اتوبار باربری اراج ، یکی از اتوبار های معروف و یکی از زیر مجموعه های شرکت باربری اتوبار تمام کار بوده و خدمات اتوبار و حمل بار و کارگر و کارگر بسته بندی را ارائه می دهد.

اتوبار باربری اراج
مجموعه ما با استفاده از تجهیزات به روز و نیروی خوش برخورد ، حرفه ای و متعهد ، به همراه استفاده از روش های اصولی در باربری تخصصی و حمل بارهای سنگین ، یا اسباب کشی منزل و یا محل کار ، اعم از لوازم اداری لوازم شرکتی و کالای مختلف می باشد.
این مجموعه ۲۴ ساعته در حال خدمات رسانی بوده و طی سال های متوالی توانسته اعتبار زیادی بین سایر همکاران کسب کند.

محله اراج در منطقه ۱ شهرداری تهران واقع شده و جز منطقه شمیرانات به شمار می رود که از قدیم جزو یکی از مناطق خوش آب و هوای تهران به شمار می رود.
از گذشته این منطقه دارای قنات بوده که برای آبیاری باغ های اراج استفاده می شده . در جنگ جهانی دوم قسمت زیادی از زمین های کشاورزی این منطقه توسط حکومت پهلوی تبدیل به انبارهای تسلیحاتی شد.

محلات اطراف اراج عبارتند از آجودانیه در شمال ، ازگل در شرق ، و رستم آباد در جنوب .
رنج قیمتی این ناحیه به دلیل آب و هوای خنک تر باعث رشد قیمت در این منطقه شده است . اراج از لحاظ دسترسی در وضعیت مناسبی است . بزرگراه بابایی ، امام علی و بزرگراه ارتش و صدر ، دسترسی خوبی برای خودروها در این منطقه ایجاد کرده ، و خط ۳ مترو از این منطقه عبور کرده . ایستگاه نوبنیاد نزدیکترین ایستگاه آن است.

بوستان معروف اراج بوستان گلزار می باشد ، و مراکز فرهنگی مهمی که در آن قرار دارد نگارخانه کهن و خانه فرهنگ است.
منطقه اراج دارای مدارس و مراکز آموزشی ، مراکز ورزشی و اماکن دینی ، مراکز درمانی مثل بیمارستان چمران و کلینیک شبانه روزی حضرت محمد صلی الله و ادارات محل ، مثل بانک ایرانیان و بانک سپه می باشد.