ما در کنارتان هستیم تا آرامش را به شما هدیه دهیم. تا بتوانید در فرایند یک جابجایی منزل یا اداره با خیال آسوده و بدون استرس فقط نظاره‌گر نظم و ترتیب اتوبار باربری محله ارامنه ب، باشید و مطمئناً چیزی که قابل تحسین در این باربری را می توانید ببینید، خوش قول بودن و تمام آیتم‌های یک بار برای اروپایی را در این تیم مشاهده خواهید کرد.

اتوبار باربری محله ارامنه ب

اتوبار باربری محل ارامنه ب، یکی از شعب شرکت بزرگ “اتوبار باربری تمام کار “می‌باشد تمام مراحل یک باربری استاندارد زیر نظر مدیریت شرکت انجام می‌پذیرد. باربری محله ارامنه ب همواره در کنار اهالی محترم این محله بوده و باتجربه دو دهه در امر باربری استاندارد، خدمات بی نظیری را در این محل ارائه داده است.

اتوبار باربری ارامنه ب با استانداردهای بسته بندی اثاثیه منزل کار را به صورت حرفه ای و به نحو احسنت انجام داده است . این کار سختی های خود را دارد. ولی ما اهداف بزرگتری در باربری داریم تا شایسته یک ایرانی باشد و با این فرهنگسازی در سطح اروپای در شرکت بزرگ اتوبار باربری تمام کار، خستگی برای ما معنی ندارد.

باربری محله ارامنه ب، با ارسال کارگران بسته بندی حرفه ای درتیم های دونفره یا چهار نفره با لوازم مورد نیاز که در کار بسته بندی استفاده می شود مانند، سلفون های متری درجه یک، ضربه گیر های حباب دار، کارتون های پنج لایه پرسی در ابعاد مختلف، بالش و پاکت های مخصوص لوازم الکترونیکی و فوم های ضربه گیر به درخواست مشتری به محل مورد نظر اعزام شده و کار بسته بندی را به صورت حرفه ای، جهت یک بارگیری مطمئن انجام می دهند که توسط کارگران باربری حرفه‌ای و رانندگان مجرب انجام می پذیرد.

اتوبار باربری محله ارامنه ب، در تمامی سرویس های خود از پرسنل حرفه ای و خوش برخورد که در این زمینه آموزش دیده و انسان های هوشیار و ورزیده ای هستند استفاده می کنند. ‌محله ارامنه ب، که محله نجیبان نیز خوانده می‌شود. محدوده محله ارامنه از شمال به میدان سبلان، از جنوب به خیابان شیخ صفی، از شرق به خیابان سبلان شمالی و از غرب به خیابان اجاره‌دار ختم می‌شود.

این محله به دو قسمت شمالی(محله ارامنه الف) و قسمت جنوبی(ارامنه ب) تقسیم شده است. ساخت خیابان سبلان بر روی رودخانه ی قدیمی باعث شد که شهرداری و شورایاری‌ها محله ارامنه را تقسیم کنند. قدمت این محله قدیمی به زمان بعد از جنگ جهانی دوم بر می گردد که گروه‌هایی از ارامنه (در حدود بیست هزار نفر) در قسمت شمال شرقی و شرق تهران سکنی گزیدند و در آنجا کلیسای وارطان مقدس را بنا نمودند.

ایستگاه اتوبوس در محدوده محله ارامنه تعبیه نشده است. اما می‌توانید از ایستگاه‌های دیگر محلات تهران که هم‌مرز با محله ارامنه می‌باشند، استفاده نمایید و به‌وسیله تاکسی خود را به مقصد برسانید. دسترسی به تاکسی در محله ارامنه مشکلی ندارد زیرا شما از تمام محلات تهران می‌توانید خود را به مرزهای جغرافیایی این محل برسانید و ازآنجا به سمت مقصد پیاده‌روی داشته باشید.

مراکز بهداشتی و درمانی پایگاه سلامت سبلان واقع در سبلان شمالی، درمانگاه وقفی بانو اختر نیلی واقع در خیابان شهید اکبر نژاد و ساختمان پزشکان که در خیابان سبلان شمالی واقع شده است و خانه سلامت سرای محله ارامنه در خدمت ساکنین این محله می‌باشد. اماکن ورزشی محله ارامنه: باشگاه‌های ورزشی این محله در خیابان سبلان شمالی واقع‌شده‌اند. باشگاه لیان، باشگاه رعد و باشگاه سیمای ساجدین، و مراکز خرید محله ارامنه، بازار روز نظام‌آباد است که در خیابان دهقان قرار دارد و شما می‌توانید به‌وسیله اتوبوس در ایستگاه حسینی و یا به‌وسیله مترو در ایستگاه سبلان به این مرکز دسترسی داشته باشید.

بوستان‌ محله ارامنه الف، باغ هورفر یکی از باغ‌های زیبا به سبک ایرانی است که سالیان سال درهای آن به‌سوی ساکنین محله ارامنه بسته بود. به‌تازگی درهای باغ را باز کردند و آن را در معرض استفاده عموم گذاشتند. این فضا در محله ارامنه ضمن این‌که فضای سبز را افزایش داده است، باعث ایجاد نشاط و سرزندگی در ساکنین این محله شده و اوقات فراغت بسیاری از ساکنین را پر می‌کند. باغ هورفر بالای سه هزار مترمربع وسعت دارد. و از دیگر امکانات وجود اتوبار باربری محله ارامنه ب میباشد که سرویس اسباب کشی و دردسر های سنتی باربری را از بین برده است.

شما می توانید به صورت آنلاین و با یک تماس از بهترین خدمات باربری، از بسته بندی گرفته تا جابجایی و چیدمان را انجام دهید. با مشاوره رایگان با ما بهترین قیمت را خواهید گرفت و با سرعت و امنیت بالا جابجا خواهید شد. شرکت اتوبار تمام کار ارائه بهترین برنامه ریزی برای باربری در تهران و حمل بار به شهرستانها با ماشین های مسقف را سرویس دهی می کند. شما هر زمان حتی روزهای تعطیلات نیاز به ماشین پیدا کردید فقط با یک تماس، ماشین مورد نظر بدون فوت وقت به محل اعزام خواهد شد. با عشق در کنارتان هستیم.

با تشکر ااهالی محترم محله ارامنه ب