سالهای طولانی و تجربه موفق، ارائه دهنده خدمات جامع، در زمینه اسباب کشی، بسته بندی، انبارداری و ارسال و حمل و نقل بار در سطح بین المللی می باشد.

اتوبار باربری محله استاد معین

امروزه مانند هر کسب و کاره دیگری، باید نسبت به توقع مردم از شرکت ها، مخصوصا در حوزه حمل بار، برای تامین رضایت آنها، از بسته بندی اثاثیه و حمل بار شهری و خصوصا حمل بار به شهرستانها با متخصصین اجرای ماهر، بدون کوچکترین کاستی،خدمات مناسبی ارائه شود.

اتوبار باربری استاد معین با ۲۰ سال سابقه در امر باربری مدرن، اگرچه جزو قدیمی های این صنعت در تهران محسوب می شود اما با تحول های مهم در علم باربری سطح کاری خود را به روز رسانی می کند. و برای ارتقاء کیفیت خدمات، شرکت گام های بزرگی تا کنون برداشته و در این حوضه روز به روز موفق تر عمل کرده است.

اتوبار باربری محله استاد معین تحت پوشش و یکی از شعب شرکت بزرگ “اتوبار باربری تمام کار” است. این شرکت با حفظ منافع مشتریان، متعهد به تمام مراحل یک باربری مدرن بوده و شما را از ابتدای خدمات تا چیدمان اسباب و وسایل خود، در منزل جدید همراهی می کند.

ما سعی داریم که تمام اعتماد شما را به شرکت باربری تمام کار جلب کرده و از هیچ خدمات مفیدی در این راه، کوتاهی نخواهیم کرد تا اهالی محترم استاد معین بتوانند با خدمات اصولی، یک باربری مناسب و استاندارد را تجربه کنند. و ما بتوانیم اعتماد شما را با خدمات ویژه شرکت جلب کنیم. ( کارگران بسته بندی حرفه ای و اعزام کامیون های مسقف و کارگران باربر متخصص ).

محله استاد معین، در منطقه 9 شهرداری تهران است و بسیاری از ویژگی‌های که به آن تعلق دارد این است که یکی از خوش مسیرترین محله‌های شهر تهران میباشد.  استاد معین از سمت شمال به میدان آزادی و جنوب آن به خیابان نهر فیروز می‌رسد فرودگاه مهرآباد و بزرگراه آیت‌الله سعیدی در غرب و به محله هوشیار در شرق امتداد دارد.

از آنجاییکه این محله در نزدیکی میدان آزادی است، در طرح ترافیک زوج و فرد قرار نگرفته و از سوی دیگر وجود مترو در این محله سبب شده تا تردد در آن آسان باشد. در زمان قدیم اراضی محله استاد معین جزو قلعه جی و روستای جی بود، و اما شاید باورتان نشود در آن دوران استاد معین محلی برای کشاورزی بود و به نوعی یکی از محله های سرسبز این منطقه بشمار می‌رفت.

پس از اینکه میدان شهیاد، فرودگاه مهرآباد و پادگان جی تاسیس شد، این محله در کنار گذرگاه مهمی قرار گرفته بود و به سمت جنوب تهران، و همچنین محله‌های امامزاده حسن و آذری را به این میدان متصل می‌کرد. کارخانه‌ها، مراکز خرید و جاهای دیدنی متعددی در این محله قرار دارد.

به صورت کلی این محله به یکی از بهترین محله‌های این بخش از تهران تبدیل شده است. این محله در کنار سایر محله‌های جنوبی‌تر، مدرن‌تر و به نوعی نوسازتر است، بیش از ۵۰ درصد خانه‌های این محله از بافت قدیمی برخوردارند.

ساکنین این محله، دلیل اصلی هویت تاریخی و فرهنگی این محله بشمار می‌روند و به نوعی این منطقه یکی از مناطق مهم تاریخی پایتخت محسوب می‌شود.اما با این وجود برای نوسازی و اصلاحات منطقه، با مسئولین همکاری نمی‌کنند و این موضوع سبب ایجاد مشکلات متعددی در این محله شده است.

استاد معین در نزدیکی بزرگراه‌های متعددی همچون بزرگراه لشگری، بزرگراه آیت الله سعیدی، بزرگراه یادگار امام، خیابان انقلاب و خیابان هاشمی قرار دارد. چندین شهرک‌ در محله استاد معین به مرور ساخته شده اند، شهرک فرهنگیان، شهرک ولی امر‌، شهرک صابرین.

چندین مراکز خرید مهم نیز درمحله دایر است، همچون معین مال، این مرکز خرید در خیابان استاد معین و در نزدیکی میدان آزادی قرار دارد و دارای امکانان متعددی همچون پارکینگ، فودکورت، سرویس بهداشتی و کافی‌شاپ ویژه است و سرزمین رویاها، این مرکز خرید در بیست و یک متری جی، بین یکم و اخوان قرار دارد.

این محله امکانات متعددی دارد که عبارت است از، سینما، اتاق بازی‌های کودک و بزرگ‌ و بوستان زیبای المهدی، دارای امکانات متعددی همچون دریاچه، شهر کتاب، زمین‌بازی کودکان است که در ضلع شرقی بزرگراه سعیدی و ضلع جنوبی میدان آزادی قرار گرفته است.

محبوب‌ترین کلینیک‌های درمانی محله استاد معین به ترتیب شامل کلینیک آزادی، بهداشت و درمان صنعت نفت، کلینیک ایران فیت، مرکز درمان سو مصرف مواد برای فردا، میباشد . ایستگاه اتوبوس میدان استاد معین در محله جی تهران و در بلوار استاد معین بین خیابان مهدی و خیابان چلانگری واقع شده است.

این مکان در نزدیکی مراکزی مانند مرکز بهداشت شهید کاظمیان و دانشگاه صنعتی شریف تهران و فست فود سعید و اداره ثبت احوال منطقه غرب تهران و برج آزادی تهران قرار گرفته است.

نزدیکترین ایستگاه مترو به این مکان، ایستگاه مترو استاد معین و نزدیکترین ایستگاه اتوبوس به این مکان، ایستگاه اتوبوس استاد معین انقلاب می‌باشد که دسترسی به این مکان را برای عموم اسان می کند.

اتوبار باربری محله استاد معین، دارای انواع ماشین ها با تجهیزات مدرن باربری بوده، مانند: خودروهای باربری سبک، خودروهای باربری سنگین و خودروهای باربری نیمه سنگین و مسقف و روباز که این ماشین ها بهتر است بر حسب مقدار اسباب و اثاثیه های که می خواهید جابجا کنید انتخاب شوند و شما می توانید با شرکت تماس گرفته و با مشاوره با اپراتور های متخصص باربری محله استاد معین، طبق نیاز و مقدار اسباب و اثاثیه تان، خودرو باربری مناسب بار خود را انتخاب کنید.

اتوبار باربری محله استاد معین دارای مجوز رسمی از اتحادیه باربری تهران می باشد تعرفه های حمل و نقل خود را تحت نظر اتحادیه محاسبه میکند. تعرفه های باربری شرکت تمام کار در اقلام سنگین و اجرتی نسبت به شرکت های دیگر ارزان تر بوده و برای تابستان امسال تخفیف های ویژه ای قائل شده و این تخفیف شامل تمام مراحل باربری اعم از بسته بندی تا چیدمان است . کارگران باربر ما موظف به رعایت کامل بهداشت بوده و تمام ماشینها بعد از هر سرویس باربری تماما ضد عفونی میشوند.

برای رزرو ماشین برای حمل بار و جابجایی بهتر است یک روز قبل تماس گرفته تا تمام خدمات ، با روال مناسبی صورت گیرد . منتظر تماس شما هستیم.